forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 17 Jul 2019, 19:21

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Okt 2005, 00:09 
Rodila sam se u Kraljevu,od pre 15god,zivim u Australiji,svako vece ja dolazim na ovaj forum,ali u poslednje vreme mnogo sam razocarana jer i Vi trazite da se registrujemo,ZASTO?Nikoga nevredjamo samo zelimo da napisemo svoje misljenje.Svake trece a nekad i cetvrte godine ja dolazim u Kraljevo,kod moje familije.Zelim da podrzim omladinu,da im treba dozvoliti da kafici rade celu noc,pa i oni trba negde da izadju.A sto se tice BEBIDOLL,ona je prica za sebe,to me je bas i podstaklo da se javim.Nervira me kako pise,da mora na koledz,da nema vremena da ide u kafice i da je mnogo umorna.Prvo pravilo kad sam stigla u inostranstvo naucila sam da ljudi koji kukaju da im je sve tesko najbolje zive.Ovde svi koji idu u srednju skolu ili na koledz rade,nerade oni puno radno vreme vec nekoliko sati(oni to ovde zovu par -tajm)Rade zato sto im trebaju pare,nece se ustrucavati nikakvog posla jer ih niko nevidi a sve se placa.Ovde ima puno kafica,ali samo 2%,nase omladine,tu zalazi jer raditi da se uzme neki dolar,a posle to potrositi za par sati neide.Ovde se omladina sastaje po kucama,jer mogu u kafice tek sa 21god,pa ako nekoga nesto intresuje neka napise,ja cu odgovoriti pod uslovom da mi bude dozvoljen pristup.Samo Vi i Uzicki forum trazite registraciju . :P

Vrh

PostPoslato: 14 Okt 2005, 13:43 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
gost je napisao:
Rodila sam se u Kraljevu,od pre 15god,zivim u Australiji,svako vece ja dolazim na ovaj forum,ali u poslednje vreme mnogo sam razocarana jer i Vi trazite da se registrujemo,ZASTO?

Zašto - iz prostog razloga, ne vidim od čega bi trebali da se krijemo! Ako vam se sviđa anonimnost - vi nemojte da upišete svoje ime i prezime, a kao "username" stavite bilo šta i registrujte se ako želite da pišete...
U protivnom, imaćemo više ljudi koji pišu sa username-om "gost", pa nećemo znati kome odgovaramo...

Registracija i cenzura nemaju znak jednakosti! Svaki punoletan čovek na ovoj planeti (čast izuzecima) ima ličnu kartu ili nešto slično, pa niko to ne zove cenzurom...

O prednostima registracije pisao sam ovde: http://forum.kraljevo.com/viewtopic.php?t=14

Ovu temu neću više komentarisati, pomirite se sa činjenicom da je od sada tako... I uživajte u postovanju na ovom forumu :)

gost je napisao:
Samo Vi i Uzicki forum trazite registraciju. :P

Eh, vidite, nisam znao da i Peđa (vlasnik sajta uzice.net) ima to ograničenje. A da imamo i još neka slična razmišljanja, možda će pokazati i ovaj link sa naše zajedničke vožnje po Zlatiboru; http://alazovic.fotopic.net/c210743.html

Pozdrav iz Kraljeva,
L.A.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2005, 23:30 
Treba da se zna ko kome odgovara inace jedna osoba moze da bude 5 osoba, ako me razumes.

Nego rece nesto sto me podseti, imam rodbine po inostranstvu koliko hoces i to sve rodjeni. E oni kukaju stvarno kako tamo nema, kriza tesko se zivi, nema para, a kupuju najbolje stvari i nova kola, renoviraju kuce, kupuju stanove, itd. Nego kad je tamo takva kriza a ovde lepo sto se ne vrate da rade i zaradjuju ovde da i njima bude lepo ko nama koji ovde zivimo?????????????????????????????

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 15 Okt 2005, 14:01 
Big boss!
Korisnikov avatar

Eto,

Upravo sam izbrisao jednu poruku iz dela "Veseli spust"... Naravno poruka nije imala veze sa Spustom nego se "gost" (pretpostavljam ovaj koji je započeo ovaj thread) žalio da cenzurišem tj da brišem poruke. A ja je samo prebacio ovde, gde je poruci mesto :?
Da je "gost" bio registrovan, primetio bi da mu je poruka prebačena a ne izbrisana jer bi mu onaj kvadratić ispred odeljaka foruma bio žućkast a ne beo...

Toliko o potrebi registrovanja na forumu...

L.A.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2005, 13:35 
Ne znam sto je ljudima to tesko, treba samo 2 min i gotovo.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 16 Jan 2007, 19:27 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2006, 20:20
Sa bilo kog podforuma ako pritisnem forum.kraljevo.com forum da bih se vratio na forum
meni se pojavi ono sto sam poslao.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 16 Jan 2007, 19:34 
Big boss!
Korisnikov avatar

To je izgleda zato što si bio onlilne kada je pukla baza članova :(
Mogao si da kucaš poruke, mogao si da se šetaš po otvorenim temama ali nisi mogao da se vratiš na root foruma...

Trebalo bi da je sad sve ok. Ako nije - pričaj!!!

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]