forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 19 Jul 2019, 07:42

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Maj 2006, 17:27 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42
Pismo uredniku foruma:
Postovani urednice!
Predlazem sledece predloge za ozivljavanje foruma.
Najbolje bi bilo da se forum malo uredi. unesite malo boje, da ne bude sve tako sivo. Ubaci na uvodnoj strani stalnu anketu sa pristupnim rezultatima po ugledu na onu sa krstarice. Dalje bih bilo dobro da uvek ima pregled vremena: vreme, datum, god, podaci o vremenskoj prognozi, najvaznija dnevna kraljevacka vest...
Dalje bi bilo dobro da se svakodnevno ubacuju mnoge i svestrane fotografije koje su iz Kv-a,( razne fotografije iy svih naselja, samog grada, svih sela oko Kv-a, fot.kraljevcana i svih koji zive u njemu i okolini. Fotograf.iz svih firmi, preduzeca, radnji, restorana, KAFICA, dalje
sa raznih skupova itd.
To bi moglo da se menja kao i anketa trodnevno, a zatim da se skladisi u uvek pristupacnu arhivu. Dacu kasnije jos mnogo predloga, a vi to realizujte sto pre, da bi malo zivnuli svi zajedno.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 26 Maj 2006, 20:32 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
Hvala na savetima,

Velika vecina svega ovoga se vec nalazi na prvoj strani sajta www.kraljevo.com a forum je trebao da bude neka vrsta podsajta.
Ali ideja je dobra i videcemo nesto da iskombinujemo :)

Pozdrav,
Aleksandar

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 26 Maj 2006, 21:53 
Korisnikov avatar

Prijatelju, sta mislis, kako bi mogao da se iz-reklamira ovaj forum, da bi bio poseceniji? Mozda na TV melosu ili TV kraljevu. Radio se sve manje slusa, nazalost. Mislim da mnogi neznaju za nas forum. I ja sam ga upoznao pre par meseci, mada nisam bio u mogucnosti da ga koristim.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 26 Maj 2006, 22:05 
Korisnikov avatar

Evo jos jedan predlog. Sve poruke i teme koje nisu aktivne, primera radi 1 mesec, arhivirati, pa tek eventualno ponovnom posetom te arhiviarane teme, staviti je kod aktivnih. Prava stvar koja bi trebala da se resi. Zar ne?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 27 Maj 2006, 08:14 
Big boss!
Korisnikov avatar

coper je napisao:
Prijatelju, sta mislis, kako bi mogao da se iz-reklamira ovaj forum, da bi bio poseceniji? Mozda na TV melosu ili TV kraljevu. Radio se sve manje slusa, nazalost. Mislim da mnogi neznaju za nas forum. I ja sam ga upoznao pre par meseci, mada nisam bio u mogucnosti da ga koristim.

Na TV Kraljevu ide reklama u oglasima često. Baš bi voleo da znam da li se neko zakačio na forum pošto je video taj telop...

Ima jako mnogo ljudi koji se kače na forum samo da čitaju postove a ne i da se registruju da bi učestvovali u diskusijama. Stvarno ne znam kako bi to promenio :roll:

Imam još neke ideje kako bi reklamirao forum ali o tom potom kada se neke kockice (koje ne zavise puno od mene) slože...

Pozdrav!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 27 Maj 2006, 08:19 
Big boss!
Korisnikov avatar

coper je napisao:
Evo jos jedan predlog. Sve poruke i teme koje nisu aktivne, primera radi 1 mesec, arhivirati, pa tek eventualno ponovnom posetom te arhiviarane teme, staviti je kod aktivnih.

To je sam softver foruma rešio na najbolji mogući način - svaka tema na kojoj ima novih postova ide na vrh tog dela foruma. Kada bi arhivirali stare teme, pretpostavljam da mnogi ljudi ne bi mogli da se snađu gde da čitaju poruke.
Mogao bi da brišem stare, već ispričane teme ali bi time ionako mali broj poruka još više smanjio :(

Toliko...

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 27 Maj 2006, 16:14 
Korisnikov avatar

Ali nema smisla da neke teme iz 2004. ili 2005.. god., a na koje ne stizu novi odgovori, budu na forumu. Izbrisi ti to, a da se svi zajedno potrudimo da ubacimo nove ljude u forum (samim tim i nove teme).
Skoci na forum krstarice i uputi ljude na nas forum! Neka kratko vreme budu 2 teme, ali aktivne. I samo strpljivo, "ojacace" i ovaj forum.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 27 Maj 2006, 16:41 
Big boss!
Korisnikov avatar

coper je napisao:
Skoci na forum krstarice i uputi ljude na nas forum!

Ovo sam već radio - ostavio sam tamo link i svako ko je hteo da dođe i ovde, to je mogao da uradi. Nešto se ne sećam da se tada neko "prebacio"...

Što se tiče starih tema, mogao bi da izbrišem one koje je pregazilo vreme :oops:

Pozdrav, L.A.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 27 Maj 2006, 17:06 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2006, 20:20
Postoji mnogo ideja za poboljsanje ali tesko da ce upaliti ovde kod nas(mislim u Kraljevu i okolini).Treba biti realan i priznati da je vrlo,vrlo malo ljudi "kompjuterski pismeno". To nevazi samo za Kraljevo vec i za npr. Beograd samo sto Beograd ima 2.000.000 stanovnika pa je samim tim i % ucesnika veci.
Druga stvar je i nezaintersovanost ucesnika. Neki su se prijavili pre dve god. a imaju 1 ili nijedan post.
Sta reci za ucenike i studente koji cine veliku vecinu ucesnika u forumima,kada nemaju ni jedno pitanje u vezi upisa, prijemnog. Ne znam bolji nacin nego obavestiti ili pitati kolege u vezi toga ili bilo cega drugog.

"Blago onome ko zna da ne zna, a hoce da zna"

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 27 Maj 2006, 17:43 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2006, 20:20
Znam da ovo nije za ovde ali je logicno nastaviti. Oni koji su "kompjuterski pismeni" - njih ne zanimaju forumo vec..
http://www.kurir-info.co.yu/Arhiva/2006 ... 2006.shtml

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]