forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 19 Okt 2019, 10:39

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 16 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Mar 2007, 21:51 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2007, 00:58
Da li mozete razdvojiti ove dvije teme?

Mislim da je astrologija jako slabo zastupljena

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 21 Mar 2007, 10:50 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2006, 20:20
Ja mislim da je dovoljno zastupljena.
Taman toliko koliko je istinita :?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 21 Mar 2007, 18:01 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42
Ne vidim potrebu za radzvajanjem... mozhesh da otvorish koliko god tema zhelish i apsolutno nemash nikakvu zabranu.
A, i ne postoji razlog da astrologija dobije sopstveni podforum u ravni sa npr filmom&knjigama... znash :wink:

Ali ono, bez ljutnje.
enjoy :wink:

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 17 Apr 2007, 23:41 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42
hmhm...
malo upucenije ljude pitajte o tome da li treba da budu razdvojena duhovnost i astrologija.
apel upucen onome ko treba i moze da razdvoji ove dve teme.
duhovnost i astrologija ne mogu biti nikako zajedno, jer ... da ne objasnjavam mnogo, jer bas i neznam da objasnim, ali ako necete da ih razdvojite, onda se konsultujte sa jednim profesionalnim astrologom i sa jednim duhovnikom iz npr. manastira Zice!
pozz

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Apr 2007, 00:12 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
Ako počnem tako redom da razdvajam grupe, onda će da mi se jave sve škole sa zahtevom za "svoje" forume, pa sve kafane, sportski klubovi, prodavnice... ... ...

Dakle, ostaje ovako za sada 8)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Apr 2007, 15:36 
Korisnikov avatar

prijatelju,
sve skole mogu da se svrstaju u grupu, svi sportski klubovi takodje, ali bre prijatelju, ove dve stvari ne mogu da budu zajedno, to nikako nije grupa, ako si hriscanin i pravoslavac, proveri zasto je tako. ako nisi onda bas te briga i kao da nisam ovo predlozio.

skokni do manastira zice, i porazgovaraj sa duhovnikom o tome, ako si pravoslavac, ako ne onda opet kazem zaboravi na sve.
pozz

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Apr 2007, 16:10 
Big boss!
Korisnikov avatar

Vidiš, ja imam svoju viziju tog duhovnog sveta...
Najviše sam bogu blizu u sred noći u šumi, a u crkvi mi obično ukradu novčanik, pokušavaju da mi naplate neku uslugu ili uopšte ne dozvoljavaju pristup jerbo "nisam prikladno obučen" :(

Što se tiče astrologije - u nju ne verujem ama baš uopšte tako da mi ne treba nikakav duhovnik da mi objašnjava stanje stvari! Znam da sam
škorpija u "znaku" jer je to lako naučiti, a teško da mogu da nabrojim sve horoskopske znake.

A pravoslavna crkva će morati dobrano da se potrudi da zadobije moje potpuno poverenje jer više mi nego smetaju stvari tipa crkvenog kalendara koji se za pola meseca razlikuje od astronomskog, a da ne pominjem raspirivanje nacionalizma i tako to... Pravi duhovnici su za mene oni što su na mestima koje često obilazim poput studeničke gornje isposnice i malih crkvica posrpskim zabitima, a ne oni koji su se zamonašili da bi seli u AudiA6, Pasate i Mercedese.

Ne želim više da polemišem o ovome jer sam svoj stav izgradio u dužem vremenskom periodu i ne verujem da mogu da ga promenim u forumskoj diskusiji. Ovo je mesto za razgovore o forumu a diskusija o razdvajanju ove dve oblasti je za sada završena - ostaje ovako kako i jeste :)

Pozdrav, L.A.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Apr 2007, 18:58 
Korisnikov avatar

tvrdoglavo odbijas moj , odnosno andjelin predlog, zato sto nisi upucen u stvar dovoljno dobro i o tome nemas pojma.

licno ovaj forum cenim mnogo jer je nas kraljevacki i mnogo ljudi sam na krstarici pozivao da posete nas forum, ali bas zato sto ga cenim i volim, mislim da bi trebalo da ima smisla, jer ne zelim samo da pozivam klince i klinkice da ucestvuju u diskusijama na forumu.
sta da kazem ljudima koji su dovoljno pismeni i poznaju materiju, kada me pitaju zasto je na vasem forumu to tako, stavili ste babe i zabe u jednu vrecu?
uostalom pitaj bar te tvoje u studenici u tim isposnicama.

za razliku od kraljevacke nepismene mase, kada nesto neznam ja pitam da bi i to saznao. :wink:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Apr 2007, 20:37 
Korisnikov avatar

coper je napisao:
tvrdoglavo odbijas moj , odnosno andjelin predlog, zato sto nisi upucen u stvar dovoljno dobro i o tome nemas pojma.

Sasvim je lepo objashnjeno zbog chega necemo razdvajati ove dve teme...
Trudila sam se da shto pazhljivije prochitam ono shto je Aleksandar napisao i nisam naishla na neku neistinu.

Svi znamo shta je astrologija i svi znamo shta oznachava pojam duhovnost. Ispod podforuma lepo pishe shta sve mozhe da se nadje tu. Postoje ljudi koje samo interesuje astrologija iz radoznalosti i njima nash podforum ne smeta; postoje ljudi koji se time profesionalno bave i njima to smeta.... Neko veruje, neko ne. Ali mi, kao forum, postojimo za sve Kraljevchane... bilo bi apsolutno neverovatno da ugodimo svima.
Ja sam prva za razdvajanje muzike od kafica, klubova i ostalog, ali sada smo, kao, svi vec navikli na to i tako je.

Sumnjam da je namera bila da se bilo ko naljuti (mada nikada bolje sama ne bih definisala svoj stav prema crkvi). Ali chinjenica je da crkva neshto zabranjuje, a astrolozi bash u to veruju.. Na kraju krajeva religija nije samo jedna... Niti duhovnost mozhemo da ogranichimo samo na religiju.

Tema je tu.... ako neko zheli da diskutuje o bilo chemu (te tematike) mozhe da otvori milion tema ako zheli... ceo jedan podforum mu stoji na raspolaganju.

coper je napisao:
licno ovaj forum cenim mnogo jer je nas kraljevacki i mnogo ljudi sam na krstarici pozivao da posete nas forum, ali bas zato sto ga cenim i volim, mislim da bi trebalo da ima smisla, jer ne zelim samo da pozivam klince i klinkice da ucestvuju u diskusijama na forumu.

I kako ti da ovaj forum "nema smisla"? Ili sam pogreshno rastumachila :?

A, shto bi na primer "odbranio" ovaj forum od klinkica i klinaca? I koja je uopshte starosna granica zrelosti??

coper je napisao:
za razliku od kraljevacke nepismene mase, kada nesto neznam ja pitam da bi i to saznao. :wink:

Ovo je vec pakosno sa moje strane, ali chisto da ti skrenem pazhnju :wink:

Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Apr 2007, 21:23 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2007, 21:31
Majesty of the Nightsky je napisao:

coper je napisao:

Ovo je vec pakosno sa moje strane, ali chisto da ti skrenem pazhnju :wink:

brate,ovo mora da je bolelo..............mnooogo...
a i ima pravo Majesty,ako ti se to ne svidja jednostavno otvori novu temu i to je to,koliko sam ja upucena malo je tema ovde zakljucano,ako uopste i postoji takvih prema tome.....
:}

funny how the price gets paid

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Apr 2007, 22:22 
Korisnikov avatar

Majestry,
prvo, citate nemoj da razdvajas vec citiraj ceo post ako bas zelis (jer ako razdvajas gubi smisao, a ja tvoj tako nikada nisam razdvajao i delio),
drugo, da li ce da se razdvoje duhovnost i astrologija meni puno ne znachi, ali pametnima ce to smetati,
a trece, o zrelosti i granicama po godinama, je vec pisano ovde na forumu, istina malo, ali sve jedno, prochitaj to ponovo i malo razmisljaj o tome. Cini mi se da si se i tu osetila prozvanom, ali jos jednom odbijamo ti na godinice...

I uopste ne osecam potrebu da branim ovaj forum ni od koga jer za to ne postoji razlog, bar jos uvek, samo ljubazno pozivam malo starije i zrelije osobe da ucesttvuju u diskusijama, mislim licno da bi bio zanimljiviji sadrzaj, nego ovako samo sa malisanima.
Trudimo se zajedno da nam bude lepo na forumu...

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 19 Apr 2007, 10:52 
Big boss!
Korisnikov avatar

coper je napisao:
Majestry,
prvo, citate nemoj da razdvajas vec citiraj ceo post ako bas zelis (jer ako razdvajas gubi smisao, a ja tvoj tako nikada nisam razdvajao i delio)

Naprotiv, uopšte nije poželjno citirati ceo post na forumu jer taj post svako može da pročita u originalnoj varijanti. Citira se samo deo na koji se odgovara.

coper je napisao:
drugo, da li ce da se razdvoje duhovnost i astrologija meni puno ne znachi, ali pametnima ce to smetati

Razdvajanje na pametne i one druge je vid uvrede koja se ubuduće neće tolerisati na ovom forumu.

coper je napisao:
ljubazno pozivam malo starije i zrelije osobe da ucesttvuju u diskusijama, mislim licno da bi bio zanimljiviji sadrzaj, nego ovako samo sa malisanima.

Ovaj forum nikada nije pravio razliku u godinama između registrovanih članova, pa neće ni sada. Svi preko 18 godina (a i oni preko 13 god. uz predstavljanje i dozvolu roditelja ili admina) su dobrodošli. To što nema više "onih starijih" govori samo o internet pismenosti kraljevčana, kao i o njihovom interesovanju za ovakav vid komunikacije!

Pozdrav,
Aleksandar

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 19 Apr 2007, 23:55 
Korisnikov avatar

Taman sam smislio odgovor, a vi promeniste pitanje. :D
Jel moze za nas glupe i nepismene mase neki novi topic da se otvori. Da neke ne raspametimo.
A jel znate da masa moze da dobije ubrzanje. I rezultat toga je.......... :?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 20 Apr 2007, 00:08 
Korisnikov avatar

QTA je napisao:
Taman sam smislio odgovor, a vi promeniste pitanje. :D
Jel moze za nas glupe i nepismene mase neki novi topic da se otvori. Da neke ne raspametimo.
A jel znate da masa moze da dobije ubrzanje. I rezultat toga je.......... :?

Urgiracu ti za temu, samo ako primish i nas decu :D

Kako beshe (znash shta mi je slaba tachka :!: ) ....
... F = m x a
Znachi masa puta ubrzanje je sila....

wau :wink: :wink:

Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 20 Apr 2007, 00:12 
Korisnikov avatar

Ma svaka cast. Ipak ti to nije slaba strana :D :D :D
Ipak ima ovde i pametnih. :D Znaci ne mozes u moj topic
A ja da se pitam, a ne pitam se........
Pa onda necu ni da kazem nista za razdvajanje ove dve teme.
Sve sam ustvari davnoooooooooooooooo to rekao :wink:

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 16 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]