forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 21 Okt 2019, 15:32

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Jul 2009, 22:24 
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 09 Jul 2009, 21:03
Професори треба да воле децу. Нису деца безлична маса на којој се без последица старији годинама и рангом иживљавају. Свако дете је личност. Христос је призивао децу да их помилује, наши професори да их изударају и понизе.
Од кога деца да науче да воле? Треба стицати знања, ако дете не зна ко је..., колико је ...., не значи да није божије створење, у многом је боље од нас. Ми не треба да се такмичимо већ да се волимо.Љиљана
Школа треба да је установа љубави. Слати децу у школу са стрепњом, мора је и за родитеље и за децу. Христос призива децу да их помилује, наши учитељи да их кажњавају. Треба стицати знања да нас оплемене и уздигну. Старији даје пример млађем било годинама било рангом. Њено није да шамара ученика него да развија толеранцију, да не плаши него да охрабрује. Понижавати незрелог и од њега очекивати опрост може само несвесна и неурачунљива особа којој није место у друштву већ у пустињи док се не освести и непродухови, такви професори су опасни, воде у пропаст нове нараштаје. Боли ме мржња коју деца трпе, да имам своје не знам како бих преживела да се оно сретне са оваквим професором.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]