muzička škola "Stevan Mokranjac"

O kraljevačkim školama; sadašnjim, bivšim i budućim učenicima, učiteljima, profesorima...

Moderator: Moderatori

muzička škola "Stevan Mokranjac"

Postod ĐORĐIJE » 02 Nov 2005, 00:31

U Vašoj muzičkoj školi rade profesori koji se kao deca nisu mogli upisati u tu srednju školu pa su morali da se upisuju u Prizrenu npr. i drugdje pa bi se onda prebacivali u Kraljevo...hej, još kao srednjoškolci su bili tanki u znanju a danas neki rade u muzičkoj školi u gradu a neki rade po okolnim selima a imaju znanja i pameti više nego tih 5 takvih...sramota...slabi studenti rade u gradu a profesori sa prosekom 9 i nešto u selima...e to su građanske gluposti i seljakluk...kojeg se nikada nećete i vi i mi ovdje rješiti...balkanski sseljakluk...
međunarodni špijun, zvezdin huligan, humanista, ratnik, mirotvorac, filozof,budala,slikar... mogao sam biti ja bilo šta!!!
ĐORĐIJE
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 15 Okt 2005, 21:13

Postod LePetitPrince » 13 Nov 2005, 02:16

A ti ne budi lenj pa presavi tabak pa sve to prijavi nadlezhnom ministarstvu za prosvetu i kulturu umesto shto ovde iznosish optuzhbe koje nemaju podlogu.
Korisnikov avatar
LePetitPrince
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Postod ĐORĐIJE » 13 Nov 2005, 22:47

Nisam glup da gubim vrijeme na neke tamo nepismene budale, a drugo...nisam za to placen...kad postanem placenik hoću...
međunarodni špijun, zvezdin huligan, humanista, ratnik, mirotvorac, filozof,budala,slikar... mogao sam biti ja bilo šta!!!
ĐORĐIJE
Kraljevčanin omladinac

Postod LePetitPrince » 14 Nov 2005, 23:04

Brate, niko nece da plati to shto ti hocesh da radish.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod ĐORĐIJE » 15 Nov 2005, 23:09

Brate, niko nece da plati to shto ti hocesh da radish.

A jel'!?
Maloprije nam govoriš kako si ti jedan od onih koji će da stvore novu i drugačiju državu na ovim prostorima a već se povlaciš pred prvom barijerom...pa kad hoćete nešto novo Vi rascistite sa glupostima u svom gradu pa onda u svim dijelovima zemlje...mnogi nemaju posla a imaju diplome visokog obrazovanja a neki imaju srednju školu pa rade na mjestu profesora....riješi to...molim te....ti si jak...i mlad...pun snage...takav sam i ja bio...ali me sjebao rat...svu svoju energiju sam trošio na sanduke municije i gluposti koje su mi stariji od mene nametnuli...al' izdržao sam...sve
ĐORĐIJE
Kraljevčanin omladinac

Postod LePetitPrince » 16 Nov 2005, 20:34

Niko nece da plati to shto ti radish zato shto ne postoji trazhnja za tvojim uslugama. Nauchi da radish neshto korisno pa se zaposli pa onda trazhi svoja prava. U svakoj zemlji ima obrazovanih ljudi bez posla, to nije nishta novo. A to shto si vukao sanduke s municijom u slushao gluposti izandjalih vojnih lica, to je tvoja greshka, izdrzhao si ali te je malko ubilo u pojam pa sada ovde palamudish umesto da radish neshto konkretno, kao Bora Chorba. Nama trebaju ljudi koji ce da RADE a ne da palamude. Niko se nije nashao da kokne Miloshevica ali se nashao neko da ubije Djindjica koji je jedini znao kako da nas izvede na pravi put. Sramota je da jedan gmaz kao Miloshevic dobije fer sudjenje a da nevinom choveku presude kriminalci inkorporirani u drzhavni vrh a mislim na antihashki zatucani lobi i Srbe koje su zaveli. Moj savet, ne kukaj nego radi i gledaj unapred.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Postod ĐORĐIJE » 17 Nov 2005, 00:54

Niko nece da plati to shto ti radish zato shto ne postoji trazhnja za tvojim uslugama. Nauchi da radish neshto korisno pa se zaposli pa onda trazhi svoja prava. U svakoj zemlji ima obrazovanih ljudi bez posla, to nije nishta novo. A to shto si vukao sanduke s municijom u slushao gluposti izandjalih vojnih lica, to je tvoja greshka, izdrzhao si ali te je malko ubilo u pojam pa sada ovde palamudish umesto da radish neshto konkretno, kao Bora Chorba. Nama trebaju ljudi koji ce da RADE a ne da palamude. Niko se nije nashao da kokne Miloshevica ali se nashao neko da ubije Djindjica koji je jedini znao kako da nas izvede na pravi put. Sramota je da jedan gmaz kao Miloshevic dobije fer sudjenje a da nevinom choveku presude kriminalci inkorporirani u drzhavni vrh a mislim na antihashki zatucani lobi i Srbe koje su zaveli. Moj savet, ne kukaj nego radi i gledaj unapred.

Postaješ dosadan...ja sa svojih 1.000 evra plate sam zadovoljan... i zabole me za gluposti o kojima ti sanjaš....imam porodicu, djecu, bio u ratu, poslije rate završio faks, stvorio porodicu, imam posao, dobar i više nego odličan....i zabole me...a tebi želim da sve to isto postigneš i to sve do 28.g.....a kreni u rat sa 17. pa faks, pa porodica, djeca, pa posao, ma super....zabole me...ovdje sam da se dobro zajebajem i navućem što više onih kao ti da mi "sole" pamet i misle da su IN i COOL!!!
ĐORĐIJE
Kraljevčanin omladinac

Postod LePetitPrince » 17 Nov 2005, 17:35

Pa ako ti tako sjajno ide kupi neki malo bolji komp da ti ne zhmirka kao shto kazhesh. Malo se opremi kad imash novaca, BOLAN. A shto se tiche navlachenja, mislim da je tuzhno kada se chovek od 32 tako ponasha. Porodichan, uspeshan i ostvaren chovek. Ne bih rekao. Mnogo si kontradiktoran, chas kukash chas se hvalish. Chas si ponosan zbog svog angazhmana u ratu a chas mislish da je sve to pogreshno. Ma ti si sluchaj za psihijatriju. Mislim da ti ne prija ova raspravka, s obzirom na tvoje stanje. Sve najbolje ali ne mozhesh da prodash testise za bubrege u Kraljevo kao shto mozhesh u svom bosanskom selu zato nas se mani, BOLAN. Nemam nishta protiv sela ali u gradu ima vishe intelektualaca kojima ne mozhesh da prodash te priche o ratniku, huliganu, mirotvorcu, pesniku i ne znam shta josh qrcu palcu. :lol: Dizhem ruke od tebe, ima mnogo vecih zala od tvog. Ti si vishe glup nego shto si zao. Cao, ne zameri na dijagnozi, necu vishe da se prepirem sa ludakom
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Povratak na Škole - osnovne, srednje, fakulteti