FK SARAJEVO-FK MRSAĆ

Sve o kraljevačkom sportu: košarka, fudbal, odbojka, biciklizam, kajak, borilački sportovi... Ovde je mesto i za diskusije o kladionicama, kvotama i svemu ostalom što ima veze sa sportom uopšte!

Moderator: Moderatori

FK SARAJEVO-FK MRSAĆ

Postod ĐORĐIJE » 23 Okt 2005, 23:50

ta je utakmica bila pre jedno godinu dana...posle 13 godina Sarajevo je gostovalo u Mrsaću...i odigralo utakmicu s timom s kojim se nekada bratimilo dok je Bog hodao po zemlji a ja i Vi mogli da idemo u sve dijelove Juge...pozdrav iz Bosne
ĐORĐIJE
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 15 Okt 2005, 21:13

Postod LePetitPrince » 16 Nov 2005, 23:47

Pa i sada mozhemo u bilo koju zemlju bivshe Jugoslavije a jednog dana cemo svi u Evropu.
Korisnikov avatar
LePetitPrince
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Postod ĐORĐIJE » 17 Nov 2005, 00:59

Ja sam već u Evropi...a za tebe nemam pojma...i mogu ti reči da mi je dobro...živim po svim evropskim standardima....družim se sa evropljanima...šveđankama, talijankama...i osećam se usrano evropski...a uvek se posvađam zbog njihovih bombi koje su mi ubile strica i njegove na pragu kuće...ali život ide dalje...svi ćemo uci u Evropu ili će nam ga oni zavuci duboko...među noge...
međunarodni špijun, zvezdin huligan, humanista, ratnik, mirotvorac, filozof,budala,slikar... mogao sam biti ja bilo šta!!!
ĐORĐIJE
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 15 Okt 2005, 21:13

Postod LePetitPrince » 17 Nov 2005, 17:38

Ma ti si Alisa u Zemlji Chuda :lol: Reche da si porodichan chovek a ovamo shvedjanke talijanke, pokvarenjaku jedan. Bash si porodichan, nema shta.
Korisnikov avatar
LePetitPrince
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Postod crne kose » 18 Feb 2006, 21:52

Đorđije je samo željan dobre koke...
Budala s Romanije
crne kose
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 31 Jan 2006, 00:44

Postod Ribnica Ghetto » 17 Apr 2007, 02:08

LePetitPrince je napisao:Pa i sada mozhemo u bilo koju zemlju bivshe Jugoslavije a jednog dana cemo svi u Evropu.

осим Словеније :D

ĐORĐIJE je napisao:Ja sam već u Evropi...a za tebe nemam pojma...i mogu ti reči da mi je dobro...živim po svim evropskim standardima....družim se sa evropljanima...šveđankama, talijankama...i osećam se usrano evropski...a uvek se posvađam zbog njihovih bombi koje su mi ubile strica i njegove na pragu kuće...ali život ide dalje...svi ćemo uci u Evropu ili će nam ga oni zavuci duboko...među noge...

а ти Ђоле баш си успео у животу

ЈЕБЕШ ЕВРОПУ ЖИВЕЛА ВЕЛИКА КРАЉЕВИНА СРБИЈА
КЛАН ФКЦЗ
Korisnikov avatar
Ribnica Ghetto
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 08 Jan 2005, 03:13

Povratak na Sport, navijači, fan klubovi