forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 23 Jan 2021, 11:49

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Jun 2005, 19:49 
Kraljevčanin omladinac
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Feb 2005, 22:50
ja vec jedno 10meseci kako sam kupila kompjuter i to prvenstveno da bih mogla slusati b92.super stvar.nisi kuci ali cujes svoj dragi jezik.no,jos dvadesetak dana i najzad cu doci kuci.juuuuuuupiiiiii!!!!!!!!!pozdrav svima

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 15 Jun 2005, 00:36 
Zar zaista zelis da dodjes u nase krajeve kad cujes B-92? Kada oni opisu stanje kod nas ja dobijem zelju da pobegnem odavde.
Zar ti nije dovoljno jasno to sto se samo B-92 cuje svuda u svetu, sta mislis ko to blacenje ovog naroda placa.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 16 Jun 2005, 11:27 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
Eh, nije bas da se samo B92 emituje preko interneta :)

http://www.rts.co.yu - RTS emituje (skoro) sve TV kanale + 5 radio kanala preko interneta. Radio se emituje u real audio formatu...

http://bktvlive.com - BK emituje svoj TV program preko svoje aplikacije (BKTV plejer V2.0)

Ima ih jos, ovo mi je prvo palo na pamet. Cak je jedno vreme i Radio Vrnjacka Banja emitovala radio program preko interneta. Ne znam sto su to ugasili.

Pink, recimo, ne emituje preko interneta... Hrvati su skoro svaku svoju radio stanicu "popeli" na net.

A ko ce sta da slusa - to je naravno licna stvar svakog od nas...

Inace, internet streaming uopste nije skupa stvar. Svako od nas moze preko line in ulaza ubaciti ton neke radio stanice [ ili mozda iz svog sopstvenog studija :) ], konektovati se na internet i imati svoj stream, uz malo pogodnog softvera. Modemska veza moze da "izdrzi" do 2 slusaoca po 19kbps. Ali recimo ako uzmete kablovski internet 128k - vec postajete ozbiljni broadcaster :lol:

Pozdrav!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 16 Jun 2005, 21:48 
Kraljevčanin omladinac
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Feb 2005, 22:50
cao,imam i bk i rts,ali mi je nekako najrealnije da slusam b92,a i dobra je muzika,i super kvizovi a i kontakt programi mogu se cuti.stvarno mi je bilo cudno zasto se pink ne oglasava.sto se radio stanica tice ima raznih,iz svih krajeva stare juge :( ............samo treba malo prosetati po internetu....zdr

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]