forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 21 Jan 2021, 20:00

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 65 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Apr 2007, 17:29 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2006, 18:11
legolas je napisao:
Nego, zanimljivije bi mozda bilo da se napravi neki skup kod Milutina pa kada saboranke i saborani krenu da se guzvaju ispred Pasaza mi njih lopatama i motkama da poguramo tamo da brze udju, a potom malo benzina i slucajna sibica :twisted: :twisted: :twisted:
Dobro, ovo je pod uticajem Monti Pajtona :oops:

xaxaxaxaxa to bi biYo odlichan klip.

ma dovoljno je da im pridjesh dok chekaju ispred, i da im postavish par "pitanja", tipa...e shta chekate vi ovde? jel se deli neshto unutra? a ko to svira unutra? a kakva je to muzika? joooj mala shto ti dobra ta mini suknja. :wink:

ili da napravish paralelu, tipa, jednu petak/subotu veche, i snimci sa vishe razlichitih mesta.
neshto kao...ovde se ljudi zabavljaju ovako - pa snimak iz "urbana"...a ovde ovako - pa snimak iz gashpara.
ovde cice izgledaju ovako - pa snimak iz "shane".... a ovde ovako - pa snimak iz "aktera" ili "la koste".
nek vide mama i tata gde im deta zabada celu noc.

stej kul i mej d fors bi vid Yu. :wink:

p.s.
deda uskoro kupuje kameru...a onda...snima svashta...i pravac internet ili tvoja emisija...ali o tom potom. bice tu zaebanog materijala. :wink:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 30 Apr 2007, 12:17 
Kraljevčanin junior
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2007, 11:04
E moj dragi deko, naravno da ce "pasti" neka vrsta "diskriminacija" veceg dela nacije :twisted:
Nego , znas, nije lahko preobratiti ne prosvecen deo stanovnostva.Sve ostaje samo na podrivanju, rovarenju i tome sl.
Ipak moras priznati da se ljaljani bar ne koce na takvim skupovima kao mrtva publika po kaficima u kojima se slusa dobra mjuza :roll:
Kada si se ti opustio i zaigrao a da te prisutna masa nije prostrelila pogledima kao da ti nije dobo :shock:
Mislim da generalno sa narodom nesto nije u redu, a mozda bi ova razmisljanja podstrekla debelu zenu zmaja da pozove nekog psihologa ili psihijatra da procaska sa decurlijom o ovom decenijskom problemu :lol:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 30 Apr 2007, 18:55 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2006, 18:11
jbg-a u kaficima smo svi kul, obukli smo najbolje odelo, stavili avonovu shminku, nabacili smo zaYeban izgled, cirkamo koktele i skupa piva, a koga briga da djuska uz dobru ziku bilo kog tipa.
ja lichno nemam problem sa tim, i kad me DJ nadje sa nekim dobrim zvukom, ja adekvatno reagujem, pa ma kako to izgledalo malogradjanima. meni stvarno ne ide u wugla kako neko moze da iskulira, kao ja pijuckam dzus i boli me uvo jer izgledam dobro, dok se DJ svojski trudi i vrti opasnu muziku za djuskanje.

ali to je KRALJEVO !

i to moze da bude tema...tako da....prenesi nacki dzedaju ove prepiske.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 03 Maj 2007, 09:40 
Kraljevčanin junior
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2007, 11:04
Sa zadovoljstvom dragi deko :lol:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 20 Okt 2007, 15:30 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2006, 18:21
Molila bih da ne pominjete ribnicu u loshem kontekstu! Ribnica rulzzzzz! :lol:

ulichnom igrachu!

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 65 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]