forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 01 Apr 2020, 07:04

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Nov 2006, 22:50 
Kraljevačka beba :)

Pridružio se: 26 Okt 2006, 21:42
Mozda i ne mora neko sve to prikuplja. Na primer, ovo za glasanje: Administrator sajta bi samo trebao da obezbedi mesto na sajtu. Kada jednom pocne glasanje, formirace se lista najpopularnijih kafica na osnovu tih glasova, s tim sto bi trebala da postoji mogucnost za dodavanje novih kafica za koje bi se moglo glasati. U zavisnosti od glasova, lista ce se vremenom menjati. Jedino bi trebalo nekako ograniciti da neko ne moze da glasa vise puta, bar u odredjenom vremenskom intervalu, jer bi na taj nacin mogao da popularizuje svoj izbor. Ali, ako bi neko pokazao interesovanje za tu moju ideju, lako bi posetioci foruma razmotrili te neke "skakljive" stvari. Dogovorno bi se usvojila pravila organizovanja tog glasanja. Ali, ako nema interesovanja, dzabe ja sve ovo pricam :D. Ali barem sam pokusao :D

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 15 Nov 2006, 10:20 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
BLADE je napisao:
Nigde na sajtu nisam uspeo da nadjem kolika je povrsina opstine. Ako biste to mogli da dodate negde... pozz :roll:

Površina opštine Kraljevo je oko 153.000 hektara. Od toga 1/3 pripada ušćanskom kraju (oko 48.000 hektara). Postavio sam to na sajtu na adresi http://www.kraljevo.com/kraljevo/geografija

Pozdrav...

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 15 Nov 2006, 10:26 
Big boss!
Korisnikov avatar

BLADE je napisao:
Moze neki predlog za sajt:
Mislim da sajt treba da bude malo dinamicniji, da se govori malo o muzickim, kulturnim desavanjima, da se prica o dobrim kaficima, klubovima, mozda cak i da se ocenjuju najbolja mesta za izlaske u kraljevu, kako bi se preporucila dobra mesta za izlaske

Pa sad... Imate ovde na forumu mesto za takve diskusije.

A kada postavljate novu temu, možete postaviti i glasanje :) Ali ne morate da preterujete u tome, razmislite dobro koje pitanje i koje opcije ćete da izaberete, to je ključno za uspeh svakog glasanja!

Ako baš mislite da treba da se napravi glasanje tipa ovih na naslovnoj strani sajta www.kraljevo.com - dajte spisak svih kafića i napraviću glasanje :)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 15 Nov 2006, 10:58 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42
Za pocetak bi mogli da otvorite temu o kaficima ili o samo jednom kaficu i da napisete zasto je dobro izlaziti tamo i kakva je atmosfera, muzika i ostalo.
Napominjem: takve teme nece biti dosadne ukoliko svi lepo i argumetovano napisu zbog cega je to mesto ok.

A kasnije moze da se napravi i glasanje;)

I ne odustajte od Kraljeva tako lako... Nesto ce da se promeni tek onda kada se mi sami promenimo.

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 17 Sep 2007, 08:44 
Kraljevčanin omladinac
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Dec 2005, 08:21
Promeniti izgled sajta ... Od kako znam za njega on je takav ...
:oops:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 17 Sep 2007, 11:34 
Big boss!
Korisnikov avatar

Biće valjda... Treba vremena za to 8)

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]