MAGNOHROM

Sve o privredi Kraljeva. Mala, srednja, velika preduzeća, firme, preduzetnici, privatizacija... Male (i velike) oglase postujte tamo gde im je mesto, ne u ovom delu...

Moderator: Moderatori

MAGNOHROM

Postod frayer » 17 Mar 2008, 20:29

Zasto zatvaramo oci pred ovim ljudima sto traze da rade i primaju plate?
Zasto im se smejemo kad protestuju?
[/b]
...vidis,ponekad snovi dobiju krila;
evo dajem sve svoje za godine tvoje,
i sto si nekad mi bila...
Korisnikov avatar
frayer
Kraljevačka beba :)

Pridružio se: 07 Mar 2008, 19:46

Postod Oziris » 18 Mar 2008, 14:12

Ko zatvara oci?
Oni su 10000000% u pravu, i treba svi do jednoga da izadju na ulicu, i dignu glas, pa bolje za nas obicne smrtnike da se smanji ponuda radne snage, automatski plata raste!!!!
Podrzavam ih!!!
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 18 Apr 2007, 22:02

Postod coper » 18 Mar 2008, 23:38

sto ja da ih podrzavam, jel ja jedem hleb od magnohroma, iskreno ne zanimaju me ni malo, a ko je kriv za njihovo stanje?... pa nek se pitaju, i nek se zakunu da nisu nikada nista izneli iz magnohroma, bar po jedan sraf!
a ko nije sraf, izneo je mnogo vise od toga. jer moguce da niko nije video da je neko krao iz magnohroma nekada? gde su tada bili ocevidci da se bune i zaustave to, nego sada kad je vecina sjebana.
jos nesto, znam nekoliko perfektnih strucnjaka i majstora koji su radili u magnohromu, svi su zaposljeni negde u firmama privatnog vlasnistva. zasto? zato sto su vredni ljudi, posteni, i pre svega strucni.
drugacije ljude ne podrzavam ni mlao. najlakse je strajkovati, pa treba malo mucnuti glavom, ili na vreme ili kasnije, ali da se svi ukljuce u proces revitalizacije, ako je uopste moguca. mozda je bolje da se privatizuju konacno, pa bar da oni vredni imaju posao, za makar 500 eura platu. bolje 500 ljudi sa platom od 500 eura, nego nekoliko hiljada bez plate. svi ce se snaci ako su vredni i strucni ponovo ovo ponavljam. zasto ne pomognu ulazak u evropsku uniju, samim tim, stabilnost ce biti jaca na balcanu, a onda ce i stranici da investiraju u nasu zamlju, neka u svakom gradu otvore po nekoliko firmi, i eto radnih mesta za sve.
ovako inatom i zajebancijom, podrskom apsolutne saradnje sa rusima, nikada nece doziveti normalan zivot, i zato ih ne zalim uopste.
ko meni u firmi pomaze? zasto meni drzava ne otpise neki dug, a njima nekoliko miliona otpisala? nek mi otpise makar jedan milion, ja bih bio zadovoljan, ali nece, zato se moramo truditi da nam bude bolje svako za sebe, a ne samo da teramo inat.
Korisnikov avatar
coper
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

Povratak na Privreda