forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 12 Nov 2019, 01:07

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 104 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Okt 2005, 16:55 
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 21 Sep 2005, 07:46
Ko je bre Jova Tosevski? :evil:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 30 Okt 2005, 08:30 
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 27 Okt 2005, 06:17
najgora_sam je napisao:
Ko je bre Jova Tosevski? :evil:

Najgora, bidni ladna :lol:

Tosevski je doktor medicinskih nauka, docent anatomije, sef katedre za morfologiju Medicinskog fakulteta Univerziteta u Kragujevcu i sexolog. Jako kontroverzan lik.

Osnovna teorija je da zene poseduju biolosku vlast na zemlji. Ta vlast se ostvaruje seksualnom manipulcijom. Sve pocinje evolucijom, tj kada pocinjemo da idemo uspravno. Na taj nacin do tada vrlo dostupan zenski polni organ postaje nedostupan muzjaku - zenka dobija moc da bira partnera. Ovo je glavni razlog razvitka naseg intelekta kao vrste...

Ako te tema zanima pocni sa "Planetom Zena". Upozorenje: nista za feministe - rizik za srcani udar usled napada besa.

Njegov CV:
http://www.medf.kg.ac.yu/katedre/biogra ... ski%20.pdf

Jedan drugi forum prica o njemu:
http://forum.krstarica.com/showthread.p ... 788&page=2

Ilustrovana politika:
http://www.politika.co.yu/ilustro/2300/3.htm

Citat iz gorenavedenog clanka:

Još mu jedno ipak nije jasno: kako to žena traži druženje i svojim signalima poziva na seksualno spajanje, a onda, kad muškarac krene da ostvari svoju mušku dužnost, žena počinje sa uslovljavanjem i uzmicanjem, tako da on nikad nije načisto kada i kako će se njegova seksualna namera ostvariti.

"Jadni" muškarci. Kad će se završiti ta interpolna borba u okviru sopstvene vrste? Hoće li biti pobednika, pitamo profesora.

– Interpolna borba je uvek ženski trijumf – zaključuje ovaj seksolog – ali takav da muškarcu biva ostavljena zabluda da je on u prednosti! Žena je stvarni nosilac polnog i ukupnog uticaja vrste, muškarac je biće sa većim fizičkim sposobnostima, ali smanjenom polnom percepcijom, što ga, uz ciljanu žensku podršku, dovodi u lažno ubeđenje da je on glavni, odnosno na prvom mestu. To se zove lažna muška dominacija.

Nadam se da si dobila sliku o Jovi.

/amigo

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 20 Dec 2005, 14:29 
Odlucio sam da neki moji postovi nisu vise za javnost. :oops: :oops:

Poslednji put menjao vranic_a dana 21 Jul 2006, 11:37, izmenjena samo jedanput

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 12 Jan 2006, 13:01 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06
Lazhna mushka dominacija u svetu gde mushkarac drzhi preko 80% vlasti i kapitala je obichna glupost a seksualno ponashanje se razlikuje od jedinke do jedinke, negde dominira mushkarac a negde zhena ali uglavnom su zhene u potchinjenom polozhaju ali to se menja.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 17 Jun 2006, 00:53 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2006, 16:38
Do sada nikad nisam prevario devojku, niti znam da sam bio brevaren, ali sam bio sa devojkom u nekim malo visim odnosima iako sam znao da ima decka, ali to je "covek" kojeg ne podnosim, tako da mi je bilo jos sladje. :twisted:

Vrh

PostPoslato: 17 Jun 2006, 13:22 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2006, 16:23
Prevariti? Kako? Ako volis onda neces prevariti bez obzira ne mesto, trenutak, atmosferu... A ako ne volis onda i nije prevara.
Prevariti telom ili dusom? Novo pitanje mozda se otvara?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 21 Jun 2006, 14:48 
Skontao sam da je bolje prevariti nego biti prevaren.
Ali najbolje nijedno.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 22 Jun 2006, 05:24 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Maj 2006, 19:22
Dalli je neophodno bas u nekoj vezi da neko vara i da bude prevaren :?:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 22 Jun 2006, 18:12 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2006, 11:48
po meni uvek kad se to desi najbojle se prekinuti, kao normalni ljudi, mada sta sve zivot nanese bolje je da cutim, hehe :lol:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 02 Jul 2006, 15:12 
Nije neophodno, cak i ne valja jer cemu vodi, takvu vezu bolje ni ne pocinjati, ili je na vreme zavrsiti.
Treba se postaviti iznad svega toga

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2006, 14:35 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2006, 18:21
sta li bi sa ovim postenim deckom "vranic_a" i njegovom dragom....bas me zanima ;)

Mislim da muskarci generalno ne zele da imaju paralelne veze i time povrede svoje devojke, ali im se ponekad “omakne”.

I da naglasim, ovde govorimo o paralelnim vezama, a ne o onim prevarama koje traju nekoliko sati, jednu noc ili eventualno par dana. Doduse prozaicnija, to je opet prica za sebe, a da bi se ona dogodila dovoljan je i samo jedan od mogucih navedenih uzroka: povisen nivo alkohola u krvi, devojka na putovanju, nevidjeno dobra “spika”, druzi se uglavnom sa momcima koji nemaju devojke, najcesce izlazi samo sa muskim drustvom. Ove “pojave” cesto povezujemo i sa takozvanim serijskim preljubnikom koji vara i onu sa kojom prevari prvobitnu devojku. Takav se nikad nece promeniti jer to ne zeli. A mozda i ne moze. Takvog muskarca je lako uociti, ali svaka nova devojka u njegovom zivotu se nada da ce se prema njoj ponasati drugacije. Ali se grdno vara! Ponasanje serijskog preljubnika obicno je rezultat dubokog psiholoskog problema.............................................

......sad kad je sve proslo...ipak mi je zao sto sam ja njega prevarila a ne on mene..............................

ulichnom igrachu!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2006, 15:22 
Korisnikov avatar

opsirno, ali dosta precizno,
u svakom slucaju prevara je prevara, bilo da je na noc ili se radi o paralelnoj vezi

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2006, 18:47 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2006, 18:21
da te nisam prevarila veruj mi..nebih znala da si bio naj bolji...MoZda je i prevara nekada potrebna da shvatis koliko ti voljena osoba ipak znaci...naglasavam :MOZDA

ulichnom igrachu!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2006, 20:29 
Korisnikov avatar

da,
u svakom slucaju posle toga vidis na cemu si bila, da li je vredelo ili ne,
samo sto je posle toga kasno za novi pocetak

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2006, 22:39 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2006, 20:20
Ma ljudi moji o kojim prevarama vi pricate danas u 21 veku. To je mozda nekada bilo vazno. Danas je prevara kada te neko zavrne za lovu firmu ili nedaj boze zivot. A o ovoj musko-zenskoj prevari, danas nema prevare :?

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 104 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]