forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 07 Dec 2019, 10:31

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 80 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jul 2006, 02:14 
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 29 Jul 2006, 01:41
Na žalost - moram da se složim sa naslovom teme.
Živeo sam u više gradova Srbije i moram da kažem da Kraljevčanke spadaju u najnepristupačnije koje sam imao prilike da upoznam. Što je bedak jer istovremeno spadaju i među najlepše i najzgodnije. :?

Razlog zašto su takve? Ne znam tačno... Verovatno ideja o nekakvim "visokim standardima" koji su za Kraljevo naprosto neprimenjivi (u poslednjih 15 godina).

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 29 Jul 2006, 02:19 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2006, 18:21
Hmmm... zanimljivo, zar toga nema svugde : tih "nepristupacnih" mackica?!

ulichnom igrachu!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 29 Jul 2006, 02:24 
Kraljevčanin junior

Ima, naravno. Samo, generalno gledano, neke su pristupačnije, neke manje pristupačne. Na primer, Beograđanke su pristupačnije od Novosađanki. Oseti se to... pogotovo kad si muško, a nisi bog-zna-kakva prilika, kao ja. :D

(Nisam neki gabor i golja, al nisam ni Toma Kruz i ne vozam meče, na to sam mislio :D)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 29 Jul 2006, 02:28 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2006, 18:21
E bato, ako mace gledaju na to, elem, Sponzoruse ;) A imamo i temu na tu rec :))

ulichnom igrachu!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 29 Jul 2006, 02:36 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2006, 16:23
ms> je napisao:
Ima, naravno. Samo, generalno gledano, neke su pristupačnije, neke manje pristupačne. Na primer, Beograđanke su pristupačnije od Novosađanki. Oseti se to... pogotovo kad si muško, a nisi bog-zna-kakva prilika, kao ja. :D

(Nisam neki gabor i golja, al nisam ni Toma Kruz i ne vozam meče, na to sam mislio :D)

Pa stavi se na nase mesto. Zamisli pridje ti decko, a ne svidja ti se, kako da ga otakcis,- fino ili grubo? Njemu cu uvek biti jedna od onih nepristupacnih.

Da ne preterujete malo, a to sto te nece neka, pitaj se zasto?

Treba otvoriti novu temu, kako pomoci mladicima da pridju nepristupacnim Kraljevcankama :D :D :D

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 29 Jul 2006, 02:51 
Kraljevčanin junior

Nije tako jednostavno. Ne radi se o pojedinačnim prilikama i neprilikama.

Na primer, dok sam živeo u Kraljevu - većina mojih prijateljica, od kojih su neke bile prave lepotice - nisu imale dečka. Kad sam se preselio u Bgd, primetio sam da mnogo veći procenat devojaka ima dečka.

Ja mislim da nije normalno da lepa i normalna devojka nema dečka po tri i više godina. A Kraljevčanke su baš takve - pre će biti bez dečka i po nekoliko godina nego da bude s nekim "običnim".

Ili - pre će da ostane u kući, nego da izađe u "nereprezentativnoj" odeći. Zato mnoge Kraljevčanke čame u kući jer ne mogu da kupe ono u čemu misle da mogu da izađu napolje.
Mnogo je češći slučaj da u Beogradu na ulici vidiš devojku u izlizanim farmericama i pamučnoj majici sa buvljaka, nego u Kraljevu.

Bez uvrede, ali u Kraljevu je "palanački mentalitet" prisutniji, nego na primer, u Beogradu. A to se odražava i na "pristupačnost" devojaka.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 29 Jul 2006, 03:43 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2006, 18:11
istina brate. ubo' si u sutinu. bukvalno isto mislimo.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 29 Jul 2006, 08:26 
Korisnikov avatar

ms> je napisao:
Nije tako jednostavno. Ne radi se o pojedinačnim prilikama i neprilikama.

Na primer, dok sam živeo u Kraljevu - većina mojih prijateljica, od kojih su neke bile prave lepotice - nisu imale dečka. Kad sam se preselio u Bgd, primetio sam da mnogo veći procenat devojaka ima dečka.

Ja mislim da nije normalno da lepa i normalna devojka nema dečka po tri i više godina. A Kraljevčanke su baš takve - pre će biti bez dečka i po nekoliko godina nego da bude s nekim "običnim".

Ili - pre će da ostane u kući, nego da izađe u "nereprezentativnoj" odeći. Zato mnoge Kraljevčanke čame u kući jer ne mogu da kupe ono u čemu misle da mogu da izađu napolje.
Mnogo je češći slučaj da u Beogradu na ulici vidiš devojku u izlizanim farmericama i pamučnoj majici sa buvljaka, nego u Kraljevu.

Bez uvrede, ali u Kraljevu je "palanački mentalitet" prisutniji, nego na primer, u Beogradu. A to se odražava i na "pristupačnost" devojaka.

OOOOOOOOOOOOOO
svasta,
ocigledno Vam treba pomoc, :D :D :D :D :D

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 29 Jul 2006, 12:11 
U pravu je, to sto nisi ti na primer takva, ne znaci da nisu sve. Ima puno takvih devojaka, cak vise volim neki opusten fazon nego ultra doterano, ima nesto suvise zvanicnog.
Covek nije mogao bolje reci. Pa ko vise pazi na izgled muski ili zenski svet, ali preterati???? :roll: :roll: :roll:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 29 Jul 2006, 17:39 
Kraljevčanin junior

daniela je napisao:

Eto.
Ti očigledno misliš da je takav način razmene mišljena korektan i prihvatljiv.

Kad ne možeš, ili ne želiš, čoveku argumentovano da odgovoriš - samo ga proglasiš za nekog kome treba "pomoć" i stvar je rešena.

Ali - nije.

Jer tema nije o mojim potrebama, već o stanju međuljudskih odnosa među mladima u Kraljevu, a i šire. Oni se ne menjaju pokušajem omalovažavanja nekoga ili nečijeg mišljenja.

Naprotiv - pokušajem razumevanja, uvažavanja, tolerancije i afirmacije ljudi s kojima komuniciraš.

Ali - ovo će verovatno biti okarakterisano kao "prese*ravanje", od ljudi koji ne žele ili ne umeju bolje,

Pa OK, meni to nešto posebno ni ne smeta. Sve je to deo istog problema s kojim sa se ja suočio pre mnogo godina i našao način da se nosim s njim.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 29 Jul 2006, 20:16 
daniela je napisao:
ms> je napisao:

Pa stavi se na nase mesto. Zamisli pridje ti decko, a ne svidja ti se, kako da ga otakcis,- fino ili grubo? Njemu cu uvek biti jedna od onih nepristupacnih.

Da ne preterujete malo, a to sto te nece neka, pitaj se zasto?

Treba otvoriti novu temu, kako pomoci mladicima da pridju nepristupacnim Kraljevcankama :D :D :D

To je druga situacija, ali ako sam neko ko nije gabor, i znam da i gori od mene imaju devojke, i tako dobijem korpu od bas SVAKE onda je problem u populaciji i drustvu, morao sam da banalizujem da bi shvatila o cemu pricamo.
Pa i ja odbijem devojku, ali nije da odbijam svaku, ima jednostavno da ti se neko svidja fizicki i sve mane koje ima bi oprostio, ali npr ima jedna jedina stvar koja ti smeta i to je to, ali da mi niko ne odgovara???? :roll: :roll:
Ne vazi ovo za ceo zenski rod, tako da nismo sovinisti, uglavnom devojke cekaju princa na belom konju, i zaljubljene u lika po 5 godina, pa sestro nastavi dalje, boli ali zivot prolazi.
A i problem ove prirode je u Sponzorusama i siri je i kompleksniji.

Nemojte pogresno shvatati, znaci znamo i mi da ima dobrih i normalnih devojaka, ali su u senci i ne primecuju se toliko.

Ima i momaka pokvarenih i zlobnih, imam par takvih drugova, ali ima i nas dobrih koji takvo ponasanje ne podrzavaju, nisu svi isti, i drzava nije podeljena na muskarce i zene, vec svi zajedno cinimo drzavu, zato treba da se medjusobno i kritikujemo i podrzavamo, i treba biti realan i iznad svega samokritican. Kada se covek postavi iznad sebe i pocne da kritikuje svoje greske i da vodi o njima racuna, da ih bude svestan, a ne da gleda samo za tudjim, tada se stvarno duhovno uzdigao na mnogo visi nivo.

Ima devojaka koje obavezno svaki dan mora da kupe neku krpicu ili kozmetiku, obucu jednom, i upotrebe jednom, i samo taloze u garderober, tako da posle godinu dana imaju pravu parfimeriju i butik u sobi, i pocne bacanje, a zamisli obuceno sve jednom ili dva puta. Ovaj slucaj sam imao licno pred ocima i nikada mi nije bilo jasno. Dok mi muskarci smo mnogo opusteniji prilikom toga, kupim dvoje, troje farmerice u toku godine, tako i duks i majce, i kada se oblacim bitno je da je cisto i OK, mogu da obucem farmerice i nije mi bitno da li su najnovije ili najstarije i da se ne opterecujem da li sam ili nisam kupio nesto novo ovoga meseca ili sedmice, ili da li je novo odelo za neku svadbu ili ispratnicu, ili tako. Ne znaci da ne volim da kupujem sebi stvari, cak obozavam da kupujem sebi stvari, i musku kozmetiku, ali nikada se ne opterecujem.
Sedi u lokal i bastu i obrati paznju na koliko se devojke ogledaju, i cackaju kosu, a i posle toga su iste, meni je malo smesno, da li ste svesne koliko volimo da ste opustenije i koliko bi nam se tada vise svidele, a volimo s' vremena na vreme i ultra doterano?
Najlepse se provedem kada smo i ja i devojka u farmericama i patikama, nego kada obucem eleganciju, iako je obozavam ali nekako te "ustirka" sva ta zvanicnost.
I Daco nikako vas ne ponizavamo, vise same sebe ponizavate, a i puno je devojaka koje vole maco tipove, mangupe koji is zezaju kad stignu, i zavitlavaju, a one se otkiddaju ko jagoda na to, taj pomisli da je svaka takva i eto naletela si.
Volim da se salim sa devojkama, i da ume da primi salu i da je uzvrati, ne da cuti kao zalivene, vec da pokaze koliko je inteligentna.
Meni su zanimljivije pametne i inteligentne devojke od onih sto samo cute, smeskaju se i klimaju glavom.
Ja ne branim ceo muski rod i ne opravdavam ih sve, vec samo sebe, jer nas ima raznih, kao i vas.
Sta cemo sa sponzorusama, one su devojke, i ima druge teme o ovome.
U svakom zitu ima kukolja, ali u svakom kukolju nema zita.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 29 Jul 2006, 21:43 
Korisnikov avatar

ms> je napisao:
daniela je napisao:

Eto.
Ti očigledno misliš da je takav način razmene mišljena korektan i prihvatljiv.

Kad ne možeš, ili ne želiš, čoveku argumentovano da odgovoriš - samo ga proglasiš za nekog kome treba "pomoć" i stvar je rešena.

Ali - nije.

Jer tema nije o mojim potrebama, već o stanju međuljudskih odnosa među mladima u Kraljevu, a i šire. Oni se ne menjaju pokušajem omalovažavanja nekoga ili nečijeg mišljenja.

Naprotiv - pokušajem razumevanja, uvažavanja, tolerancije i afirmacije ljudi s kojima komuniciraš.

Ali - ovo će verovatno biti okarakterisano kao "prese*ravanje", od ljudi koji ne žele ili ne umeju bolje,

Pa OK, meni to nešto posebno ni ne smeta. Sve je to deo istog problema s kojim sa se ja suočio pre mnogo godina i našao način da se nosim s njim.

Mislim da je "omalovazavanje"prejaka rec.
Mozda sa moje (zenske) tacke gledista sve to izgleda drugacije. Kako vidim, jako Vam smeta moj komentar.
Ali licno mislim da nijedna nije nedostupna nego joj treba znati prici.
Da ne sirim temu dalje, jer ocigledno ce biti svadje sa mnom, a kako to ne zelim pozdravljam sve, i snadjite se sami. :D

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 30 Jul 2006, 03:23 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42
Mislim da se slazem sa ms>
Kao prvo tema je glupa, jer ne mozemo da generalizujemo. Niti mozemo da svrstamo sve kraljevcaneke u isti kos. Ali u Beogradu zaista vlada drugacija atmosfera. Jednostavno ljudi su kultivisani i emancipovani i znaju sta su maniri i veoma ih se pridrzavaju. Dok je ovde malo u care-brate-tebra fazonu. Devojke mastaju o princevima, momci samo zele dobro parce i u takvoj kulturi frajer mora da bude bog da bi imao cicu.
Razumem da je tesko kada morate nekoga da odbijete. Nikada nisam bila gruba ni prema kome, ali kada mi pridje lik u bodi majci i belim pantalonama, stvarno mu stavim do znanja da mi nikada ne mozemo da imamo nesto. Sto ne znaci da on nije ok, nego ja jednostavno takve ljude ne volim. Srecom retko mi prilaze takvi ;) Mada kada sam na nekoj trance zurci, onda se malo zbune.
Najbolje je kada su ljudi realni. Ponekad mi se cini da su ovde svi u princ-princeza odnosu. Devojke se malo plase vezivanja, ali iskreno nezamenljiv je osecaj kada imate osobu koju volite, koja vas voli, koja i posle pola godine misli da ste lepi i bez nocne sminke i pored koje mozete da setate u gacama i da se osecate kao princeza. Ali, to je ljubav....

.....koja meni tako fali trenutno ):

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 30 Jul 2006, 04:34 
U pravu si.
Ali i ja nosim bodi majcu, i to belu, i ponekad bele pantalone, ali redovno bodi majce.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 30 Jul 2006, 18:04 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42
vranic_a je napisao:
U pravu si.
Ali i ja nosim bodi majcu, i to belu, i ponekad bele pantalone, ali redovno bodi majce.

Ma, razumem ja tebe. Samo navodim banalan primer da neki ljudi jednostvano ne idu zajedno. Sto ne znaci da i jedni i drugi nisu ok. Sasvim suprotno.
To je ista fora kao sto neko ne bi bio sa mnom zato sto nosim carapice na pruge i tufne sa ljubicastim cipelicama, nego bi bilo sa devojkom koja nosi sandalice sa stiklom....sve je stvar ukusa :wink:

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 80 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]