forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 22 Nov 2019, 05:33

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 79 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jul 2006, 12:00 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42
Vec kad si pomenuo njegovu suprugu, e to je zena. Ne kopira nikoga, a izgleda fenomenalno.
Ali mi se nekako cini da je jos nikad nisam video u pantalonama...
Mozda je to ono pravo. A brate i zna da sedi zenski (sto se moze videti na tv gostovanjma). Ni frizurom ne kopira nikoga.

Kod nas se zene nalozile na feniranje kod frizera (samo ti izgori kosu). To je postalo tako sablonski, umesto da sama kuci sredi kosu, koja bi bila predivna.
Kad vec pomenuh 50-te itd. tamo bre zene se same cesljaju i izgledaju neverovatno lepo. Pozdravljam one koje to stvarno ne umeju, ali ne razumem da vecina ne ume sama da se oceslja. Ima zena koje to mrzi,(to onda nije zena). Neke imaju previse love da bi same to radile,(to takodje nema veze s vezom), A neke je sramota da NE odu kod frizera da slucajno drugarice to ne bi primetile. E tu je problem. Ne u 90%, vec u 100% slucajeva kod frizera mogu primetiti samo manje lepe zene, one najlepse mislim da to umeju same. Tu bar ne treba neka IQ, pa mislim da to moze svaka zena.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 31 Jul 2006, 01:47 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2006, 16:38
Ja devojci skoro stalno gledam u usta, to jest u usne, a mnogo volim kada pravi nekakve neobicne grimase lica.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 31 Jul 2006, 02:24 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42
Spartak88 je napisao:
a mnogo volim kada pravi nekakve neobicne grimase lica.

Heh, ovo prvi put cujem....ali bas je ql :D

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 31 Jul 2006, 22:42 
Korisnikov avatar

Ima, ima i tih sto prave grimase.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 31 Jul 2006, 22:49 
Korisnikov avatar

Otprilike da svako ima nesto sto ga privlaci kod sup.pola. Ja otkidam kada vidim mindjusicu ( tackicu ) na nosu, pa jos ako ima svetliji ten, pa uredno sredjene ruke i stopala, pa lakirane nokte, pa suknjica, pa stiklica, frizurica, uskladjenih 60-ak kg (sa proporcijalnom visinom), itd...

Izgleda da lagano pocinjem da sanjam.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 31 Jul 2006, 22:55 
Korisnikov avatar

Ti bate izgleda volis fensere, ljude koji svi lice jedni na druge, a ja bas ne ja vise volim kad vidim pankerku ili devojku koja slusa rege, ali i da se oblaci u tom stilu, tu su naravno i nezaobilazne rokerke kao i metalke.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 01 Avg 2006, 08:48 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2006, 18:11
chovek voli pravu stvar. lepe negovane devojchice.
a tebi cemo ukus otpisati na godinice. kad budes stariji samo ce ti se kasti :wink:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 01 Avg 2006, 10:12 
Korisnikov avatar

Hoces da kazes da devojke koje se meni svidjaju nisu lepe i negovane, jesu i to ne malo, a one se cak i razlikuju od mase sto ja veoma cenim.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 01 Avg 2006, 11:42 
Korisnikov avatar

Ja sam odredjenim opisom izdvojio za mene najlepse zene. Da dodam i neki ne prodoran, zenstveni glas...
p.s. Svako ima pravo na svoje ....

Spartak... Svi smo mi u nekim etapama zivota bili i punk-eri i rokeri i metalci, najvaznije je da na kraju kada se formiras u zrelu licnost budes dobar covek. A o muz. ukusima nije ovde tema, ali ja sada u svojih 25 najvise uzivam uz John Mayall, Stevie Ray Vaughan, J.J.Cale-a i uz kompletan rock repertoar muzike svih vremena( 60, 70, 80, 90god, i svi siri pravci) ..... A ne mogu uz Cecu i ostali juzni vetar... bljaks

Opet napominjem ukusi su ukusi. Svako ima svoje. I tako neka uziva. To vazi i za zene.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 01 Avg 2006, 17:32 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42
Momci, bez uvrede, ali sva trojica ste ispali klinci. Lepa zena je u suknjici, lepa zena je punkerka....... Lepa zena je zena lepe duse koja se projektuje i na spoljasnost.

Iskreno ne mislim za devojke koje izgledaju kao sto ih je Coper opisao da su lepe, a ne mislim ni za sve rockerke da su lepe.... Jednostvano za mene je lepa samo ona zena koja je jedinstvena.... A svaka bi trebala da bude, samo ako ne skriva svoje zelje i osecaje ispod uniforme.

Muzika ne mora da utice na fizicki izgled. Tacnije nema nikakve veze sa tim. Jednostavno to mladi rade zbog nedostatka kreativnosti i ideja. A, tako je i lakse. "Ja sam rocker. Tako se oblacim. Svi moji stavovi su stavovi benda kog slusam."..........ili........"Ja sam devojka u suknjici. Ne pitaj me nista. Ja znam samo da poziram, budem lepa i negovana."
Pa, ako bi gledali tako.........ostalo bi malo ok ljudi......

Uvek cu se diviti devojkama koje se trude da izgledaju kako zele..........a ne kako im neko pravilo nalaze....

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 01 Avg 2006, 18:10 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2006, 20:20
Lepa zena je........ LEPA. Moze da se oblaci u razne stilove i bice lepa.
A ruzna.........

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 01 Avg 2006, 19:14 
Korisnikov avatar

Majesty,
Moju poruku nisi dobro shvatila. Ja nisam napisao da su samo lepe zene onako kako sam ih opisao. Naglasavam samo svoj ukus kod zena. I ne kazem da drugacije ne mogu biti lepe.
Citiraj:
Muzika ne mora da utice na fizicki izgled. Tacnije nema nikakve veze sa tim. Jednostavno to mladi rade zbog nedostatka kreativnosti i ideja.

Upravo tako. Ono sto ja slusam, nema bas neke veze sa mojim izgledom i stilom. Ponasam se sasvim normalno.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 01 Avg 2006, 19:28 
Korisnikov avatar

coper je napisao:
Upravo tako. Ono sto ja slusam, nema bas neke veze sa mojim izgledom i stilom. Ponasam se sasvim normalno.

To je i kod mene isto tako.

Majesty, procitaj pazljivo ono sto sam napisao, a napisao sam to da vise volim kad vidim...

Ni u jednom trnutku nisam napisao da ne volim da vidim lepu curu koja je fenser.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 03 Avg 2006, 02:57 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2006, 04:12
Majesty koliko ti srce imash godinica? Imam utisak da si klinkica (bez uvrede) ali zato josh veci respect za ovaj stav. pozz

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 03 Avg 2006, 12:06 
Nemoj tako naljutice se.
Recimo da si u pravu.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 79 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]