forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 11 Dec 2019, 13:48

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 79 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Avg 2006, 20:17 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42
Ne ljutim se za gluposti.

17

@ QTA
Apsolutno si u pravu. Lepota je nesto ispod sve odece i svih stavova (mada ovo moze drugacije da se protumaci). Ne postoji nista lepse od nage zene. Tada se ne vidi da li je neko fenser ili tako nesto....

@ Coper i Spartak
Ok, ok, niste vi klinci, samo ja ne umem da citam :wink: Nema veze, ljudi, vas izbor........ Lepota nije univerzalna.

@ bitch ili kako vec
E, vidis ja sam milsila da imas mnogo manje, a ispostavilo se da imas vise, sto ipak ostavlja kontradiktoran utisak. Ali nema veze, bitno je da si ti ql, i to je sve, mislim, sve.....to je najbitnije.
P.S. Nisam znala da sam ti srce??

Ne bi bilo lepo da procenjujemo ljude prema godinama......neki bi zasluzili mnogo bolju reputaciju bez neke konstruktivne osnove.

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 03 Avg 2006, 21:36 
Pa nisi bas u pravu, godinice se vezuju za zrelost osobe i neko zivotno iskustvo u razlicitim sferamam zivota, ne znam da li me razumes, ali tebi je 17, a ja sam od 19. do 23. debelo promenio misljenje i pogled na svet, i naucio na sta je bitnije obratiti paznju, pocnes da vidis slojeve iz kojih je drustvo satkano, pocnu obaveze.Nista ti nije toliko bitno, ne sekiras se mnogo, drugi razmislja za tebe, ma videces. Tek sada razumem ono sto su mi govorili da se radujem dok idem u skolu jer je tada najbolje.
Upamti moje reci i seti ih se za jedno 4-5 godina, ako me sretnes na ulici, i budes znala da sam ja, reci mi slobodno jesam li bio u pravu. :wink:

Neka me kolege isprave ako gresim negde. 8)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 03 Avg 2006, 22:28 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2006, 20:20
vranic_a
Citiraj:
godinice se vezuju za zrelost osobe i neko zivotno iskustvo

Vranicu! Nemoj da se ljutis: ovo je blago receno bez veze. Pa jel ti zivis na nekoj drugoj planeti. Vidis li koliko ima mentola sa 25 i vise godina?
Nekima ni 50-e nisu dovoljne da se opamete a i da steknu neko zivotno iskustvo ili ti sta vec.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 03 Avg 2006, 22:54 
Covece, ja ne pricam o cudima prirode, vec o normalnim ljudima koji su radili nesto kroz zivot, a ne mamini i tatini sinovi koji su imali sve sta zinu, i za koje je vecito neko drugi razmisljao.

Pa znam momka moje godiste, kada bi se cura svukla gola pred njim, ne bi znao sta da radi, ali nije on kriv, vec roditelji, znam pouzdano da je tako.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 03 Avg 2006, 23:09 
Korisnikov avatar

Pa o tome ti i pricam. Neko od 17 godina bi znao sta da uradi.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 04 Avg 2006, 00:18 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42
vranic_a je napisao:
Covece, ja ne pricam o cudima prirode, vec o normalnim ljudima koji su radili nesto kroz zivot, a ne mamini i tatini sinovi koji su imali sve sta zinu, i za koje je vecito neko drugi razmisljao.

Pa znam momka moje godiste, kada bi se cura svukla gola pred njim, ne bi znao sta da radi, ali nije on kriv, vec roditelji, znam pouzdano da je tako.

Bravo druze. Takvi postaju pravi ljudi, kada ti se postave neke prepreke u zivotu, a moras sam da nadjes resenje... Nema mame, nema tate.. par puta tako ti zivot lupi po koji samar, prodju godine tek onda shvatis da si postao covek. Ali bez tate i mame, da se snadjes u zivotu.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 04 Avg 2006, 01:59 
QTA je napisao:
Pa o tome ti i pricam. Neko od 17 godina bi znao sta da uradi.

Sudeci po ovome, napredniji sam od svoje generacije.
A ja sebe smatram prosecnim. :wink: 8) 8)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 04 Avg 2006, 22:54 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2006, 18:11
Gledanje u ženske grudi produžava život!

Neverovatno i pomalo seksistički zvuči novo saznanje nemačkih naučnika: gledanje bujnih ženskih grudi može da bude lekovito za zdravlje muškaraca. Prema istraživanju tri bolnice u Frankfurtu, muškarci stariji od 40 godina mogu u priličnoj meri da izbegnu rizik od infarkta i moždanog udara ako svakodnevno gledaju velike ženske grudi. Doktori propisuju barem desetak minuta dnevno gledanja u grudi, što ima isti efekat kao i 30 minuta fizičkih vežbi. Svakodnevnim posmatranjem bujnih ženskih grudi muškarci mogu da produže život od dve do pet godina. Do ovih zanimljivih zaključaka naučnici su došli nakon posmatranja 200 muškaraca koji su imali zadatak da gledaju u slike bujnih poprsja neke njima privlačne ženske osobe. Rezultat istraživanja bio je iznenađujući - svim muškarcima se smanjio pritisak, poboljšao puls i znatno smanjio rizik od oboljenja arterija.

.....The New England Journal of Medicine reports that staring at women’s breasts is good for a man’s health and can add years to his life. The journal reports gerontologist Dr. Karen Weatherby’s findings that ‘Just 10 minutes of staring at the charms of a female is roughly equivalent to a 30-minute aerobics work-out.’...........

http://www.naturalwellnessandhealth....for-mens-eyes/

preuzeto sa tribina foruma

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 05 Avg 2006, 00:04 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2006, 18:21
Slika
Slika
Slika
Slika

Nek ste zivi i zdravi !!! :twisted: (muskarci)

ulichnom igrachu!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 05 Avg 2006, 02:32 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42
^ :roll:

@ Vranic
Kako god...........ali mogli bi da smislite nesto originalnije od stalnog vracanja na moje godine. Ako sam ja toliko los sagovornik, toliko nezrela i dosadna, i ako toliko nisam imala sta pametno da kazem............pa onda jednostavno prekinite da se druzite sa mnom i ja cu mirno otici sa foruma.
Ponekad se ljudi iz dosade zapletu u neke malo suptilnije sfere razgovora. Po svemu sudeci, ja bih mogla da izvedem prilicno bolan zakljucak....zar ne :?:

@ QTA
Istina je da postoji jednako mnogo mentola od 25 kao i onih od 17

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 05 Avg 2006, 02:44 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2006, 04:12
Niko nije tebe konkretno pomenuo Majesty. Ne kapiram zashto se vredjash toliko oko godina? Cool down :wink:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 05 Avg 2006, 12:11 
el bitch'zzz je napisao:
Niko nije tebe konkretno pomenuo Majesty. Ne kapiram zashto se vredjash toliko oko godina? Cool down :wink:

Slazem se totalno. Niko Majesti nije o tebi govorio.

Samo sam ti odgovorio na pitanje, o tome kakve veze imaju godine sa svim stvarima.
I ona osoba zrela u 17 ce promeniti polede i nacin razmisljanja u 25, a i onaj mentol u 25 je promenio neke poglede u odnosu na 17. Znaci promene vaze za sve ljude, samo zavisi na sta se odnose.
Nije vezano nista za tebe, nemoj se odmah zestis, drago nam je da si sa nama.

Zbog cega u nasem drustvu sve ljudi uzimaju toliko licno i toliko k' srcu sve nije mi jasno?? :roll: :roll: :roll: :roll:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 05 Avg 2006, 12:56 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2006, 18:21
Majesty of the Nightsky je napisao:
^ :roll:

@ Vranic
Kako god...........ali mogli bi da smislite nesto originalnije od stalnog vracanja na moje godine. Ako sam ja toliko los sagovornik, toliko nezrela i dosadna, i ako toliko nisam imala sta pametno da kazem............pa onda jednostavno prekinite da se druzite sa mnom i ja cu mirno otici sa foruma.
Ponekad se ljudi iz dosade zapletu u neke malo suptilnije sfere razgovora. Po svemu sudeci, ja bih mogla da izvedem prilicno bolan zakljucak....zar ne :?:

@ QTA
Istina je da postoji jednako mnogo mentola od 25 kao i onih od 17

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

ulichnom igrachu!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 06 Avg 2006, 17:03 
Korisnikov avatar

deda el grande
Citiraj:
Gledanje u ženske grudi produžava život!

Koliko bi ove produzile

Slika Inace Norma Stitz je 1. kod Ginisa

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 06 Avg 2006, 20:23 
Korisnikov avatar

A brate treba poceti od malih nogu
Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika UPS ovaj mali pogresno gleda. A mozda i ne :?:

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 79 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]