forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 15 Nov 2019, 10:43

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Jan 2009, 01:06 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
Dobio sam ovo na email pa prenosim:

Poštovani,

HIT NEDELJE 202 je emisija koja ja na programu više od 25 godina. Uz nju su odrastale rock 'n' roll generacije, i kroz nju su se afirmisali najveći domaći bendovi. Karavan 202 bio je u skoro svim većim, a i manjim mestima u Srbiji, šireći rock kulturu medju populacijom. Svake nedelje održi se nekoliko svirki širom naše zemlje. Mnogi bendovi, koji sada čine stub domaće rock i metal scene, počeli su, a i dan danas sviraju pod zastavom BEOGRADA 202, ponosni što čine nesto za muziku koju vole, a koja nije dovoljno promovisana u Srbiji. Ova emisija je jedna od retkih toga tipa, i postala je utočiste za sve one koji ne zele da se priklone MAIN STREAM-u. HIT DANA je emisija koju mozete pratiti svako veče od 19h, a svirke HITA NEDELJE (21h) su najčešće petkom ili subotom sa direktnim prenosima na frekvencijama naše stanice, a one su: Beograd - 98.5, 104.0 FM; Novi Sad, Zrenjanin, Bečej - 101.8 FM; Subotica - 98.5 FM; Kragujevac, Jagodina - 101.0 FM; Užice, Čacak, Kraljevo - 101.6 FM; Niš, Kruševac, Prokuplje, Leskovac - 103.5 FM; Bor, Zaječar - 100.4 FM; Negotinska krajina - 98.9 FM.

Ovog vikenda HIT 202 je u Kraljevu, u subotu 17.01.2009., u holu bioskopa KVART. Na koncertu nastupaju:
Kao domaća podrška bendovi:

CEZAR, GOVORNA MANA, DINAMIT, OTOM POTOM, CONCRETE, THE SPIDERS, a u karavanu stižu još i EKG - mladenovački bend koji svira obrade hard rock hitova, ali i nešto iz svog autorskog repertoara, HATRED - beogradski thrash metal bend, ART DILER - rock bend iz Petrovca na Mlavi, nosioci titule HITA GODINE BGD 202 za 2008., THE SOCKS - mladi raggae bend iz Velike Plane, BLACK GEORGE - pobednici takmičenja PLANA DEMO FEST, i naravno VLADA JET BAND - instant rock n' roll. Radi promocije mladih srpskih bendova koji nemaju veću afirmaciju, na koncertu će se birati između bendova iz Kraljeva, od kojih će neki ući na sledeću kompilaciju DEMO MASTERS 6. Glasa se na kartama, i glasovi će biti sabrani i objavljeni. Zbog velikog broja bendova koncert počinje u 19h, sa direktnim prenosom na talasima BEOGRADA 202. Ulaz 200 dinara.

Za više informacija o ostalim HITOVIMA možete posetiti:

www.myspace.com/hitnedelje202

Kontakti:

Vladimir Janković-Jet (urednik) - 063/86-32-505
Miloš Georgijević (organizator hita) - 063/7-242-343

Hvala na saradnji!
Ekipa HITA 202

Vrh

PostPoslato: 24 Jan 2009, 12:54 
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 10 Avg 2008, 12:17
Pa ljudi,kraljevachki rokeri,niko da napise kako je bilo na Hitu...Ja ochekujem da prochitam neki komentar,ali ochigledno da necu da dochekam ako sam ne pitam.Nisam bio pa se pitam:KAKO JE BILO BRE???

Vrh

PostPoslato: 24 Jan 2009, 13:02 
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 11 Maj 2008, 18:07
pa nije bilo lose, uopste... Bilo mnogo bendova, dosta ljudi i sve u svemu ispade poprilicno dobro... Jos neke stvari su se mogle malo bolje odraditi al sve u svemu nije lose... Glupo je samo sto sad nema nista tako po gradu da se nastavi, nego samo dodju tako jednom godisnje, odrze svirku od 7 sati i posle nista... i tako...

Vrh

PostPoslato: 24 Jan 2009, 13:09 
Kraljevčanin junior

Mi smo trenutno u pregovorima za gostovanje u KVARTU pocetkom februara... grupa>>Iz sve snage<< iz KS-a,mozda si nas slusao,svirali smo celo leto,mislim da je bilo 6 week-a za redom u rok klubu Eksploziv i bilo je stvarno super,ima ljudi koji vole to sto radimo,ali na zalost mesto je zatvoreno,i chuo sam da sem KVARTA ne postoji mesto u Kv-u gde moze da se svira,a ima mnogo ljubitelja dobre svirke..

Vrh

PostPoslato: 24 Jan 2009, 16:24 
Kraljevčanin junior

hm, ja nikako ne stigoh da odem u taj eksploziv i kad na kraju htedoh da odem oni ga zatvorili... pa kvart je izgleda sad dezuran za te dogadjaje ali i tamo nema bas nekih svirki... mozete da probate i u kristijanu, oni su svojevremeno isto to radili, sad nesto slabije, ali moguce zato sto i nema ko da svira... a tu je uvek i golub, al to je standard... sta svirate vi?

Vrh

PostPoslato: 26 Jan 2009, 13:11 
Kraljevčanin junior

Sviramo R'n'R u svim oblicima i agregatnim stanjima...U sustini sve sto vredi u muzici.Klasichna klubska svirka.Ima i harda i softa i bluesa,soula,fanka cak i heavy-a(ponekad)...Ne sviramo autorske na nastupima,ali su u pripremi...Mada svi su iskusni muzichari,prosek u grupi je preko 30 "banke".
Pa ne znam sta ce biti to sa Kvart-om jos se nismo nista konachno dogovorili.Jel' imas ti neki kontakt od tog Kristijana,mozda sa njim napravimo neki dogovor.Golub sam kontaktirao,mnogo je mali prostor,kako sam razumeo prima 70-ak ljudi kad se dobro zgusnu,a i nismo se dogovorilim oko cene...slabo placa.

Vrh

PostPoslato: 27 Jan 2009, 12:53 
Kraljevčanin junior

pa ne znam ni dal oni vise uopste prave/organizuju svirke, to je bilo pre... mogu da vidim, pa da ti javim, al ne znam... probajte to sa kvartom, to vam je zasad najjace, nije mali prostor, a nije lose... prazan je ovaj grad, moram da skupim neke pare (u dalekoj buducnosti) pa da otvorim neki hard rock kafic 8)

Vrh

PostPoslato: 27 Jan 2009, 14:03 
Kraljevčanin junior

Skoro da ce sigurno biti dogovora sa Kvartom,najverovatnije poslednje ili predposlednje subote u mesecu!

Vrh

PostPoslato: 27 Jan 2009, 14:22 
Kraljevčanin junior

dobro, fino... zovite me...

Vrh

PostPoslato: 31 Jan 2009, 01:24 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Avg 2007, 02:58
muzikoholik je napisao:
Skoro da ce sigurno biti dogovora sa Kvartom,najverovatnije poslednje ili predposlednje subote u mesecu!

Bilo bi cool cuti vas posle duzeg vremena... 8) :D

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]