forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 19 Nov 2019, 17:09

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 149 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Jan 2005, 01:54 
Ajde sad lepo vi meni napisite gde izlazite???Diskoteke,kafici....sta god,i sta mislite o da li Kraljevo ima dobrih mesta za izlazak ili ne?Da li je potrbno jos novih kafica,diskoteka....? :D :D :D

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 14 Jan 2005, 21:46 
E bas je dobar Post!!!!!!!!!!!!!

Ja sam 3-4 pa neki put i 5 puta godisnje u KV odnosno u Srbiji!Mislim da je Kraljevo vise za penzionere nego za mladje ljude!Ja nemam pojma gde da izadjem kad dodjem u KV!
Najvise izlazim u Pasage(ali tamo je velika vrucina i guzva)
Svilen Konac ok sto su sada prosirili ali Brate mislim Cene su mu Katastrofa pogotovom kad ti Konobar udari Klempu na svaku turu!
Gaspar bez Komentara rupa obicna!
Rene OK ali mali prostor(Muzika i Cene su mu super)[/u]

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 14 Jan 2005, 21:48 
Kraljevčanin junior
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jan 2005, 03:13
Ovaj post sam ja napisao ali sam se zeznuo nisam se prijavio :oops:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2005, 11:50 
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 17 Jan 2005, 11:39
definitivno u Kraljevu ne postoji ni jedno jedino mesto za dobar provod...

bez obzira koliko je to subjektivna kategorija, mladi u kv ne znaju sta je dobar provod, pa im je i takva ponuda...

definitivno, tek kada odu u bgd ili napolje saznaju malo vise, pa im se i prohtevi povecaju, ali ovde nista...

ponekad neko bljesne sa nekom dobro organizovanom veceri (promocija nekog pica ili sl., a to obicno drugi organizuju) i nakon toga nista...

sve se radi stihijski, bez neke posebne organizacije, ubaci pice i pusti muziku i... to je to...

nocni zivot - nula

Vrh

Tema posta: kako nema gde??
PostPoslato: 28 Jan 2005, 17:05 
ja sam u kraljevu jednom godisnje i to kad dodjem na odmor uvek se fantasticno provedem!

ima veoma dobrih, lepih, a i skupih mesta.... ja odprilike uvek izlazim na ista: urban, status, exit, centar....pa nesto pored centra...kajak klub, ibar basta...

u passage i ne pomisljam da udjem jer ... u mirage sam bila jednom dok je jos stajao i nisam se bas naj provela....guzva, da se ugusis...a oko tebe neka poplava.. :x

pored svih ovih nabrojanih mesta ~RADOMIR~ je ubedljivo bio jedan od najboljih i najlepsih!!!

pz

Vrh

Tema posta: Re: kako nema gde??
PostPoslato: 31 Jan 2005, 16:14 
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 11 Jan 2005, 15:20
Citiraj:
ja sam u kraljevu jednom godisnje i to kad dodjem na odmor uvek se fantasticno provedem!

ima veoma dobrih, lepih, a i skupih mesta.... ja odprilike uvek izlazim na ista: urban, status, exit, centar....pa nesto pored centra...kajak klub, ibar basta...

u passage i ne pomisljam da udjem jer ... u mirage sam bila jednom dok je jos stajao i nisam se bas naj provela....guzva, da se ugusis...a oko tebe neka poplava.. :x

pored svih ovih nabrojanih mesta ~RADOMIR~ je ubedljivo bio jedan od najboljih i najlepsih!!!

Slažem se sa Bebidoll u potpunosti, lokali koje je navela su extra za izlaske, ali smatram da provod zavisi i od društva sa kojim izlazite! :D
Što se tiče Мираге-а i Пассаге-а, tamo je džovanijada, pa ne želim ni da zalazim!
A što se tiče Radomira, tamo je uvek bio najbolji provod, do rane zore! Ne znam samo da li će ikada postojati takav prostor :cry:

Kraljevo je grad sa dobrim mestima za izlaske, a to kažu i ljudi koji nisu iz Kraljeva!
Mislite o tome
Pozdrav, Dragan

Vrh

PostPoslato: 01 Feb 2005, 20:37 
stojke je napisao:
Citiraj:

Slažem se sa Bebidoll u potpunosti, lokali koje je navela su extra za izlaske, ali smatram da provod zavisi i od društva sa kojim izlazite! :D
Što se tiče Мираге-а i Пассаге-а, tamo je džovanijada, pa ne želim ni da zalazim!
A što se tiče Radomira, tamo je uvek bio najbolji provod, do rane zore! Ne znam samo da li će ikada postojati takav prostor :cry:

Kraljevo je grad sa dobrim mestima za izlaske, a to kažu i ljudi koji nisu iz Kraljeva!
Mislite o tome
Pozdrav, Dragan

e, pa dragi moj stojke, nisam ja zaboravila na drustvo! to se podrazumeva da su bez njih dobri lokali i muzika du*e(da izvines) :oops:

hehehe, pa znam ja koji su lokali strava!! :wink:

3#

Radomir je bio zakon---> muzika, ekipa, pice.....sve u sitne sate...kad je najsladje...

steta sto su ga srusili....

pz za KVcane iz toronta

Vrh

PostPoslato: 01 Feb 2005, 20:47 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Feb 2005, 20:44
bebidoll je napisao:
stojke je napisao:
Citiraj:

Mislite o tome
Pozdrav, Dragan

e, pa dragi moj stojke, nisam ja zaboravila na drustvo! to se podrazumeva da su bez njih dobri lokali i muzika du*e(da izvines) :oops:

hehehe, pa znam ja koji su lokali strava!! :wink:

3#

Radomir je bio zakon---> muzika, ekipa, pice.....sve u sitne sate...kad je najsladje...

steta sto su ga srusili....

pz za KVcane iz toronta

:D :D :D :D :D :D

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 27 Feb 2005, 00:25 
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 15 Feb 2005, 22:56
/me je vezan za Rene, ali u obzir svakako dolaze i Status, a za neke mirnije prilike Hag :)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 28 Feb 2005, 12:24 
za mene je najbolji rene ali kao sto su vec rekli mali je prostor,nije lose ni u statusu muzika ja ok,ali cene su mnogo kume!

Vrh

Tema posta: izlasci u kv.
PostPoslato: 01 Mar 2005, 17:08 
cao svima.Ljudi ja nisam bio 13.god.u kv a vipricajte sta hocete,ali mislim da imate pravo

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 13 Mar 2005, 13:47 
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 15 Feb 2005, 01:10
uf Boze, kakva tema
let's see
prvo, sta vi tacno mislite pod mestom za izlazak\provod
inace, ja obicno izlazim u Alexandar, neki put odem u 007 ili kog Ceda, mada dobar deo veceri umem da provedem u parku kod tenka ili dole negde kod Ibra

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 28 Mar 2005, 05:04 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Feb 2005, 20:44
alo ljudi.....long time no talk...

sta se desava i sta ima novo po kraljevu?? je l' otoplilo??? :cry: smrc...kakvi su izlasci..provodi...love life-ovi haha....dzabe pitam kad znam da je sve fantasticno, kao po obicaju!!!

jos malkice pa vam i ja stizem....

pz i veliki kiss za moje kv-cane!!

xoox

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 05 Apr 2005, 13:11 
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 05 Apr 2005, 13:06
alo svima

citao sam vase predloge za nocni zivot, i po meni bas ima provod u KV. Ali vaznije su tu i provodi po danu !!! Kafici, spust, narcis itd...

zavidim vam malo.

@bebidoll : blago tebi sto ides :D

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 27 Maj 2005, 19:59 
Kraljevačka beba :)

Pridružio se: 13 Maj 2005, 18:53
Kraljevo ima dosta mesta za izlazak ali ih uvek moze biti

VISE. 8)

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 149 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]