forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 15 Nov 2019, 09:22

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Narodnjaci, ZA ili PROTIV
Za! 24%  24%  [ 7 ]
Protiv! 52%  52%  [ 15 ]
Uzdržan... 24%  24%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 29
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Okt 2005, 02:45 
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 21 Sep 2005, 07:46
Ima dobrih narodnjaka....Sve zvezde granda imaju odlichne materijale,pa Viki,Sanja Djordjevic...Ajd kazi da pesma "Da se napijem " od malog Nemanje Nikolica nije pravi narodnjek...I extra je dobra...

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 27 Okt 2005, 20:55 
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 27 Okt 2005, 06:17
Ja imam malo poteskoca sa se opustim uz kukanje ortodoksnih narodnjaka, ali postujem sve one koji to mogu ("...milioni muva moraju imati pravo!)...

U sta se ubrajaju Saban Bajramovic, Goran Bregovic u zadnje vreme, Fead Sejdic i ortaci iz Guce ili na pr zadnja ploca od Ljiljane Buttler? Da li su to narodnjaci ili neka vrsta izvornog Jazz-a, R&B-a i Soul-a? Gore nabrojani pasu fantasticno uz 20-togodisnji Lagavulin i Cohibu Lanceros...

/amigo

Vrh

PostPoslato: 30 Maj 2006, 18:07 
najgora_sam je napisao:
ZA!!!!!
Za!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 30 Maj 2006, 19:11 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2006, 20:20
Imamo jednu clanicu foruma sa potpisom:

Otiso si sarmu probo nisi kuce laje a ja mislim ti si

E to ti je stih iz jedne narodne pesme. Pa sad ti vidi kako glasas. :wink:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 09 Jun 2006, 17:37 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2006, 16:38
Boze, ne mogu da verujem da to neko slusa, za mene ako bas na zurkama mora da se slusa nasa muzika, ja ne znam zbog cega se ne pusta Rock, na svakoj zurci kad upadnem kod DJ-a i posle 20 minuta dosadjivanja, nateram ga da pusti Rock, svi pocnu da skacu i da igraju i posle mi zahvaljuju.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 09 Jun 2006, 17:49 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42
Naravno da sam protiv narodnjaka...
Ljudi ih vole zato sto ih ne opterecuju. Muzika bez smisla...
Navodno ne zele da se udubljuju u misli dok slusaju muziku, zele da se opuste. Meni je muzika zivot i ne mogu da zivim bez muzike. Zamislite sada da moja muzika ne opterecuje... Znaci da ja nikada ne bih razmisljala!!

Smejala sam se drugu kada je pricao Live Metal, Think Metal, Die Metal :D Ja metal stvarno volim, najvise od svega, ali volim i rock i punk... Ovoj izjavi sam se smejala zato sto malo ogranicava, ali bolje imati ovakve 'tripove' nego "ruzmarin jos nosim na reveru"....

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 09 Jun 2006, 17:54 
Korisnikov avatar

Najjaca si za Ruzmarin, a slazem se sa tobom, i nervira me sto ljudi koji nikad nisu culi neke Rock ili NU Metal grupe, pricaju da su oni satanisti, ali neka svako preslusa nekoliko pesama i videce o cemu ljudi stvarno pevaju...

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Jun 2006, 16:19 
Korisnikov avatar

Ceca opet obara rekord. Opet 100.000 na koncertu :?: :D

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2006, 01:15 
Korisnikov avatar

Pazi foru sa Cecom:
Pocela je kao nekultivisana pevaljka promuklog glasa, zavrsila je kao idol i kao osoba koja na koncertu ima 30 puta jace ozvucenje nego Metallica.
2002. godina Ceca je napunila marakanu. To je bio festival seljade, shabanizma i svih ostalih nekultivisanih grupa u Srbiji. Peva, ljudi placu, od srece, i od tuge, pogodila ih pesma kao...secaju se '90 kada se zivelo bas lepo.... Njen Arkan je krao; doduse on je uzimao samo zlato i novac, dok su njegovi 'pacovi' odnosili i prozore i vrata, taman da ljudima koje su pokrali ne ostave bas nista....
Ceca devedeset i neke gostuje u nekoj emisiji koja je imala telefonska ukljucenja.... Naravno zovu je devojcice, muskarci, babe, strine i tetke i svi da joj kazu da je vole... Javlja se zena iz Slavoniije (Arkanova mafija je tamo bila najjaca, jer su tamo ljudi bili jako imucni) i pita je da li zna odakle joj ogrlica koju nosi... Ma nasla je u zitu, sigurno....
Znaci 2002 Ceca puni marakanu, seljoberi se odusevljavaju, sund i kich su na vrhuncu, drzava propala.... mart 2003. ubijen Djindjitj.....kraj....za Srbiju nema buducnosti....
Zapazite koincidenciju 2006 godina kada Ceca opet prikuplja 100.000 ljudi i gledajte gde nam je drzava i politicka scena.....nema je...propala... A nasa sisata, sada vec plavusa, opet skuplja seljacine... mrzim je :x zbog takvih i propadamo, mada vise zbog seljaka koji je slusaju :evil: :evil: :evil:
Smrt za Cecu....sloboda narodu...

Kultura, emancipacija i intelekt...sve ostale bolesne, sa temperaturom 39 sa 2 pustite da izgore i nestanu.....

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2006, 22:13 
Korisnikov avatar

Da nisi malo preterala :?: Ipak je to 100.000 "seljobera"- "seljaka" koji je vole? Zasto te ljude tako nazivas?

Da li se mogu skupiti na jednom mestu 100.000 nekiih drugih ljudi. Ko bi to privukao toliku paznju :?:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 19 Jun 2006, 23:27 
Korisnikov avatar

QTA je napisao:
Da nisi malo preterala :?: Ipak je to 100.000 "seljobera"- "seljaka" koji je vole? Zasto te ljude tako nazivas?

Da li se mogu skupiti na jednom mestu 100.000 nekiih drugih ljudi. Ko bi to privukao toliku paznju :?:

Nisam malo preterala, mnogo sam preterala, ali to je burna reakcija u afektu. Naravno da se u opstoj generalizaciji izgubilo dosta ok ljudi koji slusaju Cecu (ali opet ne mogu da ih shvatim.....doduse nebitno...)....zato ovakav nacin pogleda i nije dobar....
Ali opet stojim iza svega sto sam rekla o samoj Ceci, istina je istina...

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 20 Jun 2006, 07:26 
Korisnikov avatar

QTA je napisao:

Devojka je u pravu, slazem se u potpunosti s njom, evo navedite jednu pesmu Cecinu, koja ima barem malo metafore, NEMA, e takve pesme ja ne mogu da slusam.

Evo Bijelo dugme je prikupilo oko 200.000 ljudi.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 20 Jun 2006, 12:45 
Korisnikov avatar

Pa naravno da svako ima neko svoje misljenje o Ceci ili bilo kome drugom. Ali nije lepo ruziti one koji ne misle kao ti.
O ukusima ne vredi raspravljati.A ima i jedna mnogo lepa izreka:
Kad bi se sve pameti iznele na vasar, svak bi se svoje masio

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2006, 23:03 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2006, 16:23
Uporediti neuporedivo!

Kakvo pitanje,- Takvi i odgovori.

Volim i jedne i druge i trece i ...

To jest dobru, a zasto da ih ne pomesamo.

Uz jednu plesem, uz drugu volim, uz trecu placem ili se smejem i kako kad...

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 01 Jul 2006, 03:14 
Korisnikov avatar

QTA je napisao:
Pa naravno da svako ima neko svoje misljenje o Ceci ili bilo kome drugom. Ali nije lepo ruziti one koji ne misle kao ti.
O ukusima ne vredi raspravljati.A ima i jedna mnogo lepa izreka:
Kad bi se sve pameti iznele na vasar, svak bi se svoje masio

Kao prvo, koga sam ja to ruzio?
Kao drugo, ja se svoje pameti ne bih masio, jer ja radim onako kako mislim da je ispravno, a mislim onako kako ja hocu i u potpunosti slusam samo sebe, tako da meni moja pamet ne smeta.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]