forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 17 Nov 2019, 11:41

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Avg 2006, 12:16 
Eto, pristojna cena.
Meni nije ni bitna, prelazim na spricer, mnogo vruce.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 15 Apr 2007, 23:51 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42
Da ne otvaram novi topic, a zelim malo da komentarisem Sanin lokal.
Poceo sam da ga redovno posecujem od pre mesec ipo dana. Sve je lepo, nista narocito od enterijera, ali lepo je. Mislim da je glavna fora zasto svi odlaze tamo, bas upravo to sto se dugo ceka na ulasku, kao i za passage.
Cene nisu mnogo visoke. Usluga je zadovoljavajuca ... vredni su oni momci - konobari, jedna konobarica, malo bi trebalo da se ulepsa. Sana najveca ocena.
Ajd sada ovo ... ljudi koji tamo izlaze....
Malo diskutabilno, ali ja komentarisem da je lokal jedino ok, ako izlazis tamo sa vec oformljenim drustvom. U suprotnom kafic nema veze s vezom.
Ona masa ljudi koji se samo pretvaraju da su opusteni ... uopste nisu takvi.
Dobra stvar je to sto je vecina iz uzeg dela grada, tako da se uglavnom svi znamo, pa nema problema, tipa kacenja i tuca. Barem ja nisam to video za mesec ipo. Devojke koje posecuju taj kafic, prilicno ne izgledaju normalno, ali ok je. Mozda je to samo neki njihov fazon oblacenja i izgleda. Ona nekolicina uljudnih devojaka, je uglavnom sa vec pomenutim "oformljenim" drustvom, tako da im novo poznanstvo naizgled ne treba. To nam je mozda i olicje grada, ta stegnutost devojaka.
WC, bi mozda trebalo cesce obnavljati sa potrosnim materijalom, jer od nekih 2 odlaska posle 11 sati, nikada nisam video da ima ubrusa za ruke. Vreme je za kupovinu susaca za ruke.

Sveukupno, od svih faktora koje treba spomenuti, ocenio bih lokal sa ocenom od 1 do 10, neka 6-ica, jer skoro da i nema taj lokal konkurenciju.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Apr 2007, 20:14 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42
Ovako... Angelina i ja izlazimo u Shanu jako dugo... i skoro uvek se lepo provedemo. Da se razumemo, nismo bash svakog vikenda tamo, jer za to mesto morash da budesh u odredjenom raspolozhenju.
Shto se tiche toga kako devojke tamo izgledaju .. ne mogu da ocenim. Jer su uglavnom starije i ozbiljnije devojke u pitanju. Za nas dve znam da smo najlepshe tamo :P :P :D :D :D
Ne znam u koju bi grupu svrstao nekoga kao shto smo mi, ali kada odemo same tamo uvek nadjemo nekog poznatog sa kim caskamo i ostalo. Ili povedemo i nashe drushtvo.. Mladju populaciju znamo i mi smo ti koji smo opushteni.. ostale neshto i ne zagledam.

Shto se osoblja tiche.. uglavnom je sve ok. Shana jeste da zakljuchava vrata, ali nama je ulaz uvek dozvoljen. Veljko je super lik i jedino se malo tezhe sporazumemo kada nas je vishe od 5 a svi pijemo mnogo i sve i svashta (npr subota... :P )...

E, sada.. ja sam ponekad isuvishe velika buntovnica u dushi.. pa me smori cela ona atmosfera, ali kada hocete da budete ~fini, lepi i veseli~ onda mozhete da idete tamo...

I josh neshto.... nisam primetila da ima -neuljudnih- devojaka :|

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Apr 2007, 20:19 
Korisnikov avatar

.... i ... neuporedivo mi je lepshe i bolje kada pushtaju EKV i dobar rock nego onaj gay twist, mambo ili shta vec :roll:

[ovo nije bila opaska za dj-a (koji je super lik), nego chisto jedan zakljuchak..... stvarno ponekad sve to tamo lichi na gay bar]

Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Apr 2007, 20:57 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2007, 21:31
Majesty of the Nightsky je napisao:
Ovako... Angelina i ja izlazimo u Shanu jako dugo... i skoro uvek se lepo provedemo. Da se razumemo, nismo bash svakog vikenda tamo, jer za to mesto morash da budesh u odredjenom raspolozhenju.
Shto se tiche toga kako devojke tamo izgledaju .. ne mogu da ocenim. Jer su uglavnom starije i ozbiljnije devojke u pitanju. Za nas dve znam da smo najlepshe tamo :P :P :D :D :D
Ne znam u koju bi grupu svrstao nekoga kao shto smo mi, ali kada odemo same tamo uvek nadjemo nekog poznatog sa kim caskamo i ostalo. Ili povedemo i nashe drushtvo.. Mladju populaciju znamo i mi smo ti koji smo opushteni.. ostale neshto i ne zagledam.

Shto se osoblja tiche.. uglavnom je sve ok. Shana jeste da zakljuchava vrata, ali nama je ulaz uvek dozvoljen. Veljko je super lik i jedino se malo tezhe sporazumemo kada nas je vishe od 5 a svi pijemo mnogo i sve i svashta (npr subota... :P )...

E, sada.. ja sam ponekad isuvishe velika buntovnica u dushi.. pa me smori cela ona atmosfera, ali kada hocete da budete ~fini, lepi i veseli~ onda mozhete da idete tamo...

I josh neshto.... nisam primetila da ima -neuljudnih- devojaka :|

Majesty ako mjislis na subotu,subotu,kad sam i ja bila sam vama,onda si u pravu,a inace mislim da se konobar zove Veki........ako uopste mislimo na istog :}}}

funny how the price gets paid

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Apr 2007, 22:49 
Korisnikov avatar

sto se tice ulaza u lokal, i nama je dozvoljen verovatno zbog uvecanog pazara za to vece (sana to najvise ceni) :lol: ,
neuljudna je skoro svaka devojka posle nekoliko alkoholnih pica,
konobari su izuzetni momci i pre svega vredni, sa nama su prilicno ok, jer postuju to sto mi njih postujemo (baksis naravno), skoro u svakom kaficu uzivam odredjeno postovanje od strane osoblja i drago mi je da je tako,
pomenuti EKV slusam od svoje 6 godine zivota, kada sam uz azru i r. corbu uplovio u staze r'n'r-a, tako da je i meni lepse tada, i prilican broj ljudi poznajem jos od najboljeg rock kafica svih vremena grada kraljeva, SUNCA, tako da siguram da je vecini lepse uz ekv i ostali rock-ic

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 19 Apr 2007, 23:32 
Korisnikov avatar

Jao, meni su o tom chuvenom SUNCU mnogo prichali :wink:

Ja sam zakachila Bounty i Jazz (ovaj drugi bash bash dugo), ali sada toga nema....

E, pa vidish nisam znala na kakvu ~neuljudnost~ mislish.. Tu chak mogu da kazhem da ima istine. Nekako postoje ljudi koji ne znaju da se provode, pa chak ni kada popiju... Treba se ponashati prirodno i opushteno, a ne divljachki.
Istina je da su konobari super 8)

Ne znam da li si primetio, ali uglavnom petkom vishe pushtaju rock, dok je subotom malo vece smaranje...

Zhivi bili pa videli.

Moj dechko i ja sutra pravimo ~romantichno veche~. Kako cemo posle takvog dogovora zaglaviti kod Shane nemam pojma, ali eto...

@ Hipnotic
Pa, valjda se tako zove... ovaj sve one su tvoje i ostalo.
A, fin je lik skroz. Znamo ga josh iz Kiss-a :oops: :roll:

Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 20 Apr 2007, 00:37 
Korisnikov avatar

jazz ti je cista nula u odnosu na sunce, jedino je bilo jos tako dobro neko vreme u stolici u karadjordjevoj, ali kratko vreme
i da ne zaboravim centar, i tamo je bilo stvarno extra u vremenu rock istorijata kafica centra

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 20 Apr 2007, 00:38 
Korisnikov avatar

sto se tice centra, sta god da je u njemu, donosi najbolje profite, stvano takva mu sudbina :wink: jos od kada je bio galeb

ja se galeba ne secam, ali pricaju da je bio jedan od boljih kafica

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 20 Apr 2007, 00:46 
Korisnikov avatar

Veliki je generacijski jaz :mrgreen: tako da bash ne znam za ta mesta o kojima prichash...

A, meni je u Jazz-u bilo jako lepo. Atmosfera i ljudi i sve... Pa, izlazila sam tamo od 7. osnovne, pa sve dok ga nisu zatvorili :(

U svakom sluchaju Shana je ok :wink:

Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 22 Apr 2007, 11:30 
Kraljevčanin omladinac
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Feb 2006, 16:19
EJ Darling...
Sinoc sam bila sa Milicom kod Shane i bilo je super... Srela sam onog lika sa kojim sam bila na Iron Maiden-ima i ostali sa njim i njegovim drustvom koje je bas cool...Bajkeri,sta vise da se kaze...Obecao mi je voznju...NJaaa...
Posle sam bila malo sa profom i tu je bilo ok...Pricali,pevali- "Ti si moj majstor za poljubce...O da! O ne!..." ITd... Sve u sveu extra. Nisam ostala dugo jer je Milica morala da ide sa nekim svojim drustvancetom,tako da sam kuci bila oko pola 2! Sledeci petak je rezervisano? BUB :twisted:

p.s- Cika Zubu nisam sinoc videla. Verovatno nije ni dolazio!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 22 Apr 2007, 19:38 
Korisnikov avatar

sinoc bilo stvarno extra

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 25 Apr 2007, 23:12 
Korisnikov avatar

Ja ne smem da se javim... ali meni je neshto smor u poslednje vreme...
Mislim da mi je potrebna pauza... :wink:

Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 26 Apr 2007, 18:50 
Kraljevčanin omladinac
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Feb 2006, 16:19
Cico,jos malo cu da te silujem da idemo tamo dok ne smuvam tipa, onda si slobodna kao ptica na grani...

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 26 Apr 2007, 22:54 
Korisnikov avatar

Nema potrebe za tako drastichnim merama :wink:

Something changed

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]