forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 08 Dec 2019, 15:18

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Jan 2005, 21:09 
ne mogu da verujem da to pokusavaju da urade, znaci sta hoce da ljudi izlaze u 7 posle podne. uopste mi se ne svidja taj predlog. sigurno su ga dobilii od "starijih lica" koji ne mogu da podnesu mlade koje hoce malo da uzivaju u i onakoj bednoj situaciji. Tako da ako taj zakon prodje mladi nece moci da se provode kao sto su navikli i onda ce morati da prave zurke u sopstvenim stanovima gde starija gospoda ce jos vise da budu iznervirana, a to ce sve da dovede do zvanja policije itd.....

ukratko JOS MRTVIJI ZIVOT ZA MLADE

a da ne spominjem koliko ce to da steti kaficima i restoranima koji i ovako sa novim kasama nemaju nikakve prihode[/b]

Vrh

PostPoslato: 01 Feb 2005, 21:06 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Feb 2005, 20:44
usa je napisao:
ne mogu da verujem da to pokusavaju da urade, znaci sta hoce da ljudi izlaze u 7 posle podne. uopste mi se ne svidja taj predlog. sigurno su ga dobilii od "starijih lica" koji ne mogu da podnesu mlade koje hoce malo da uzivaju u i onakoj bednoj situaciji. Tako da ako taj zakon prodje mladi nece moci da se provode kao sto su navikli i onda ce morati da prave zurke u sopstvenim stanovima gde starija gospoda ce jos vise da budu iznervirana, a to ce sve da dovede do zvanja policije itd.....

a da ne spominjem koliko ce to da steti kaficima i restoranima koji i ovako sa novim kasama nemaju nikakve prihode[/b]

sta ti je bre, zbog cega si se toliko uznemirila/o?? pa to su pokusali i proslog a i preproslog leta a na kraju nisu nista dobili. zato nema sta da brinemo. neki su kafici do 2, a neki do 4....nije ni to lose...

kao sto si rekla/o 'mladi smo' zato nema frke... nije nama tesko da nadjemo neko dobro mesto i da se lepo provedemo...

evo npr. moje strategije....(leto 2004) ibar basta do 2..posle toga neki kafic/diskoteka ne znam ni ja vise......pored m-diskoteke..hahaha

tih, sto me izludjuje kad ne mogu da se setim kako se zovu neki kafici..mislim da je rene u pitanju ali sigurno gresim...

uzivaj....and be :D

pz

Vrh

PostPoslato: 02 Feb 2005, 09:20 
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 11 Jan 2005, 15:20
Citiraj:
evo npr. moje strategije....(leto 2004) ibar basta do 2..posle toga neki kafic/diskoteka ne znam ni ja vise......pored m-diskoteke..hahaha

tih, sto me izludjuje kad ne mogu da se setim kako se zovu neki kafici..mislim da je rene u pitanju ali sigurno gresim...

pz

Ne grešiš sigurno, to je Rene (ono mali lokal u prolazu, pa dole)! :)
A što se tiče Ibar bašte, gde ćeš ako je struše, pošto sam čuo da tu treba da se pravi restoran, pošto je UTP "Srbija" kupio "Gradjevinar", a Ibar bašta je u sklopu "Srbije"? :(

Pozdrav, Dragan

Vrh

PostPoslato: 02 Feb 2005, 13:21 
Korisnikov avatar

stojke je napisao:
Citiraj:

pz

A što se tiče Ibar bašte, gde ćeš ako je struše, pošto sam čuo da tu treba da se pravi restoran, pošto je UTP "Srbija" kupio "Gradjevinar", a Ibar bašta je u sklopu "Srbije"? :(

Pozdrav, Dragan

E jeste, to je taj!!! hahaha
Ozbiljno?? Bas bi to bilo steta....ibar b je tu vec ko zna od kad...tako da nije fer.
Mada prvi put sam ove godine izlazila tamo jer su im zurke bile extra, ali kol'ko se secam od ranijih godina to mesto me nije uopste privlacilo.
Kako god....svako leto je uzbudjivije, a sto se tice provoda - nacice se nesto ovog leta sto ce biti = dobro ili cak i bolje od prethodnih godina....

:arrow: *samo pozitivno* :wink:

pz

Vrh

PostPoslato: 03 Feb 2005, 09:02 
Kraljevčanin omladinac

bebidoll je napisao:

pz

Tako je kraljevačka bebo,

:arrow: *SAMO POZITIVNO* :wink:

Pozdrav iz BG-a!

Vrh

PostPoslato: 03 Feb 2005, 18:08 
Korisnikov avatar

stojke je napisao:
bebidoll je napisao:

pz

Tako je kraljevačka bebo,

:arrow: *SAMO POZITIVNO* :wink:

Pozdrav iz BG-a!

haha, pa mora se!! :D

pz iz toronta!

Vrh

PostPoslato: 04 Feb 2005, 11:17 
Kraljevčanin omladinac

bebidoll je napisao:

haha, pa mora se!! :D

pz iz toronta!

Šta "mora se", i da hoćeš i da nećeš, u Torontu je sigurno sve pozitivno! :D :D :D
Ali ni mi se ne damo! :)
Pošalji nam neku fotografiju Toronta da bude i nama :D :D :D

Pozdrav, Dragan

Vrh

PostPoslato: 04 Feb 2005, 20:05 
usa je napisao:

:( Zalosno je to sto se ceo nas provod svodi na smrdljive kafice, sto se niko ne interesuje za kulturni zivot, kao sav savremeni svet. Zato se iskreno nadam da ce ova inicijativa da se usvoji.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 16 Feb 2005, 07:39 
:lol: 30 godina sam u tom kulturnom sistemu(Kanada) koja bre kultura sta bre lupas majke ti, ovde se sva kultura svodi na rad i koliko mozes grbacu da poturis.mora da si juce yek dosao ovde i verovatno zivis na socijali pa trubis o neloj kulturi, Srbija je KULTURA + ZA SAV OVAJ SAVREMENI SVET jer da nije tako mislis da bi nas ovde primili.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 27 Feb 2005, 00:31 
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 15 Feb 2005, 22:56
usa je napisao:
sigurno su ga dobilii od "starijih lica" koji ne mogu da podnesu mlade koje hoce malo da uzivaju u i onakoj bednoj situaciji. Tako da ako taj zakon prodje mladi nece moci da se provode kao sto su navikli i onda ce morati da prave zurke u sopstvenim stanovima gde starija gospoda ce jos vise da budu iznervirana, a to ce sve da dovede do zvanja policije itd.....

Ax... KV je (nazhalost) vec dovoljno mrtvo, tako da ovime nece mnogo postici... :roll:
A drugi deo tvog posta navodi na razmishljanje: zashto vec sad kod nas nema dobrih privatnih zhurki :?: Think about it ;)

Vrh

PostPoslato: 17 Maj 2006, 10:54 
stojke je napisao:
Citiraj:

pz

Pozdrav, Dragan

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 27 Maj 2006, 03:44 
Korisnikov avatar

....i na kraju svega, ibar basta i dalje pusta muziku :) ove godine sam mozda bila 2/3 x, i nisam se provela ni blizu onoga kao prosle god....proslo i to vreme!!

poz kv....vidimo se za 22 dana :)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 28 Maj 2006, 04:11 
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 28 Maj 2006, 04:01
axaxaxa kad bi see zatworilo swe u 12 tzrko bihh od dosadee nek zatwaraju radnim danima al wikendom ;-( :wink:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 28 Maj 2006, 05:31 
Korisnikov avatar

wampi!!! nije valjda da me pratis?? :wink: tsk tsk

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 26 Jul 2006, 22:55 
Korisnikov avatar