forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 08 Dec 2019, 15:19

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 69 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jul 2006, 02:03 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42
Amikaro je napisao:
@ Majesty of the Nightsky: Zaboravio si Rap muziku!

Zaboravila.........
Svaki dan drugacija muzika, pa zato sto u kraljevu tako velika diskoteka ne oze da se napravi...
Ma, nije da dizem ruke od kraljeva, ali sam samo jos godinu dana tamo....

Trenutno mi je tesko da pricam o svemu tome kada vec dve nedelje (malo vise) nisam kod kuce....i divno mi je

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 13 Jul 2006, 21:39 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42
Majesty of the Nightsky je napisao:
Znam da je nemoguce da ljudi pustaju metal u diskotekama....zato sto je to muzika za koncerte :D
Ali, bilo bi super kada bi ljudi imali neki plan. Posto ima 7 dana u nedelji, svake nedelje bi mogli da pustaju razlicitu muziku...
1 - neka ide house sa sve onom komercijalom i mixovanim Mtv hitovima...
2 - techno....pravi, najbolji techno
3 - disco....osamdesete i ostalo
4 - rock.....tada mogu da se organizuju koncerti bendova, a i moze da se pusta dobra rock muzika
5 - nije bas da ne moze sav metal da se pusta u diskotekama...... industrial, ebm, dark, gothic....to bi bilo bas pravo darkersko vece, i onda niko ne bi mogao da se zali... Podrazumeva se da ne bih propustala ovo nikada :twisted: 8) :D :D :D
6 - psy vece npr....
7 - klasika, osnosno, house, narodnjaci i ostalo....

Eh, to je za mene savrseno mesto...
Samo jos da bude veeeeeliko, prostrano, da stvarno dodaju Absinth (mada ga pijem u nekim opustenijim prilikama), bolje onda da dodaju Jagger, da WC bude ok, da postoji super mesto za jakne i tasne i sve ostale stvari sa kljucicem i da staje komotno 500 ljudi, da bude na vise nivoa (cak su i dva dovoljna), da ima podijume....da ima super svetla, i da ih uvek razlicito menjaju u zavisnosti od muzike (za ebm hocu ljubicasta svetla!!!!) i da se svi wepo slazu... I da postoje mesecne ulaznice ili tako nesto....pa, neka se i placaju, nema veze...

Bravo svi predlozi su OK, samo ...
Da li u Kraljevu ima, mozda, ljubitelja Dzeza? Ili mozda Bluza?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 13 Jul 2006, 21:42 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
Bio je u KV-u nekada dzez klub, ali se bas nije proslavio :(
Tesko to moze da opstane ovde... Mozda kao tematsko vece nekog lokala?

L.A.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2006, 02:25 
Korisnikov avatar

alazovic je napisao:
Bio je u KV-u nekada dzez klub, ali se bas nije proslavio :(
Tesko to moze da opstane ovde... Mozda kao tematsko vece nekog lokala?

L.A.

Jazz klub je bio najbolji na svetu... Tamo sam provela tacno 4 godine. Nije se bas slusao jazz, ali dobar rock je uvek bio prisutan. I srusili su ga......prokletnici....

Naravno da treba da ima i jazz i blues muzike, kao i indie i alternativne....mada nedostaje entuzijazma u gradu...novac nije toliko problem, koliko dobra organizacija.

Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Jul 2006, 18:40 
Majesty je uglavnom sve navela.
Da bude iz dva nivoa ili visoka sa balkonom u krug, na kojima su separei a podijum je u sredini. Puno razlicitih sv. efekata, laseri, strobovi u boji, kombinacije aluminijum i metal sa ciglom i kamenom, ogledala, sank u sredini, puno stakla.
Rekao bih da uz finu preradu Status moze da bude odlicno mesto.
Carapan je nekako mnogo prosto uradjen a i balkoni da su drugaciji bilo bi malo bolje.

Stvar ukusa, a ukusi su razliciti.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Jul 2006, 22:28 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2006, 20:20
Jedva da mogu(ili ne mogu) da zamislim ovaj tvoj projekat. :shock: Ala si ga slozio. Pa ne moze sve u sredini. A od materijala koje si nabrojao jedino fali beton i drvo. Brate, nasta ce ovo da lici :?:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 19 Jul 2006, 00:51 
Kraljevčanin junior
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 00:21
POzdrav!
Dok se vi smisljate i pricate kakvu cete diskoteku da napravite neko mora i da preuzme stvar u svoje ruke!
Javljam se da za pocetak organizujem neku malo vecu zurku u ovom nasem gradu, samo mi treba obavestenje kakva bi muzika bila bolja, u opticaju su house, tehno i trance?
Zurka bi bila u saradnji sa nekim od DJ organizacija koje nisu iz KV-a a sa kojima sam saradjivao proteklih godina!
Na vama je da se odlucite a ja cu da se potrudim da sve to odradim
:D

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 19 Jul 2006, 01:40 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2006, 18:11
evo chovek se nudi da napravi party. velikodushno nema shta.

1. ali zashto je uvek i samo uvek u ovom gradu house, tehno ili trance u opticaju kad su u pitanju zurke? kad je poslednji put u ovom gradu nastupao neki bend. ja se secam ramba amadeusa i krcatog doma drushtvenih. ali to je bilo pre 2 ili 3 godine. del arno bend je svirao pre 6 godina. DLM isto. eyesburn na proslavi 10 godina globus radija i to je to rodjaci. tuzzno.

2. dovedi seku aleksicc ili JK i napravicesh boom!!!
napunicesh bilo koji prostor, klinci cce biti raspamecceni, a i zaradiccesh kesha provereno.

:wink:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 19 Jul 2006, 11:40 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
deda el grande je napisao:
ja se secam ramba amadeusa i krcatog doma drushtvenih. ali to je bilo pre 2 ili 3 godine. del arno bend je svirao pre 6 godina. DLM isto. eyesburn na proslavi 10 godina globus radija i to je to rodjaci. tuzzno.

Većina organizatora je kalirala podosta na tim koncertima... Imam prijatelje kojima sam lično pozajmljivao DEM da bi se pokrpili a da ih muzičari ne pojedu. U KV-u je uvek rizično napraviti RNR koncert, osim ako sami muzičari ne učestvuju u finansijskoj konstrukciji :(

U poslednjih 5 godina više sam koncerata pogledao po okolnim gradovima nego u samom KV-u

L.A.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 19 Jul 2006, 13:26 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2006, 20:20
deda el grande

Citiraj:
napunicesh bilo koji prostor, klinci cce biti raspamecceni, a i zaradiccesh kesha provereno.

Ovo se sigurno salis :) ili ne 8)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 19 Jul 2006, 16:33 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2006, 16:38
evo chovek se nudi da napravi party. velikodushno nema shta.

1. ali zashto je uvek i samo uvek u ovom gradu house, tehno ili trance u opticaju kad su u pitanju zurke? kad je poslednji put u ovom gradu nastupao neki bend. ja se secam ramba amadeusa i krcatog doma drushtvenih. ali to je bilo pre 2 ili 3 godine. del arno bend je svirao pre 6 godina. DLM isto. eyesburn na proslavi 10 godina globus radija i to je to rodjaci. tuzzno.

:wink:

Da li si ti bre covece normalan, pa vidi se da si deda, nemas snage da igras, pa naravno da treba da se pusta trance kad vec skoro niko ne slusa strani novi rock i metal. Samo treba pozvati DJ-a koji zna sta su prelazi i brza muzika sa dosta basa i to je to, a da, da ne pusta komercijalu nego iskljuciv underground trance, ajde moze i techno.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 19 Jul 2006, 16:56 
Korisnikov avatar

@ QTA

zajebavam se normalno...mada... :wink:

@spartak88

dechache mladi, experte iz podunavaca, ko je pomenuo strani novi rok ili metal. chitaj malo bolje.
a shto se tiche snage za djuskanje, kad budesh bio na exitu i prvo skakao na HC bendu dog eat dog-u 2 sata, a pre toga djuskao sat vremena na mistake mistake-u, pa posle svega toga od 4 do 8 ujutru djuskao uz ubitachan BEAT (shto ga ti pominjesh) i to drumm'n'basse beat, javi se dedi. toliko o izdrzzljivosti.
ako hoccete kvalitetan beat, treba dovesti breakbeat ili drum'n'bass DJ-a, sve ostalo je postala teshka komercijala.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 19 Jul 2006, 20:58 
QTA je napisao:
Jedva da mogu(ili ne mogu) da zamislim ovaj tvoj projekat. :shock: Ala si ga slozio. Pa ne moze sve u sredini. A od materijala koje si nabrojao jedino fali beton i drvo. Brate, nasta ce ovo da lici :?:

Pa ja imam ideju i viziju u glavi, tesko da neko moze to da zamisli iz 10 reci, kada bi popricali i kada bih izdetaljisao znao bi. Samo tako nesto je skupa investicija, a sumnjam da ima nesto slicno u Srbiji. Pomenuo sam samo neke sitnice koje bi imale veliki udeo u ambijentu.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 20 Jul 2006, 15:25 
Korisnikov avatar

@ QTA

zajebavam se normalno...mada... :wink:

@spartak88

dechache mladi, experte iz podunavaca, ko je pomenuo strani novi rok ili metal. chitaj malo bolje.
a shto se tiche snage za djuskanje, kad budesh bio na exitu i prvo skakao na HC bendu dog eat dog-u 2 sata, a pre toga djuskao sat vremena na mistake mistake-u, pa posle svega toga od 4 do 8 ujutru djuskao uz ubitachan BEAT (shto ga ti pominjesh) i to drumm'n'basse beat, javi se dedi. toliko o izdrzzljivosti.
ako hoccete kvalitetan beat, treba dovesti breakbeat ili drum'n'bass DJ-a, sve ostalo je postala teshka komercijala.

Ja sam mlada i slazem se sa Dedom.

A, sto se izdrzljivosti na Exitu tice, Deda ja prolazim mnogo gore.... Jer ne mogu da spavam, a od 7 uvece do 7 ujutru sam na nogama i to ne stojim nego skakucem :wink:

Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 20 Jul 2006, 20:45 
Korisnikov avatar

respect majesty, respect veliki :wink: samo ti skakucci. drago mi je da delimo isto mishljenje. 8)

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 69 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]