forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 12 Dec 2019, 10:42

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Mar 2007, 23:10 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2007, 21:31
Majesty of the Nightsky je napisao:
Ja sam ih samo slusala dok su bili u Californication fazonu, i tada su mi nekako imali smisla, sada bas ne... mtv (u onom shugavom smilsu) me nikada nije privlacio, a sada tako mogu da ih okarakterisem. Sto naravno ne bi predstavljalo nikakvu uvredu za Hipnotic ili bilo koje druge njihove fanove....
Meni su RHCP sr^nje, a mozda je nekome Majesty sr^nje, pa smo na istome...

I, izvinjavam se na ovakvom izrazavanju :mrgreen:

Ofaj, nego bre ljudi i da imam da se razbacujem (a nemam, jeLte) ne bih isla...

Exit i fax (ne d'o bog) su vec previse za moj (pardon mamin i tatin :oops: ) budjelar, a da ne pominjem more, kampovanja, garderobu i jesam li vec rekla MetalCamp u Sloveniji? Nisam?? Pa evo sad cu ........... :wink: :wink: :D :D

xaxa......pa dobro,ti se lepo provedi na metal kampu mi fanovi cemo se super provesti na koncertu,tako da ono,svima dobro.......... :}
a sad....... o ukusu kao sto rekoh jednom prilikom ne treba raspravljati tako da ono......hvala bogu sto svi nismo isti..... :}
a sto se tice cene karte,pa prvih 15000 karata su po 1990 dinara,a posle toga ide prodaja od po 2790..... a evo i vesti iz prve ruke... :}

"Za samo jedan dan prodato je 20.000 ulaznica za koncert Red Hot Chili Peppers u Indjiji, saopštio je u ponedeljak organizator - firma "State of Exit".

Svih 15.000 ulaznica po promotivnoj ceni od 1.990 dinara je rasprodato, tako da trenutna cena karata iznosi 2.790 dinara, navedeno je u saopštenju.

Organizator očekuje 60.000 posetilaca, kao i da će deo ulaznica biti distribuiran preko kluba obožavalaca grupe, a deo je odvojen i za distribuciju u regionu.

U saopštenju je navedeno da oni koji su kupili komplet ulaznica za ovogodišnji "Egzit", još uvek imaju mogućnosti da karte za koncert kupe po povlašćenoj ceni od 1.590 dinara.

Cena ulaznica na dan koncerta, ukoliko ih do tada bude, biće 3.990 dinara, napominje se u saopštenju.

Jedan od najvećih savremenih rok bendova Red Hot Chili Peppers nastupiće 26. juna u Indjiji na "Green Festu", festivalu koji organizuju "Egzit" i svetska koncertna agencija "Live Nation", zajedno sa pivarom "Karlsberg".

Biće to jedini nastup Pepersa u ovom delu Evrope 2007. godine, a pored Srbije tokom evropske turneje grupa će nastupiti još i u Francuskoj, Nemačkoj, Poljskoj, Italiji i Španiji.

Na jednodnevnom "Green Festu" nastupiće i Kasabian, Kiril, Edo Maajka i Ritam nereda."

funny how the price gets paid

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 06 Mar 2007, 17:25 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42
Ej, ako nisi uspela da kupis kartu medju tih prvih 15000, hoces da ti dam moju kartu za Exit pa da je kupis sa popustom??

A, sto se njih tice, pa naravno da ces super da se provedes. Nisam ti potrebna ja ili neko drugi da ti kazu zasto ih volis i tako to...

Evo, npr, ja idem na metal camp, a pola ljudi tamo necu moci da smislim. Ja sam tu zbog muzike, a kako je ja volim i neka okorela mrtva metalka u isto vreme, to bas nemam pojma.

Nego, kada bi se organizovao neki electro gothic festival u Evropi, dusu bih prodala, iliti "batalila" bih metalCamp i ostisla tamo...

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 06 Mar 2007, 20:12 
Korisnikov avatar

Majesty of the Nightsky je napisao:
Ej, ako nisi uspela da kupis kartu medju tih prvih 15000, hoces da ti dam moju kartu za Exit pa da je kupis sa popustom??

A, sto se njih tice, pa naravno da ces super da se provedes. Nisam ti potrebna ja ili neko drugi da ti kazu zasto ih volis i tako to...

Evo, npr, ja idem na metal camp, a pola ljudi tamo necu moci da smislim. Ja sam tu zbog muzike, a kako je ja volim i neka okorela mrtva metalka u isto vreme, to bas nemam pojma.

Nego, kada bi se organizovao neki electro gothic festival u Evropi, dusu bih prodala, iliti "batalila" bih metalCamp i ostisla tamo...

verovala ili ne,nisam stogla da kupim kartu u prvih 15000....shit....znaci za jedan dan 20000..........
pa bilo bi lepo kad bi mi pozajmila kartu za exit :}}}.....mada mi je brat rezervisao karte za njega i mene....ali one pocinju tek da se prodaju od 15. merta... :{
tako da ......cekam.....

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 06 Mar 2007, 20:17 
Korisnikov avatar

e da.....zaboravih da ti recem ovo............ili sam mozda i rekla.....ne znam........ :}
lepo se provedi na kampu.......verujem da ce biti super....a isto tako kao sto bi ti prodala dusu za electro gothic festival tako bih prodala i ja svoju za koncert peppersa...i backstage.... :}}}}

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 07 Mar 2007, 18:22 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42
Bas smo prodane duse :P :P

Hvala darling, ali ima vremena do kraja jula. Mozda ja zapalim na koncert Diorame negde u Nemacku.

Naravno da ces lepo da se provedes, i obavezno uskoci u backstage... hej, ipak si i ti ljubicanstvena (jednim delom :wink: ), a znas da nas niko ne moze da spreci :P :twisted: :twisted:

Ti mi javi ako nista ne bude za karte, ali uspeces ti (:

E, bwe, nadam se da cemo se videti po gradu, ako Anna i ja budemo fine i trezne :mrgreen:

Shalim se.. ti vikni ako nas vidis negde.

poz :*

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 07 Mar 2007, 20:11 
Korisnikov avatar

e hocu sigurno,nego nemam vremena od ove skole da zivim pa ono......u petak cu izaci sigurno...... :}}}
ae pa se gledamo ....... ljubac..... :}

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]