forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 08 Dec 2019, 20:51

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 142 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Kako bio vikend ?
PostPoslato: 13 Apr 2005, 11:28 
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 05 Apr 2005, 13:06
Caos svima,

kako vam je bio vikend ??
Jel bilo nesto interesantno u KV ?
Ovde kod nas svaki vikend ista serenada :D

Bye

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2005, 14:17 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06
Hajde nam reci neshto o provodu tamo gore, samo budi objektivna, nemoj kao oni shto se kao `muche` po Nemachkoj pa dodju ovde da `zhive`. Nemoguce je da je tamo tolika muka kada svi tragovi vode u a nijedan iz Deutschland-ije. Ispravka, neki vode i u druge razvijene zemlje sa visokim zhivotnim standardom. :D

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 04 Sep 2005, 17:14 
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 04 Sep 2005, 16:38
Samo polako.....O cemu vi pricate kakvi vashi izlazsci PA NIJE VALjDA DA IZLAZITE SAMO VIKENDOM ?eeeeeeeee ne znate vi koliko ja vidim shta je grad radnim danom pa jel zivite u Zichi, OplaniTjima, Adranima .....ili sta ti ja znam koliko josh ima tih sela....Pocnite da izlazite radnim danim biTje vam bolje sigurno.......POZZZZ za babdoll 8) :twisted: 8)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 20 Sep 2005, 02:48 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Feb 2005, 20:44
jooooooj, meni je ovaj vikend bio ocajan...NIGDE nisam mrdnula, ali za to je kriva skola!

@ all: uopste mi nije jasno zbog cega ne mozete da razumete da se na zapadu ne izlazi kao i u evropi!?! tacno je da ovde ljudi imaju vise $$ nego bilo gde u srbiji ALI ovde je vreme najveci problem. pored vremena tu je i prostranstvo...sa milion kafica, diskoteka, barova i sl....dok kv ima 1 ulicu sa 10 kafica. (nemojte da me pog shvatite ~ jer OBOZAVAM kv) ali vama je sve na dohvat ruke, tako da vam je laske da izadjete kad god hocete...

...na faxu sam od 9-7, a kad dodjem kuci umorna i nikakva stalo mi je da se cujem samo sa 1 osobom i to je sve.....radnim danima se desi da odem na kafu il' se provozam, ali zato pet-ned, su naravno poznati za definitivnu relaksaciju...

eto.....gde god da se nalazis, i koliko god da imas, zivot nikada ne moze da bude savrsen...uvek nesto MORA da fali....i .

pz za sve KVcane a pogotovo Nema_se_mora_se :wink:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 20 Sep 2005, 17:38 
Kraljevčanin omladinac

Pa dal je moguce da su skratili radno vreme do 00:00h...Mislim shta ratji mislie mozda da ce da postignu nesto sa tim radnim vremenom hehheheheeheh NEVEROVATNO :twisted: :twisted: :twisted:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 12 Okt 2005, 16:40 

Pridružio se: 21 Sep 2005, 07:46
Nema se aj tipkaj malo kako je tamo u zabariji!!!Chujem ima u Vitjenci neka nasha diskoteka kazu neki ortaci da je extra provod?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 12 Okt 2005, 20:15 
Ne treba da skracuju radno vreme, nego treba striktno da se vodi racuna sa onim do 16 god izlaz do 22h do 18 god izlaz do 24h a preko 18 hehehe :twisted:
Vracao sam se kuci u pola sest ujutru, kazem komsiji dobro vece a on meni dobro jutro, ziv me blam pojeo a sta imao sam 17 god, sad me mrzi da pregazim 00 i da budem u gradu

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 13 Okt 2005, 11:28 

Ma da...Ti da si predsednik opshtine Kraljevo mi stariji bi verovatno izlazili po podne od 16 do 18 da hranimo golubove u centru...C,C,C....kakva ti e bre ovo podela?!?! :!: :?: :shock:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 13 Okt 2005, 12:03 
Korisnikov avatar

najgora_sam je napisao:
Ma da...Ti da si predsednik opshtine Kraljevo mi stariji bi verovatno izlazili po podne od 16 do 18 da hranimo golubove u centru...C,C,C....kakva ti e bre ovo podela?!?! :!: :?: :shock:

ti stvarno nisi normalna!!! i kako onda da se ne smejem???
hahahahahaha

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 13 Okt 2005, 16:05 

xexexexe pa smej se slobodno....xexexe ko ti brani... 8)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2005, 17:36 
Kraljevčanin omladinac

E "Najgora sam" nisam bio tamo prolazoi sam kroz Vicencu dosta puta ali nisam cuo da ima tamo diskoteka......Xexexex al ce da bude zlo kad budem svratio jedno vece tamo
:twisted: :twisted: :twisted:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2005, 23:23 
STOP sad ga pretera sa golubovima.
Cale mi ziveo u nemackoj 7-8 godina, zavrsio osnovnu i srednju, i prica da je to tamo TADA bilo tako.
Inace nigde u svetu nema dece ispod 18 na ulicama posle 00 osim kod nas, bio sam u D i u HU pusto ulicama vec posle 22.
Inace sve vise droge i alkohola deca koriste ovih dana, licno imam 22 i imam ovakvo shvatanje, radi se o deci ispod 18 a ne o "starijima" drustvo je upropasceno politikom, neradom i na kraju spanskim serijama.

Koliko dece danas procita neki roman jer bi to voleo? (inace time se bogati duh, da ne bi bio ismejan)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 15 Okt 2005, 00:47 
Korisnikov avatar

to je tacno!!

uvek me je izludjivalo sto kod nas decu mozes da vidis po ulicama u bilo koje doba!!

dok sam bila mladja, mogla sam samo da sanjam da ostanem u gradu do 2....a sada kada vidim decu od 12 godina u omladinskoj oko 12+...dodje mi da sizzznem :x

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 15 Okt 2005, 11:49 
Pa znate kako su zvali Dikoteku M dok je bila kod Turista? Decija radost, ne znam kakav je sastav posetilaca na novoj lokaciji nisam ulazio, ali koliko vidim to se premestilo u Faraon.
Izgleda da je lakse roditeljima da posalju decu u grad nego da is vaspitavaju, a i dobro im dodje za male prevare koliko mi se cini.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 17 Okt 2005, 07:35 

[quote="vranic_a"]Ne treba da skracuju radno vreme, nego treba striktno da se vodi racuna sa onim do 16 god izlaz do 22h do 18 god izlaz do 24h a preko 18 hehehe :twisted:

Radno vreme treba skratiti za sve,a ne samo za klince...Shta ce normalam chovek u gradu posle 01:00...Kako uopshte da funkcionishe na poslu ili shkoli,faksu ako banchi do zore?!?!
Za golubove se zekim naravno da te podstaknem da tipkash ne bi li ovaj forum konachno oziveo.... :twisted:

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 142 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]