forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 22 Okt 2020, 08:45

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 142 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Okt 2006, 09:03 
poceo dobro, u Pasazu, ali se zavrsio radno, tako da nisam srecan. :cry:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 30 Okt 2006, 13:54 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Avg 2006, 15:23
week end dobro poceo,brzo ali dobro se i zavrsio :) konacno prosao jedan week end da nisam plakala :D

onda sam zaista bolja!!!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 10 Nov 2006, 17:41 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2006, 18:21
prosli weeeeeeekend je bio sasvim cool :D

a vec drugi je pred vratima i moram da radim.... :( who cares?
:-({|=

ulichnom igrachu!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 13 Nov 2006, 00:15 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42
Kako je tuzno kada nema mojih izvestaja iz nocnog provoda... nisam izasla mesec dana. Nemam vremena, ucim, citam, smaram se... imam zelju da idem, da jurim, da skacem, da igram, da pijem, da se smejem, da flertujem, da se zaljubim, ali nekako mi ovaj grad ne izlazi u susret.

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 13 Nov 2006, 01:38 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2006, 04:12
Chetvrtak je bio VRH u pozorishtu - SmokeDog & FLM
Subota - premijera predstave "Zla zzena" u rezziji Milene Pavlovicc, ko nije bio (stid ga bilo!), sutra mozze da isravi greshku od 20h

pozz

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 13 Nov 2006, 11:32 
Korisnikov avatar

Meni se uopste nije islo.... :|

Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 19 Nov 2006, 14:59 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Maj 2006, 19:22
Vikend sam provela veoma lose... ostala sam po celu noc za netom i chatovala ne da sam tako umorna sada a u ponedeljak mora da se radi :(

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2006, 00:14 
Nocni zivot nikad bolje, ljudi, weekend mi je bio toliko dinamican, toliko mnogo stvari za tako malo vremena, totalno mi neobicno.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2006, 14:54 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Avg 2006, 15:23
ovaj week end sam provela kod kuce,odmarala,citala i telefonirala :wink:

onda sam zaista bolja!!!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2006, 18:28 
Svuda sam bio, samo kod kuce sam prespavao, jao meni, nikako da pocnem da spremam neki ispit, a samo sto nisam apsolvirao.
Nego eto u Passage-u smo bili u subotu uvece, i bilo je skoro vrh, znaci nije bilo lose.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2006, 19:21 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2006, 18:11
ok vranice ako nije problem, jer mozes nama, koji ne idemo u sazz, da objasnish shta je tamo tako VRH, kakvo je zezanje, kakvi su ljudi itd.

jedini kafic/club/folkoteka ili kako vec da nazovem sazz, koji ispred vrata ima ljude koji chekaju da udju. shta je to tamo toliko dooobro, da curice u dopichnjacima i chizmicama u sred zime chekaju ispred vrata?

par puta sam sebe naterao da krenem tamo, ali me ona guzva ispred vrata i muzika koja se chuje iznutra kao udarac odbaci nazad.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2006, 22:12 
Korisnikov avatar

deda el grande je napisao:
par puta sam sebe naterao da krenem tamo, ali me ona guzva ispred vrata i muzika koja se chuje iznutra kao udarac odbaci nazad.

Takodje... + mi ne daju da udjem, kao shatro treba licna karta :roll:

Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2006, 00:07 
Vidite, dobro pitanje ste mi postavili, ja iz istih razloga nisam tamo isao, i iste stvari su me odbijale, ali se desilo nesto, nasli smo nacin da bude extra, rezervisemo sto u novom delu, po mogucstvu sredina do zida, dolazak zbog rezervacije oko 22 ili malko jace, kada nema guzve, smestis se sa drustvom tamo i sednes da te niko ne gura. Narucimo Litar Litar, posto svi to pijemo a i najvise nam odgovara iz vise razloga (mislim vino) kada stigne druga tura, svi smo na nogama u separeu i djuskamo, a guzve nema jer je ispred vrata, a zbog vina te ne zanima vrsta muzike jer je drustvo ludo nacisto, one devojcice i ne primecujem jer sam nizak, obicno one gledaju u nas, mozda nam se cude mozda ne, u svakom slucaju me boli uvo.
Eto u cemu je tajna, doci na vreme, i zauzeti teritoriju, inace ovako nesto se praktikuje tek mesec dana. Casper je bio mnooogo bolji od sadasnjeg Acapulco-a.
Inace sam tip koji se grozio od ovakvog mesta, jurio u LC ili SQ , lako se adaptiram na svaku zabavu samo dobro drustvo ljudi moji.

Stvar je sto sam morao da se naviknem na nesto tako, jer je to drustvo tog tipa, oni ne podnose stranu, a ja mogu sve i eto.

Majesty, Lola+stikla=eXtra kombinacija si ti rekla, ako je tako, nece ni primetiti da si ispod 18.

Valjda sam malko pojasnio, mada ja kada objasnjavam obicno jos vise zakomplikujem.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2006, 16:56 
Korisnikov avatar

Ma ja sam samo htela da udjem da vidim o cemu se radi....... ali stvarno znam da nikada ne bih mogla da izlazim tamo...

Sto se izgleda tice, pa ja jesam fancy, ali nekako majesty~fancy....... ono fancy na kvadrat mislim da ne bih umela da budem, tako da ta varijanta da me oni puste otpada.... Mada, sasvim skromno, realno i svesno da imam ovako vejiiiiiku guzu (kao sto imam), mogu da kazem da u svakom trenutku mogu da izgledam bolje od onih sponzorusa tamo (naravno ne generalizujem, mislim samo na sponzoruse, ne na druge devojke, koje su eto slucajno tamo). A tek sto sam pametnija...........

......eto. Ne bih ja uporedjivala sebe sa njima, da danas nisam upala u "krvavu" raspravu da su one ideal lepote :roll: :roll: :roll: :roll:

Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2006, 17:20 
Ima tamo i normalnih devojaka stvarno. Ja inace teram inat devojkama koje bi da budu primecene, pa ne obracam paznju na njih, ili im okrenem ledja, a usredsredim se na zabavu sa drusvom.

Inace sto se ideala lepote tice, pravim razliku izmedju lepe i zgodne devojke. Zgodna nije uvek i pametna, a lepa je uvek i pametna, i ima nesto sto zraci.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 142 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]