forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 14 Dec 2019, 17:30

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 221 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Feb 2007, 01:41 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2006, 18:21
Gledaj da bude negde krajem aprila, pocetkom maja :D! Ajem koming!

ulichnom igrachu!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 15 Feb 2007, 01:42 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2006, 20:20
Posalji po Golubu - poruku :wink: :D

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 15 Feb 2007, 01:43 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2006, 04:12
Pod OBAVEZNO sis!!!

Bez tebe N E S M E da prodje!

:twisted: :mrgreen:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 15 Feb 2007, 16:37 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42
@ El Bitch
Javi obavezno... to bih volela da vidim&chujem :wink:

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 16 Feb 2007, 18:02 
Korisnikov avatar

Wecheras idem na zurku u klub Ana 4 pistolja... u pitanju je indie muzika, ali nekako cu se snaci... samo oko vrata nosim zilet, kostursku glavu i crnu macku, ali nema veze....

Javite mi ako neko bude isao na Trulu Koaliciju, veceras je u kv-u u Raspucinu ja mislim...

Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 24 Feb 2007, 05:19 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Feb 2007, 04:32
pre 2 sata sam dosao sa posla, svirali smo u pub-u Boomerang. Lepo sam se proveo, bila je fina atmosfera..

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 04 Mar 2007, 22:57 
Korisnikov avatar

Pub Boomerang????? ..... :zbunjeni smajli: :|

Ofaj, mene kad god nema ovako dugo, pa onda dodjem ova tema nekako stoji sama i napustena :(

Meni se nocni zivot svodi na Pozorishte (a, i dnevni, bukvalno svaka kafa posle skole) ... ili na Golub, Pegaz i sve ostale krilate zivotinje :D

U Golubarniku popijem po koje pivo i malo se ispricam s ljudima, dok kod Shane popijem koje pivo vise :oops: i malo se ismejem sebi i drugim ljudima. I igram, ali ne kako one cice zanosno i sexy i katastrofalno dosadno, , muceci se da gledaju levo-desno u potrazi za paznjom :roll: , nego mi je drustvo u fazonu mrtvo pile ~ ves masina ~ histericna baba ~ i zavodnicki turbo folk :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 05 Mar 2007, 00:11 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Feb 2007, 04:32
Majesty of the Nightsky je napisao:
Pub Boomerang????? ..... :zbunjeni smajli: :|

Sto se cudis? Evo i sinoc smo svirali tamo i verovatno cemo svirati i sledeci petak ili subotu pa ko voli nek izvoli.. :)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 05 Mar 2007, 00:13 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2006, 18:11
U Golubarniku popijem po koje pivo i malo se ispricam s ljudima, dok kod Shane popijem koje pivo vise :oops: i malo se ismejem sebi i drugim ljudima. I igram, ali ne kako one cice zanosno i sexy i katastrofalno dosadno, , muceci se da gledaju levo-desno u potrazi za paznjom :roll: , nego mi je drustvo u fazonu mrtvo pile ~ ves masina ~ histericna baba ~ i zavodnicki turbo folk :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 05 Mar 2007, 01:46 
Korisnikov avatar

Plasila sam se da ne "odvalim" mnogo, ali ipak moram da izrazim veliko chudjenje.... Nisam znala da imamo pravi pub.... :| I sta je (i gde je) taj Boomerang????

@ deda
:mrgreen:

Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 10 Mar 2007, 20:12 
Korisnikov avatar

I ja josh uvek nisam dobila odgovor gde je taj Boomerang....

No, nebitno, moja prica za veceras glasi nekako ovako...

Sve me uzasno boli; danas sam pored lekova za bolove pila i nesto za galvobolju, pa neki vitamini i tako mi se butjka u stomaku katastrofalno, samo jos cekam to da zalijem alkoholom.

Resila sam da ostanem kod kuce da gledam 2. deo Gospodara Prstena (po milioniti put) (i to na Pinku, koji smo posle 10 godina ponovo nabavili). I stvarno sam resila da bojkotujem subotu skroz, medjutim ortakinja zeli da izadje, pa kako ja da je ispalim itd :roll:
I ja bih isla u Pozorishte, ali mora da se ide kod Shane, i opet cu se smoriti ako budu pustali fegetsku muziku, jer ok je kada je nesto malo gej, ali kada je to toliko strasno, ja prosto padam u nesvest.
Mozda odem i do Goluba, ali u Golubu se u poslednje vreme skuplja meni malo cudna ekipa, tako da ne znam kako ce tamo biti....

Jaoo, da neko moze da mi da mesto za 1000 ljudi i neki hladni electro da mi bude tako dobro.... a, ovako, uvek moram da trazim neko utesno mesto...

Btw, moj fizicki izgled je samo moje psihicko stanje... Uspela sam sebe da ubedim za nekih 20 minuta da nije sramota da se ~ovakva~ pojavljujem na javnom mestu. Tako da se sada i osecam lepo. Samo je frka sto zelim da izgledam kao kuchka, i sto cu morati da se ponasam apsolutno drugacije, jer mi je zabranjeno da budem weshtitza wetza.... ali to mi je zanimanje!!

p.s. izvinjavam se svima onima kojima sam smor i koji me ne vole.. zbog toga sto moraju da me citaju, mislim ne moraju, ali svet se vrti oko mene, tako da ne mogu da pobegnu :mrgreen:

Ko se pronadje ima moje izvinjenje, ako je potrebno... a, ako nije onda jos bolje, ima jos vece izvinjenje.... :wink:

p.p.s. A, o pohodu na frajere tek necu da vam pricam...

Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 11 Mar 2007, 00:36 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2007, 21:31
I ja josh uvek nisam dobila odgovor gde je taj Boomerang....

No, nebitno, moja prica za veceras glasi nekako ovako...

Sve me uzasno boli; danas sam pored lekova za bolove pila i nesto za galvobolju, pa neki vitamini i tako mi se butjka u stomaku katastrofalno, samo jos cekam to da zalijem alkoholom.

Resila sam da ostanem kod kuce da gledam 2. deo Gospodara Prstena (po milioniti put) (i to na Pinku, koji smo posle 10 godina ponovo nabavili). I stvarno sam resila da bojkotujem subotu skroz, medjutim ortakinja zeli da izadje, pa kako ja da je ispalim itd :roll:
I ja bih isla u Pozorishte, ali mora da se ide kod Shane, i opet cu se smoriti ako budu pustali fegetsku muziku, jer ok je kada je nesto malo gej, ali kada je to toliko strasno, ja prosto padam u nesvest.
Mozda odem i do Goluba, ali u Golubu se u poslednje vreme skuplja meni malo cudna ekipa, tako da ne znam kako ce tamo biti....

Jaoo, da neko moze da mi da mesto za 1000 ljudi i neki hladni electro da mi bude tako dobro.... a, ovako, uvek moram da trazim neko utesno mesto...

Btw, moj fizicki izgled je samo moje psihicko stanje... Uspela sam sebe da ubedim za nekih 20 minuta da nije sramota da se ~ovakva~ pojavljujem na javnom mestu. Tako da se sada i osecam lepo. Samo je frka sto zelim da izgledam kao kuchka, i sto cu morati da se ponasam apsolutno drugacije, jer mi je zabranjeno da budem weshtitza wetza.... ali to mi je zanimanje!!

p.s. izvinjavam se svima onima kojima sam smor i koji me ne vole.. zbog toga sto moraju da me citaju, mislim ne moraju, ali svet se vrti oko mene, tako da ne mogu da pobegnu :mrgreen:

Ko se pronadje ima moje izvinjenje, ako je potrebno... a, ako nije onda jos bolje, ima jos vece izvinjenje.... :wink:

p.p.s. A, o pohodu na frajere tek necu da vam pricam...

@boomerang,to ti je majesty kad krenes ka divi,tj kad ides ka ibru ispod puta......znas gde je to....videces ima jedna velika svetleca reklama i pise slovima BOOMERANG.....mada......
@westica weca...pa zanimanje ti i nije toliko lose... :}
@svet se vrti oko mene.....pa cudno ja sam mislila da se vrti oko mene :wink: :wink:

funny how the price gets paid

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 11 Mar 2007, 14:09 
Korisnikov avatar

@ Hipnotic
hmmm, pronacicu to mesto...

Ovako...
Dragi moji i drage moje,
vec ste znali da je za dobar provod potrebno dobro raspolozenje... najgore je kada ste vi lepo raspolozeni, a vasa ekipa je bzvz. I onda sam odlucila da prestanem da ih ~uveseljavam~ jer meni ne prija... i malo sam ih pustila da ukapiraju sta im je.
Mi se po nekoj navici iz starih dana nalazimo na chesmama, pa sam skontala da je malo cudno... jer ipak su oko 10 sati tamo neki ljudi za koje ne mogu da kazem da ih poznajem... Nebitno.. ja sam uhvatila sebe kako poslednjih 2, 3 meseca uvece redovno izlazim u stiklicama i pritom se ne osecam nesto specijalno doterano, to mi je nekako vrlo normalno... medjutim...

Subota kod Shane i nije bas najsjajnje resenje za osobu kao sto sam ja.. Muzika je bila previse smor, ali su ljudi uzivali... znaci letnji hitovi unazad 10 godina, pa Madonna, pa sve i svasta. Mada je DJ sasvim kul tip, koji je pre toga dok je jos bila chill atmosfera pustao Stranglerse i Darkwood Dub... I kada je krenuo brzi ritam, ja sam ga zamolila da pusti Tigu, medjutim nisu imali, ali je tip bio u fazonu donesi mi disk sa ~takvom~ muzikom i ja cu sve da vam pustam. Kaze da ga interesuje sta mi mladi slusamo, a za ove matorije nema veze... Mislim, malo mi je cudno... No, nema veze. Ja cu tipu da donesem Tigu i nesto malo brze, a kako ce narod to da primi, to je vec njegova stvar....

I ponekad su prijatelji vazniji od provoda... Meni se tako bezalo odatle u Pozorishte i na Splavic, ali ovima je bilo lepo... Tako da sam ostala... Ali, moj idealni provod bi otprilike zahtevao da promenim nekih 5 mesta u gradu.. ovako me je monotonija ubila...

I kada sam vec napravila "h8" izraz lica, morali su da mi ucine.. otisli smo do Goluba gde je bila ista muzika kao kod Shane na pocetku... znaci Darkwood Dub i to su ih pustali po albumima :x pa je toliko monotono bilo... Medjutim tamo ste mogli da vidite pola gimnazije. Ekipa od proslog vikenda iz Shane se prebacila u Golub ovog vikenda.. Zato ako trazite staro dobro drustvo ili tako nesto, svratite na oba mesta...

U Pozorishte na kraju nisam ni ostisla... ali sam zato otisla na cesme negde oko pola 3 i srela staru, staru, prastaru ekipu i super smo se proveli.. Ne, bas kao nekada davno, nego mnogo bolje... jer su sve nase razlike prevazidjene, skoro niko od "nas" vise nije tu itd....

Napomena: kod Shane se pripaziti profesora (koji merkaju sta pijes i pusis) i pripaziti se likova koji su u nekom polufensi poluludackom fazonu, da svaku malo vecu guzvu koriste da ne "nabiju" u tebe, kao da je sad Shana toliko mala, pa nema mesta....

... i tako....

Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 12 Mar 2007, 20:23 
Cekaj malo, koliko imas pesama od Tige???
A i ko mi ono obeca Apocalypticu (ili kako se vec pise )????

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 14 Mar 2007, 02:08 
Korisnikov avatar

vranic_a je napisao:
A i ko mi ono obeca Apocalypticu (ili kako se vec pise )????

:oops: :oops: ne smem da se javim...

ali da si me redovnije podsecao, sigurno bih ti dostavila to...
Od Tige, pa hm nekih par pesmica, nishta posebno....

Something changed

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 221 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]