forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 25 Jun 2019, 07:22

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Kupovina :)
PostPoslato: 14 Nov 2006, 21:09 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42
Verujem da smo svi manje-vise "navuceni" na kupovinu. Postoji i onaj tip osoba koje shopping izbegavaju u najsirem krugu.... ali vecina su oni ovisnici o kese i torbe:)

Shopping je jedan od dokaza da ljudi ne vole novac, nego vole stvari koje novac moze da kupi (apsolutno ne idem na to da okarakterisem sebe kao materijalistu (jer to nisam), niti da podrzavam iste...)...

Pa,
.......da li najvise volite da kupujete sebi ili da poklanjate drugima?

I da li dozivljavate onaj mocan osecaj zadovoljstva posle praznog novcanika i punih kesa??

...i sta najvise volite da kupujete.

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 14 Nov 2006, 23:28 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2006, 04:12
Kupovina - sama po sebi, bar kod mene, ne izaziva nikakav moccan oseccaj. Ali zato uzzivam u oseccaju koji - kupovinom, priushtim nekom drugom. Najvishe uzzivam u kupovini sitnica i tricharija za drage ljude - bez ikakvog povoda i u razmishljanju o tome koliko ccu ih obradovati. Ne volim "kupovinu pod moranje" - rodjendanskih poklona i sl.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 15 Nov 2006, 00:24 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2006, 18:21
I ja ne uzivam bas u shoppingu.....smara me vise nego sto me obraduje. Ali ako kupim jednu stvar koja mi se extra svidja...e onda ne mogu da stanem.......A dosta volim da kupujem poklone povodom nekih praznika...ili cisto onako...suprise radi :) Ne stedim na poklonima....

Najvise volim da kupujem knjige, cipele i jakne :lol:

ulichnom igrachu!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 15 Nov 2006, 03:38 
UUUuuu dobar topic!
Ja ne volim pare, kvare ljude, ali mi neophodno trebaju da ih trosim.
Pa danas sam bio u Shoping-u, i obozavam ga. Volim da trosim na odelo, patfeme, tehniku, inace volim da otkacim ponekad kada izadjem, ali retko.

Eto toliko, u zadnje vreme otkidam na da kupim nesto od odece. I ispuni me, volim kada imam nesto novo na sebi, ali ne volim da talozim u garderober.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 15 Nov 2006, 19:29 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Avg 2006, 15:23
ja volim shopping,ali najvise volim da idem sama,onda mi niko ne dosadjuje dok satim probavam neke stvari :)
Ako nekog vodim samnom onda moju Tinu.

onda sam zaista bolja!!!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 16 Nov 2006, 00:12 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42
Ja volim da kupujem.... sebi, a i drugima.
Nisam materijalista ali sam Lavica i obozavam nakit, sminku, sitne, dekorativne stvarcice i to najvise i kupujem.
Volim lepo da se oblacim, ali pod tim lepo najcesce podrazumevam da je meni lepo i da se lepo osecam u tome. Nisam sigurna koliko se moji kriterijumi lepog poklapaju sa vecinom, ali ja sam zadovoljna.
Posle shoppinga se osecam iscrpljeno, ali zadovoljno. Racionalna sam i stvarno se trudim da sebi kazem ne! kada vidim da mogu da preteram.
Moj idealan shopping je sa sestrom....
....mada sam jednom rekla da moram svog muskarca da povedem u taj ~provod~.

Prvo da nabavim novac za neki veliki shopping, onda da nadjem muskarca i mogu i to da probam :wink:

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 16 Nov 2006, 09:51 
Ja sam Vaga i obozavam modu, i lepe predmete. Ali nikada nisam voleo da sa devojkom idem u kupovinu, prepesacim celo kraljevo za 4 sata i nista se ne kupi, pa ja poludim. Inace ja to radim natenane, prvo vidim gde ima sta, i ako sam resio, kupujem ono sto mi se najvise svidi.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Nov 2006, 19:38 

Pridružio se: 14 Nov 2005, 01:21
cipele, ves, torbice, cipele, ves , torbice, suknje, cipele, ves, torbice,... :lol:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 26 Feb 2007, 18:58 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Feb 2007, 04:32
najcesce obilazim neku muzicku radnju i prodavnice tipa Excalibur, PC-DIL, Multimedia i tako te prodavnice sto rade sa racunarima. Najcesce kupujem "banana" kablove za klavijature jer ih stalno gubim, onda stalno menjam stalke za klavijature, nekad obidjem ceo grad da nadjem MIDI kabal za prikljucivanje klavijature na komp i na kraju ne nadjem ali ipak, tu vrstu shoppinga volim dok kupovinu garderobe prezirem i izbegavam.. uglavnom je to zadatak moje keve, ja joj kazem sta hocu.. ona ode i kupi, hehehe ali patike obavezno idem ja da kupim, to obozavam :)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 27 Feb 2007, 20:12 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2007, 21:31
hm........kad idem u kupovinu,najradije to cinim sa svojim bratom........zato sto oboje obozavamo da kupujemo kad smo zajedno....
inace kad kupujem nesto,nebitno sta,u stanju sam da obidjem citav grad po tri puta ne bi li nasla nesto sto mi se svidja,i sto nema niko......sto je naravno u ovo vreme tesko,ali ipak nadje se......
i cesto mi se desi,a verujem da se svima to bar jednom desilo u zivotu da kupim neku stvar i da mi se u prodavnici svidi,ali da mi se posle kod kuce ne svidja......xexe :}}}}
ma....kupovina je lepa stvar,smiruje ponekad.....

Vrh

Tema posta: Re: Kupovina :)
PostPoslato: 16 Dec 2007, 15:23 
Kraljevačka beba :)

Pridružio se: 16 Dec 2007, 01:25
Majesty of the Nightsky je napisao:
Verujem da smo svi manje-vise "navuceni" na kupovinu. Postoji i onaj tip osoba koje shopping izbegavaju u najsirem krugu.... ali vecina su oni ovisnici o kese i torbe:)

Ne bih se slozila sa tobom. Postoji shopping iz potrebe, zar ti nije potrebna nova obuca, tasna itd?
Sto se mene licno tice, zaista nemam bas vremena za shopping obilazeci radnje. U poslednje vreme uglavnom zato i kupujem, iskljucivo online i garderobu i obucu i tasne a i sve ostalo.
Prednosti takvog nacina kupovine su sto recimo, kada porucim nesto, mogu kuci lepo to da isprobam i da vidim sa cime mogu da uklopim. Dok u radnji me prodavacice uglavnom nerviraju svojim izjavama tipa "Jao sto ti je to suppperrr", " pa bas ti stoji", a ja se recimo u tome odvratno osecam. Na takvim sajtovima su uglavnom postavljeni uslovi kupovine tako da ukoliko vam se nesto ne dopada mozete vratiti ili zameniti u roku od sedam dana. Robu salju uglavnom brzom postom tako da je za dan-dva vec kod mene. E sad slanje neko naplacuje ali ima i par novih sajtova gde ne naplacuju.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 19 Dec 2007, 13:20 
Kraljevačka beba :)

Pridružio se: 16 Dec 2007, 01:25
Kao sto rekoh vec, navucena sam na onlajn kupovinu. Nemam potrebe da spartam po gradu i da se nerviram pored neljubaznih prodavacica. Evo vam jedan od takvih sajtova sa predivnom obucom www.bettyboop.co.yu

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 06 Jan 2008, 02:52 
Korisnikov avatar

Annna je napisao:
Kao sto rekoh vec, navucena sam na onlajn kupovinu. Nemam potrebe da spartam po gradu i da se nerviram pored neljubaznih prodavacica. Evo vam jedan od takvih sajtova sa predivnom obucom www.bettyboop.co.yu

Kicheraj! Bez uvrede!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 12 Jan 2008, 23:52 
Korisnikov avatar

Jedan savet - da ne bude da samo "pljujem" :wink: , bivshi GAS-ov butik kod Koloseuma - moze da se ischeprka sijaset dobrih majica i dukseva (zenskih).

Ja sam bar nashla gomilu! \:D/

Preko puta Stoteksa, radnja sa bizzusima - zanimljive pertle za devojchice!

Time Out - u svakoj sezoni!

Nakit - ima shta da se nadje pored Amade!

pozz kupoholicharke!

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]