forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 05 Dec 2019, 23:42

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Nov 2008, 18:04 
Kraljevčanin omladinac
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2006, 14:51
Pored lepe vesti u vezi otvaranja klizališta odmah sa druge strane baš kod Milutina sačekala me je loša vest, izgleda da dan ne može da prođe i bez loših vesti.

Stočić i pored naš čuveni reporter i voditelj Bajović. Čovek sakuplja potpise da se Ibarske novosti i TV Kraljevo vrate svom pravom vlasniku, gradu Kraljevo. Naime u kratkom razgovoru sam doznao da su Ibarske novosti privatizovane, kao i TV Kraljevo. Kupac nije ispunio svoj dogovor kada je kupovao Ibarske novosti. Priča već dobro poznata, plate kasne i prepolovljene su. Druga rata za otkup Ibarskih i TV-a treba danas da bude uplaćena, to se po svojoj prilici neće desiti. I onda sve ide jovo nanovo!?! Čim rata ne bude uplaćena ugovor se sa agencijom za privatizaciju automatski se poništava i sve opet ide na drugu tendersku prodaju.
Zaposleni nezadovoljni, ne gledaju samo svoj interes, gledaju i interes grada i sakupljaju potpise za peticiju da se Ibarske novosti i TV Kraljevo vrate onome kome pripadaju, tj. nama, gradu Kraljevu. Trebali bi svi da podržimo ovu akciju i da barem svojim potpisom damo glas da nam vrate ono što pripada nama. Ibarske novosti i TV Kraljevo su kraljevačka imovina i to treba tako da ostane. Potrebno je samo malo dobre volje i lična karta, sve ostalo Vas čeka.

Slika
tužna slika, g.Bajović pored stola - svojim potpisom najmanje je što i kako možemo pomoći...

Vrh

PostPoslato: 01 Dec 2008, 16:21 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
Što nisi rekao ti - rekla je slika :(
Potpišimo. Ne traje dugo, a "Ibarskim" znači!

Vrh

PostPoslato: 01 Dec 2008, 21:20 
Kraljevčanin omladinac
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2006, 14:51
Ovo sam objavio uz naravno predhodnu saglasnost g. Bajovića. Rekao sam gde imam nameru da objavim (pomenuo sam i tebe) i on se puno zahvalio.

Naravno i ja sam se potpisao.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]