forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 19 Sep 2019, 04:12

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: komunalna policija
PostPoslato: 13 Okt 2009, 16:02 
Kraljevačka beba :)

Pridružio se: 13 Okt 2009, 15:54
Interesuje me da li ce biti konkurs za komunalne policajce, i kome se moze obratiti za eventualne informacije

Vrh

PostPoslato: 23 Okt 2009, 08:23 
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 21 Okt 2009, 08:08
E, majčin sine ti si prvi koji me je obradovao jer si pomenuo reč ekologija.
Ja već dva puta započinjem novu temu o ekologiji ali je ne vidim na forumu ,možda je zabranjeno govoriti o ekologiji.Naravno da se šalim ali tema je više nego ozbiljna a na tvoje pianje može odgovor da da najbolje Odsek za zaštitu životne sredine u Kraljevu na broj telefona 315-000. :mrgreen:

Vrh

PostPoslato: 27 Okt 2009, 19:17 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42
ziko prijatelju, pre svega moras da shvatis da si napisao predlog na kraljevackom forumu.
da li mislis da je za posvecivanje ekologiji i zastiti zivotne sredine dovoljna samo dobra volja? ja kazem da jeste, ali u nekom druogom svetu, na drugoj planeti, ili barem drugom gradu ili drzavi.
ovde ljudi pocinju da razmisljaju kako ce preziveti, borba za opstanak. da li je neko normalan ako ima vece probleme, a vreme posveti zastiti zivotne sredine ????????????????????????????
koja ekologija ????? ovo treba da se promeni u rec EKONOMIJA. mislim da je to vaznije.
kapiram ja i tebe i sve sredjene gradjane u kraljevu, ali ipak mislim da upravo ti situirani i bogati najmanje vode racuna o zivotnoj sredini.
ja sam pridrodnjak, dosta sam u prirodi, kao pojedinac, ja je ne zagadjujem, ne bacam otpad. a da cistim ono sto stoka baca po parku ili prirodi.... ma vazi, znas koliko me.... svinja kada se pokaki, pojede govno (tako bar kazu ljudi), neka se nemarni grajdani ugledaju na svinju.
brate mili, znas sta je svest o ekologiji.... novi zeland, svi cuvaju i svi imaju, cistu i lepu prirodu.
pogledaj samo kako je zuta trava u sred leta s obe strane reke ibar???????????? jel to cuvanje zivotne sredine?
i dalje sam optimista i mislim da ce se u kraljevu poceti sa normalizacijom "gradjana" (mada kazu da covek moze da izadje iz sela, ali selo ne iz coveka), pa da tako normalni pocnemo da vodimo racuna o kraljevu.

a to komunalna policija............. hahaha, o majko mila sto me rodi..... i sada ce neko da mi prica kako ce da se to postuje.
ja hocu da postujem zakon ispred njih, ali samo zato sto postujem i sada kada oni jos uvek nisu izmisljeni.
vidite da u saobracaju i dalje ljudi voze skutere bez kacige ???
pijani vozaci i dalje voze automobile ???
ljudi i dalje nisu bezbedni u svom gradu ???

pa ni ova "nazovi policija" ne radi svoj posao, i sada neko treba da poveruje da ce komunalna raditi.
hoce na skromnom i siromasnom svetu, kome bog nije ujak i oni koji nemaju roditelje ili rodjake u policiji i opstini.
ali ne brinite, takvi i sada postuju sve zakone.

jos jedan ne promisljen potez u srbiji. barem u kraljevu, za velike gradove, ok, to ce biti dobra stvar.

Vrh

PostPoslato: 28 Okt 2009, 09:10 
Kraljevčanin junior

Dugotrajan proces je sve ovo što se pokušava kod nas i treba biti strpljiv i početi u koncentričnim krugovima oko gradova.To podrazumeva aktiviranje onih kojima je priroda bliža i koji mogu da vide boljitak i u malim akcijama.U Vrbi na deset kilometara od Kraljeva je počelo da se događa nešto pozitivno od kako se formiralo Ekološko društvo"VRBA".
Najteže je da se omasovi društvo i da se u tom radu vide i druge pozitivne strane postojanja udruženja a to je širenje svesti o očuvanju životne sredine i druženje mladih jer su zapostavljeni i neorganizovani.Mogu da ti kažem da je Grad Kraljevo osetio ovu dobru stranu udruženja i da je počeo da odvaja sredstva da se udruženja mogu lakše pokrenuti i da ostvaruju ideje na planu ekologije i životne sredine.
Komunalna policija će biti od koristi ako se bude nalazila iza leđa ekoloških udruženja i svih onih građana koji se bar malo brinu o životnij sredini.Mislim da će dobar predlog da bude da komunalni policajci treba da budu i ljubitelji prirode i bar malo stručni po pitanjima EKOLOGIJE. :mrgreen:

Vrh

PostPoslato: 28 Okt 2009, 10:31 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
zika.vukosavljevic je napisao:
Ja već dva puta započinjem novu temu o ekologiji ali je ne vidim na forumu, možda je zabranjeno govoriti o ekologiji. Naravno da se šalim...

Hmmmmm, ekologija :)
Žiko, kad ste novi korisnik, prvi postovi vam direktno idu u moderisani režim, da ne bi kojekakvi botovi i drugi ludaci spamovali po forumu. E, posle prvog odobravanja posta - vi ste punopravni član foruma 8)

Ja kao administrator ne mogu da prihvatim da je neko više voli i poštuje prirodu od mene. Isto kao ja i manje - to može...

Dakle, udrite slobodno, bez dlake na jeziku!

L.A.

Vrh

PostPoslato: 29 Okt 2009, 08:54 
Kraljevčanin junior

Pre nego se uključi još neko u ovu raspravu i komentare,pozdravljam Alazovića i zahvaljujem na podršci koja će i drugima dati pouzdanja da se osmele i krenu u širenje dobrih misli i predloga po temi ekologije i zaštite životne sredine.
Pošto žurim samo da još jednom potvrdim da je Odsek za zaštitu životne sredine u Gradu Kraljevu na čelu sa LJiljom Jemuović još 2007.godine uradio Strategiju o upravljanju otpadom ali se ona još ne iznosi na javnu raspravu jer gradski čelnici se ne snalaze u tim vodama i nemaju znanja za rešavanje svih problema i onda se to ostavlja nekom drugom koji bude ,ako se to desi došao posle njih na čelo gradskih institucija.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]