Nađen leš na području Grdice

Imate neki problem, tražite informaciju... Pitajte ovde!

Moderator: Moderatori

Nađen leš na području Grdice

Postod nhervatin » 30 Maj 2007, 17:10

06.maja ove godine nađen je ženski leš u raspadajućem stanju na području gredica. riječ je o 49-godišnjoj jadranki aleksić. molim vas ako netko ima ikakve informacije o njezinoj smrti, ili nestanku (20 dana prije je nestala), nek mi nešto javi u replyu. njezin sin

Napomena moderatora - mesto je Grdica
nhervatin
Kraljevačka beba :)

Pridružio se: 16 Maj 2007, 16:26

Postod alazovic » 30 Maj 2007, 21:03

U "Ibarskim novostima" od 11. maja pronašao sam ovaj tekst - saopštenje iz policije:

Pronađen leš žene
Ženski leš u fazi raspadanja pronađen je, na Đurđevdan, u Grdici, u mestu zvanom "Jucina šuma".
Uviđaj je izvršio istražni sudija Okružnog suda u Kraljevu u prisustvu okružnog javnog tužioca i pripadnika kriminalističke policije. Izvršenom identifikacijom utvrđeno je da se radi o četrdesetosmogodišnjoj J. A. iz Kraljeva.
Nakon obdukcije u ZC "Studenica", obducent se izjasnio da nema tragova nasilne smrti.
Life will find the way...
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36

odgovor

Postod nhervatin » 31 Maj 2007, 23:17

Puno hvala, to je jedino i sto sam ja uspio naci jer zivim u drugoj drzavi. Do sada jos nisam nista saznao. mislio sam ako ju je mozda netko poznavao, ili cuo nesto...Bio bih zahvalan za svaku informaciju. Nestala je 20 dana prije smrti, navodno je bilo i po kraljevačkim medijima, i oglašeno po gradu...
nhervatin

Postod alazovic » 01 Jun 2007, 09:38

Pitao sam nekog prijatelja koji stanuje relativno blizu Jucine šume - on čak nije ni čuo za taj događaj. Žao mi je...
Life will find the way...
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36

hvala od srca

Postod nhervatin » 06 Jun 2007, 20:19

Hvala puno... cudno mi je da nitko nije poznavao moju majku Jadranku Aleksić, jer ipak je živjela tamo 13 godina. Svejedno, od srca Vam zahvaljujem na trudu.
nhervatin

Povratak na Pomoć (Help!)