Nađen leš na području Grdice

Imate neki problem, tražite informaciju... Pitajte ovde!

Moderator: Moderatori

Nađen leš na području Grdice

Postod nhervatin » 30 Maj 2007, 17:10

06.maja ove godine na?en je enski le u raspadaju?em stanju na podru?ju gredica. rije? je o 49-godinjoj jadranki aleksi?. molim vas ako netko ima ikakve informacije o njezinoj smrti, ili nestanku (20 dana prije je nestala), nek mi neto javi u replyu. njezin sin

Napomena moderatora - mesto je Grdica
nhervatin
Kraljevačka beba :)

Pridružio se: 16 Maj 2007, 16:26

Postod alazovic » 30 Maj 2007, 21:03

U "Ibarskim novostima" od 11. maja pronaao sam ovaj tekst - saoptenje iz policije:

Prona?en le ene
enski le u fazi raspadanja prona?en je, na ?ur?evdan, u Grdici, u mestu zvanom "Jucina uma".
Uvi?aj je izvrio istrani sudija Okrunog suda u Kraljevu u prisustvu okrunog javnog tuioca i pripadnika kriminalisti?ke policije. Izvrenom identifikacijom utvr?eno je da se radi o ?etrdesetosmogodinjoj J. A. iz Kraljeva.
Nakon obdukcije u ZC "Studenica", obducent se izjasnio da nema tragova nasilne smrti.
Life will find the way...
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36

odgovor

Postod nhervatin » 31 Maj 2007, 23:17

Puno hvala, to je jedino i sto sam ja uspio naci jer zivim u drugoj drzavi. Do sada jos nisam nista saznao. mislio sam ako ju je mozda netko poznavao, ili cuo nesto...Bio bih zahvalan za svaku informaciju. Nestala je 20 dana prije smrti, navodno je bilo i po kraljeva?kim medijima, i oglaeno po gradu...
nhervatin

Postod alazovic » 01 Jun 2007, 09:38

Pitao sam nekog prijatelja koji stanuje relativno blizu Jucine ume - on ?ak nije ni ?uo za taj doga?aj. ao mi je...
Life will find the way...
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36

hvala od srca

Postod nhervatin » 06 Jun 2007, 20:19

Hvala puno... cudno mi je da nitko nije poznavao moju majku Jadranku Aleksi?, jer ipak je ivjela tamo 13 godina. Svejedno, od srca Vam zahvaljujem na trudu.
nhervatin

Povratak na Pomoć (Help!)