Kratko tumachenje natalnih karti

Sve o... Horoskopi, ezoterija, meditacija...

Moderator: Moderatori

Kratko tumachenje natalnih karti

Postod andjela pizelly » 19 Apr 2007, 20:22

pisinger
rodjena sam 13.5.1972. u beogradu u 2h 30 min. ujutru.
intertesuje me posao.da li vidite nesto povoljno ove godine.nigde ne radim.
unapred hvala

Evo prebacujem ovo pitanje ovdje,da se nebi teme otegle u nedogled,pa cemo na jednom mjestu odgovarati na astro pirtanja,ko umije i hoce,normalno :wink:
Korisnikov avatar
andjela pizelly
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 25 Jan 2007, 00:58

Postod andjela pizelly » 19 Apr 2007, 20:38

@pisinger

Slika

Evo prvo sam ti postavila kartu i samo da ti kazem da ja nisam astrolog ,vec samo uchenik astrologije i napisacu ti onoliko koliko znam,na svoj nachin.

VI kuca,je kuca posla,ona je tebi u Lavu,njim vlada Sunce.Ono je u konjukciji sa Mjesecom,koji je vladar tvoje IV kuce,kuce doma,shto ukazuje da bi ti bio dobar biznis koji bi radila iz kuce.

Trenutno nije dobro vrijeme,za posao,jer tranzitni Saturn,planeta koja donosi restrikcije,pravi ugao od 90 stepeni sa tim tvojim vladarom kuce posla,
Negdje u julu,osjeticesh popushtanje,jer ce se on pocheti izmicati,ici napred,pa se nadam da ce i tebi krenuti na bolje.
Imash jupiter planetu srece u X kuci,najveceg uspjeha,zato ne brini,sada je samo loshe nebo po pitanju posla.
Najbolji period za posao ,tebe je septembar mjesec.
Zelim ti sve najbolje :wink:
Korisnikov avatar
andjela pizelly

Postod lasko » 19 Apr 2007, 23:18

Ovo je bas komplikovano za mene :roll:
Korisnikov avatar
lasko

Pridružio se: 27 Maj 2006, 19:22

u vezi astro odgovora-pisinger

Postod pisinger » 20 Apr 2007, 11:06

andjela pizelly hvala na trudu.
pisinger
Kraljevačka beba :)

Pridružio se: 18 Apr 2007, 16:43

Re: u vezi astro odgovora-pisinger

Postod andjela pizelly » 20 Apr 2007, 22:15

pisinger je napisao:andjela pizelly hvala na trudu.

zelim ti srecu,nekada treba malo sachekati :wink:
Korisnikov avatar
andjela pizelly

Re: Kratko tumachenje natalnih karti

Postod nanny » 02 Mar 2010, 15:51

cao,Andjela..Vidim ovdje niko odavno nije nista slaO,zasto:(,onda cu mozda biti uskracena za odgovor:(,nego ko zna:)?!
mozes li mi nesto ukratko o natalnoj rei,sa posebnim osvrtom na ljubav,u buducnosti?Tu sam totalni promasaj.hvala unaprijed\
http://slike.hr/slike/astro2gw48mv53928 ... a.gif.html
nanny
Kraljevačka beba :)

Pridružio se: 02 Mar 2010, 15:38

Re: Kratko tumachenje natalnih karti

Postod andjela pizelly » 19 Jul 2010, 00:45

nanny je napisao:cao,Andjela..Vidim ovdje niko odavno nije nista slaO,zasto:(,onda cu mozda biti uskracena za odgovor:(,nego ko zna:)?!
mozes li mi nesto ukratko o natalnoj rei,sa posebnim osvrtom na ljubav,u buducnosti?Tu sam totalni promasaj.hvala unaprijed\
http://slike.hr/slike/astro2gw48mv53928 ... a.gif.html

draga nanny mene niej davno bilo,jer ima jako malo interesovanja za astrologiju a i slabo sam sa vremenom
neznam da li ces i ti nekad svratiti da ovo procitas obzirom da si davno postavila kartu

ti si skorpija sa podznakom u jarcu,izuzetno jaka kombinacaija i uspjesna,sigurno ti je zato tesko da nadjes nekog muskarca jaceg od sebe za partnerski odnos.
jako si odgovorna osoba i tako te drugi dozivljavaju,vazan ti je uspjeh u zivotu a uspjeces,jer je tvoja X kuca obasjana suncem.
na samom podznaku je jupiter palneta srece,ona ce te cuvati kao sretna zvijezda u zivotu,
mars u prvoj kuci donosi ti borbenost,moguce da si takmicarskog duha ako se ne bavis sportom,sto bi dobro bilo za tebe
mjesec ti je u snenim ribama pa uprkos tvojoj snazi ipak si si jedna dusa koja sanja ,masta...

u ljubavi su moguce iznenadne promjene zbog blizine urana veneri,on voli uvjek da iznenadi na brzinu
pozdrav
Korisnikov avatar
andjela pizelly

Povratak na Astrologija