Narcisu u pohode 2009.

Gde putuju kraljevčani... Domaće ili strane destinacije, turistička, rekreativna, sportska, poslovna ili neka druga putovanja. Šetnje, izleti, bliže ili dalje od Milutina...

Moderator: Moderatori

Narcisu u pohode 2009.

Postod Serijski » 04 Maj 2009, 14:41

Koliko sam uspeo da saznam, manifestacija Narcisu u pohode ove godine se održava 16. i 17. maja.
Zna li se neki program, nešto?

Da li čikeraši idu i da li je klubska vožnja ili mogu da se pridruže fribajkeri :) ?

U koliko sati je polazak autobusa od doma društvenih i na koju stranu se ide od vrha dole?
Hm, to bi za sad bilo to :P
Korisnikov avatar
Serijski
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:57

Re: Narcisu u pohode 2009.

Postod alazovic » 05 Maj 2009, 09:44

17. maja (nedelja) je uspon
Program je standardan i prilagođen je planinarima - prevoz busom do Kamenice ili Brezne, čaj na Orlovcu, cisterna vode + medicinski kombi(ć) na Nilovskoj prevoji i ručak u planinarskom domu u Brezni (treba poneti pribor za klopu).
Branje narcisa se ne naplaćuje :)

Što se tiče MTB varijante, prošle godine je organizovana vožnja na Stolove (evo moje galerije), a bilo je tu Čikeraša, ekipe iz Bounty-a, kao i nas freebikera 8)

Bus je samo za planinare, mislim da kreće oko 8 (imaš na planinaskoj tabli u centru kod Borova plan akcije), a što se biciklističke ture tiče, prošle godine je bio polazak u 9 iz centra grada.

Kad saznam nešto konkretnije - dopuniću!
Life will find the way...
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36

Postod Serijski » 12 Maj 2009, 00:26

Pošto su dva drugara otkazala pešačenje a ja se inatim, možda budem izabrao pedaliranje do gore...
Tempo nije mnogo žestok nadam se? Nisam ove godine ni jednom izašao do usovice :oops:
Korisnikov avatar
Serijski
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:57

Postod alazovic » 12 Maj 2009, 08:13

Nešto su najavili zahlađenje i kišu, proprati malo vremensku prognozu za nedelju...

Što se tiče tempa, ako bude bilo MTB organizacije, uvek ima onih koji vuku kao manijaci, ali ima i ekipe koja zaostane na usponu, pa idu lagano. Sam ćeš videti koja ti ekipa više odgovara...
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Postod alazovic » 18 Maj 2009, 12:05

Ove godine se priroda ružno ponela prema narcisima - odavno ih nisam video tako sparušene, ali i takvi su bili dovoljno lepi da uživamo u njima.

Ovogodišnja planinarska akcija "Narcisu u pohode" izvedena je po jako toplom i sunčanom danu (iako je do pre nekoliko dana prognozirano znatno hladnije vreme), sa puno pešaka, malo manje biciklista, ali i previše cross motorista i džipadžija koji su pravili buku i dizali takvu prašinu da je mnogima preseo ovaj divan dan.

Ali ako zanemarimo sve manje lepo, poput šatri sa moćnim agregatima za struju iz čijeg smera trešte narodnjački orkestri uživo pod Čikerom, dosadne prašine koju smo obilato doneli kućama i par opekotina od sunca - bio je ovo lepo ispunjen dan...

Evo i galerije: http://alazovic.fotopic.net/c1699310.html

Nadam se da sam ovim izborom slika mogao da docaram barem delic te majske nedelje na Stolovima.
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Povratak na Putovanja, izleti