Narcisu u pohode 2009.

Gde putuju kraljevčani... Domaće ili strane destinacije, turistička, rekreativna, sportska, poslovna ili neka druga putovanja. Šetnje, izleti, bliže ili dalje od Milutina...

Moderator: Moderatori

Narcisu u pohode 2009.

Postod Serijski » 04 Maj 2009, 14:41

Koliko sam uspeo da saznam, manifestacija Narcisu u pohode ove godine se odrava 16. i 17. maja.
Zna li se neki program, neto?

Da li ?ikerai idu i da li je klubska vonja ili mogu da se pridrue fribajkeri :) ?

U koliko sati je polazak autobusa od doma drutvenih i na koju stranu se ide od vrha dole?
Hm, to bi za sad bilo to :P
Korisnikov avatar
Serijski
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:57

Re: Narcisu u pohode 2009.

Postod alazovic » 05 Maj 2009, 09:44

17. maja (nedelja) je uspon
Program je standardan i prilago?en je planinarima - prevoz busom do Kamenice ili Brezne, ?aj na Orlovcu, cisterna vode + medicinski kombi(?) na Nilovskoj prevoji i ru?ak u planinarskom domu u Brezni (treba poneti pribor za klopu).
Branje narcisa se ne napla?uje :)

to se ti?e MTB varijante, prole godine je organizovana vonja na Stolove (evo moje galerije), a bilo je tu ?ikeraa, ekipe iz Bounty-a, kao i nas freebikera 8)

Bus je samo za planinare, mislim da kre?e oko 8 (ima na planinaskoj tabli u centru kod Borova plan akcije), a to se biciklisti?ke ture ti?e, prole godine je bio polazak u 9 iz centra grada.

Kad saznam neto konkretnije - dopuni?u!
Life will find the way...
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36

Postod Serijski » 12 Maj 2009, 00:26

Poto su dva drugara otkazala pea?enje a ja se inatim, moda budem izabrao pedaliranje do gore...
Tempo nije mnogo estok nadam se? Nisam ove godine ni jednom izaao do usovice :oops:
Korisnikov avatar
Serijski
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:57

Postod alazovic » 12 Maj 2009, 08:13

Neto su najavili zahla?enje i kiu, proprati malo vremensku prognozu za nedelju...

to se ti?e tempa, ako bude bilo MTB organizacije, uvek ima onih koji vuku kao manijaci, ali ima i ekipe koja zaostane na usponu, pa idu lagano. Sam ?e videti koja ti ekipa vie odgovara...
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Postod alazovic » 18 Maj 2009, 12:05

Ove godine se priroda runo ponela prema narcisima - odavno ih nisam video tako sparuene, ali i takvi su bili dovoljno lepi da uivamo u njima.

Ovogodinja planinarska akcija "Narcisu u pohode" izvedena je po jako toplom i sun?anom danu (iako je do pre nekoliko dana prognozirano znatno hladnije vreme), sa puno peaka, malo manje biciklista, ali i previe cross motorista i dipadija koji su pravili buku i dizali takvu prainu da je mnogima preseo ovaj divan dan.

Ali ako zanemarimo sve manje lepo, poput atri sa mo?nim agregatima za struju iz ?ijeg smera trete narodnja?ki orkestri uivo pod ?ikerom, dosadne praine koju smo obilato doneli ku?ama i par opekotina od sunca - bio je ovo lepo ispunjen dan...

Evo i galerije: http://alazovic.fotopic.net/c1699310.html

Nadam se da sam ovim izborom slika mogao da docaram barem delic te majske nedelje na Stolovima.
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Povratak na Putovanja, izleti