forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 12 Dec 2019, 17:49

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Jul 2008, 10:34 
Kraljevčanin omladinac
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2006, 14:51
Čekasmo ga, čekasmo (reč strpljivo :oops: je blaga) od 2005. godine i najzad dočekasmo ga napokon. I ako imamo mnogo više korisnika (SBB-ovih) nego npr. Čačak, mi smo tek pre jedno 10-15 dana dobili optički link (koji je odavno postavljen kod pošte šest ali :^o "neko" :^o nije hteo samo da ga priključi), nije reč o ljudima iz SBB-a, neko drugu je u pitanju, ali to je sada treća priča, a i ružna prošlost.

E koje sve dobrobiti nosi SBB-ov optički link. Prvo jako velike brzine. Čak i do 5 MB/s brzine daunloda. Postojeći flat home paketi su pojeftinili, kao i protokolarni (prepaid paketi), i najzad svi možemo osetiti blagodeti lokala. Pored svega nabrojanog uvedena je i nova kategorija flat home surf, gde su cene dosta popularne, ali u tim paketima gotovo da ne postoji lokalni saobraćaj, (a i upload je 8:1), koje je dosta bitana stvar prilikom deljenja i razmene fajlova.

Cene flat home paketa:

Slika

Cene flat home surf paketa:

Slika

Ko nije još rešio pitanje širokopojasnog Interneta i još je na dial-up Internet konekciji, ovo je idealna prilika da se priključi na SBB (mislim da je priključenje još besplatno), jer je tek sada ovo prava net konekcija sa svim elementima prave konekcije, a ne jedno piše na sajtu ili ugovoru a peta priča u stvarnosti.

Primera ja uzimam paket od 384/192 kb/s pri lokalu 768/384 kb/s (1.950 dinara), i prilikom preuzimanja fajlova putem lokalne veze izguram i na preko 1MB/s, naručito na trackerima i hubovima koji su isključivo rezervisani za korisnike SBB-a, ali i na drugim mestima nije mnogo lošije.

Sve u svemu mogu reći da sam izuzetno zadovoljan sadašnjim uslugama SBB-a. Napokon dočekasmo i taj dan... =D>

Vrh

PostPoslato: 11 Jul 2008, 15:30 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
I ja sam napokon zadovoljan :)
Uzeću ga i za novi stan u koji se uskoro useljavam...

L.A.

Vrh

PostPoslato: 12 Jul 2008, 21:17 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42
sa srecom prijatelju.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]