forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 14 Okt 2019, 20:50

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Feb 2007, 00:01 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2006, 16:23
Boban155 je napisao:
daniela telekom ima monopol na svu zicanu infrastrukturu tako da svi drugi provajderi koji pruzaju usluge ADSL-a u stvari takodje idu preko telekoma. sto znaci da ti je bolje uzeti od onoga ko prodaje na veliko nego od onoga ko prodaje na malo. pozdrav.

Uglavnom ja danas bih u Telekomu podigoh modem i ADSL radi ok sto se tice downloada.

Sto se tice pinga ping ka IP adresi 212.62.32.1 mi je oko 60 ms. Voleo bih da jos neki korisnici ADSL-a u kraljevu (verujem da ima takvih) pingaju IP 212.62.32.1 i daju statistiku pinga. Pozdrav

I koliko te je kostalo to zadovoljstvo?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 26 Mar 2007, 17:16 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42
Ako se prijavish do 1. aprila ugradnja Telekomovog ADSL-a je besplatna, platicesh samo mesechni paket koji budesh izabrala. Ja sam se prijavila i sada chekamo... kod mene ce procedura biti duzha, jer su nam izgradili novu poshtu i promenili brojeve telefona (ja sam, ja mislim, jedina osoba na svetu koja ne zna svoj fixni broj :!: :roll: )... pa dok instaliraju poshtu onako full ja cu morati da chekam!!
U svakom sluchaju se isplati!

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 14 Jan 2008, 12:35 
Kraljevčanin omladinac
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2006, 14:51
Kakva su iskustva što se tiče korišćenja ADSL, mislim na Telekom, www.telekom.nadlanu.com jel stabilna veza, i što je najvažnije jel se može postići brzina downloada i uploada za onu koje ste se pretplatili ili padaju brzine. Ovo me interesuje jel planiram da pređem sa kabla na Telekomov ADSL.
Primera radi sada kod SBB-a koristim flat paket 256/128, to me košta mesečno 1750 dinara. Gledao sam cenovnik npr. ADSL flat paket kod Telekoma od 1024/128 je 1811 dinara (bez PDV-a), to je ipak četiri puta brži download nego što sada imam (UL isti), a plaćao bih više za nekih 350 dinara.
Samo me interesuje jel stabilna veza, i tako ima li nekih pojedinosti kod ADSL Telekom i uopšte nekih praktičnih saveta.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]