forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 14 Okt 2019, 19:50

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 35 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: internet
PostPoslato: 08 Jun 2005, 20:23 
piki je napisao:
Beotel.

Jeste skuplji, ali sam zadovoljan. A mozda zato sto i nisam probao drugog provajdera. Protok mi je stalno 45,2 Kbps.... E sad da li je to povoljno.....

Ma, kad biovaj aDSL zaziveo....

Pozdrav svim KRALjEVCANIMA!!!!! :wink:

koristio samPTT i Silver net ali sam sada na SBB(kablovska mreža)i zadovoljan sam

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 20 Jun 2005, 08:40 
Kraljevčanin omladinac
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2005, 08:21
SBB postpaid 1Mbit. U pikovima DL ide do 120kb/s. Odlična usluga.

Primedba: hosting ne radi kako treba. Malo čačkanja po sistemu bi rešilo problem.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Avg 2005, 14:29 
Kraljevačka beba :)

Pridružio se: 18 Avg 2005, 14:23
Eto ja sam iz Novog Pazara inace a imam kucu u Ribnici kod restorana Sunce u Kraljevu i hteo sam tamo da uvedem neki bolji i brzi internet od dialup-a. Prvo sam zvao SBB i oni su mi rekli da u mojoj ulici je pozicije zauzeo kablovski provajder DUGA i da preko njih ne mogu da idem i ako imaju musterije u Zickoj preko puta. Nakon toga zovem DUGU i oni mi kazu da startuju sa internetom u septembru i da njihova mreza nece biti koaksijalna kao kod SBB-a vec ethernet 100mbit-na tj dovucice opticki kabal do svakog korisnika, ugradnja ce biti 45 evra a 512 kbit/s link ce biti 800 dinara mesecno flat? Tako barem kaze ovaj lik kod njih u Internet sluzbi u Cacku. No znajuci kako to kod nas sve brzo ide ne ocekujem da ovo zazivi pre nove godine. Nakon toga proveravam Tron Inter.Net i tu mi kazu da nema nikakve frke samo sto su malo skupi za moj ukus 1 GB protoka naplacuju papreno tj 2000 din . Sad me interesuje koje jos varijante postoje cujem neki korisnici pominju neki drugi wireless ISP arhisoft i ptt wireless pa bih zeleo da dobijem nesto informacije o tome ako je moguce , tj pre svega informacije za kontakt ovog arhisofta. Pozdrav svima :D

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 18 Avg 2005, 14:33 

Pridružio se: 18 Avg 2005, 14:23
boksa je napisao:
Od januara ove godine sam prikacen na net preko trona, bezicno, jer sam se preselio u Cibukovac, u kucu u kojoj nemam tel, a pitanje je kada cu ga dobiti. Ovo je bio jedini izlaz na net, koji je "malo" skuplji u odnosu na klasicni modemski pristup, koji mi je bio dostupan pa sam se odlucio na to. Iskreno receno nisam se ni jednog trenutka pokajao. Poredjenja sa klasicnim modemskim pristupom su nemoguca. Net uglavnom koristim za citanje i razgledanje i vrlo mali download (neki programcic isl...) tako da se u ovom smislu isplati. Brzina je ekstremna za nase uslove i ide ido 190Kb/s, a uglavnom se krece oko 30-80Kb/s sto je munjoliko u odnosu na modem. Brat je u stanu u Jug Bogdanovoj uveo kablovski od SBB i nije lose mada neznam koju tarifu je uzeo.

Pozdrav boksa, interesuje me pre svega kakav je kvalitet veze preko Trona tj da li je ping konstantan ili ima gubitaka? Bilo bi fino ako bi recimo mogao da pingujes ovaj IP 207.44.202.57 pa da nam ostavis rezultat pinga na forumu :) . Pozdrav

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 23 Avg 2005, 01:25 
Kraljevčanin omladinac
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Avg 2005, 00:21
Ma hadje...
U Kraljevu nema normalnog provajdera...
Sbb je zaveo monopol + brzina na papiru je samo teorijska...

Slika

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 17 Sep 2005, 20:15 
Karnifeks, poznat mi je tvoj avatar sa jednog foruma na jednom nacional-socijalistichkom sajtu. Stormfront ili tako neshto??

Vrh

Tema posta: ARHISOFT.NET
PostPoslato: 02 Feb 2006, 01:49 

Pridružio se: 02 Feb 2006, 01:43
BEZICNI INTERNET KRALJEVO

ARHISOFT.NET
ul Hajduk Veljkova 7/a
36000 Kraljevo
tel. 036 314 000
mob. 063 8613282

office@arhisoft.net

128/128k FLAT 1.650 din.
64/64k FLAT 850 din.

256/256k 2G LIMIT 1.650 din

Vrh

Tema posta: Re: ARHISOFT.NET
PostPoslato: 02 Feb 2006, 10:40 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
qwer je napisao:
BEZICNI INTERNET KRALJEVO

ARHISOFT.NET

A o kvalitetu veze na http://forum.kraljevo.com/viewtopic.php?t=213 :cry: :oops:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 10 Feb 2006, 12:58 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2006, 20:20
Stvarno ce biti cupavo kad sve bude moralo da se radi u okviru zakonskih propisa. Za sada se svi snalazimo. Ja sam do pre 6 meseci bio na TRON-u i mogu reci da je sve super-osim cene za GB protoka. Samo zbog toga sam presao na Excalibur. Od 01.02.06 su se znacajno popravili ali i dalje ima oscilacija u protoku. Zasto - nije mi jasno.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 23 Mar 2006, 23:01 

Pridružio se: 02 Feb 2006, 01:43
ARHISOFT pustio baznu stanicu u MAtaruskoj Banji !!!
radi super...

Vrh

Tema posta: Prvo yubc.net pa ...
PostPoslato: 11 Jul 2006, 11:34 
Kraljevčanin omladinac
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jun 2006, 14:51
Prvo dok sam živeo u Beogradu imao sam nalog kod yubc.net.Sada kada sam u Kraljevu prem da yubc.net nema ovde svog provajdera prešao sam na sezampro ali prem da imam jednu telefonsku liniju a telefon mi je neophodan prešao sam na kablovsku SBB sa pripejd paketom 512 kB/s protokolarno 550 MB na mesec dana 700 dinara i potpuno sam zadovoljan i preporučujem ga od sva srca.Inače flat paket pri brzini od 128 kB/s je 1450.oo dinara mesečno što je stvarno povoljno kome ne treba brži protok, brži flat paketi su nešto skuplji.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 12 Jul 2006, 11:07 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
Isti paket (550MB/700din) koristim i ja kući :)
Desi se ponekad da mi je modem offline ali u suštini sam zadovoljan...

L.A.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 23 Jul 2006, 11:45 
Kraljevčanin omladinac
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:57
Ja sam još valjda od januara 2005 pokušavao da uvedem kabl net (inače imam cable tv kod Duge), išao u SBB pošto su oni nudili tu uslugu, rekli doćiće da provere tehn. mogućnosti a njih nema... i tako nekoliko puta, i ja onda odem u dugu... nekoliko puta kažu biće za nekoliko meseci, pa na leto, pa na jesen, pa uskoro, pa testiramo, pa za 6 meseci, i onda su konačno u maju 2006. uveli u zvaničnu ponudu kablovski internet ... posle 15 meseci moje agonije na dialup-u...

Usluga im nije loša, paket od 128kbps staje 1350 dinara, neograničen dwnload, a gubici stvarno nisu veliki (umesto teoretskog maksimuma od 16KB/s, uvek imam dobrih 14,5KB/s na 128Kb/s vezi)...

anyway, ja sam 10 korisnik koji je potpisao ugovor :) a verovatno ih sad ima više... pošto su svi iz duge povezani u lokalnu mrežu, mislio sam da pokušam ovde da nađem nekog s kim bi razmenio muziku i/li filmove, igre, itd... Ima li nekoga na Dugi ?

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 23 Dec 2006, 12:22 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2006, 20:20
Dozvole za Internet

Beograd - Republička agencija za telekomunikacije RATEL uručila je juče prvih 20 odobrenja za pružanje Internet usluga.
Kako je saopšteno dozvole su dobili: PROM Sistem, JUBISI Net, EM end Ge, Verat, Informatika, Konsing, Fors, Softnet, Evizo, Drenik internet, Medija vorks internet, SBB Internet, Junior sekjuriti, Lokal-Net, Krstarica, Panet, Sat-trakt Internet, BEOSITINET Internet, Ekse Net Internet i Maksnet internet. R. D.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 24 Dec 2006, 00:38 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2006, 04:12
Kachim se preko komshije! Razvodna kutija je na MOM tavanu!

:lol: :lol: :lol:
:twisted:

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 35 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]