forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 26 Maj 2020, 22:18

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 34 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Maj 2007, 22:04 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Feb 2007, 21:31
Majesty of the Nightsky je napisao:
hipnotic je napisao:

uh,covece.pa moram da dopunim listu......pa ti crce moje ljubicasto,i ona crwena....... :}}}
eto sad je na imaginarnom spisku vise ljudi :}}}}

Ja vec mislila da si zabojavila na nas :P
naravno da nisam..... :}

funny how the price gets paid

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 28 Jun 2007, 23:43 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42
Neshto totalno nebitno me je podstaklo da razmishljam o prijatelljstvu... Smatram da mozhe da postoji samo vechno prijateljstvo, jer sve shto je prikazano u prostoru i vremenu je relativno.
Toliko stvari koje predstavljaju zhivotinjsku prirodu ljudske dushe se uvek ispreche izmedju dve osobe...
I uvek je tuzhno kada imate toliko-i-toliko godina i shvatite da prijatelje mozhete da nabrojite na prste jedne ruke ili da ih nemate uopshte....

Ja znam da je porodica i ljubav neshto najvazhnije na svetu. Za sve ostalo je potrebna odredjena zrelost, jer sve dok je dusha "neobradjena" nema iskrenosti

Life could have been very different but then
Something changed

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 29 Jun 2007, 14:03 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42
Majesty of the Nightsky je napisao:
Neshto totalno nebitno me je podstaklo da razmishljam o prijatelljstvu... Smatram da mozhe da postoji samo vechno prijateljstvo, jer sve shto je prikazano u prostoru i vremenu je relativno.
Toliko stvari koje predstavljaju zhivotinjsku prirodu ljudske dushe se uvek ispreche izmedju dve osobe...
I uvek je tuzhno kada imate toliko-i-toliko godina i shvatite da prijatelje mozhete da nabrojite na prste jedne ruke ili da ih nemate uopshte....

Ja znam da je porodica i ljubav neshto najvazhnije na svetu. Za sve ostalo je potrebna odredjena zrelost, jer sve dok je dusha "neobradjena" nema iskrenosti

za ovo prvo sto sam uvecao si mozda i u pravu, ja takodje pocinjem da razmisljam da mozda i oni za koje mislim da su sada pravi, i nisu bas to sto mislim, ali kao i u svemu veliki sam optimista i tvrdim da prijateljstvo se stice, te da cu sigurno naici u zivotu na nekog ko je pravi prijatelj, ipak smo jos uvek takoreci ispred pocetka zivota.

za ovo drugo sto sam uvecao, tu se mozda i ne slazem s tobom kao gore, jer na mnogo mesta porodica ne samo da nije u idealnim odnosima, nego je bolje i da je nema kad je takva.
i ja kazem da porodica treba da bude na prvom mestu, ali sta ako neki prijatelj zasluzuje mnogo vise da se postuje nego npr. rodjeni brat ili sestra, onda to nije bas tako
sa zdravim razumom treba pogledati na takvu npr. situaciju, i onda porodica fakticki nije na prvom mestu

Vrh

Tema posta: ....
PostPoslato: 04 Jul 2007, 14:47 
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 28 Jun 2007, 07:52
Ja imam puno drugova, drugarica, kolega, koleginica ali samo jednog pravog prijatelja.......to je moja drugarica iz detinjstva, to je jedina osoba na ovom svetu kod koje bih sve rekla...........nas dve smo toliko različite, a ustvari toliko iste

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 34 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]