Pravi prijatelji

Sve ono što ne spada ni u jednu gorenavedenu kategoriju.

Moderator: Moderatori

Postod hipnotic » 15 Maj 2007, 22:04

Majesty of the Nightsky je napisao:
hipnotic je napisao:
uh,covece.pa moram da dopunim listu......pa ti crce moje ljubicasto,i ona crwena....... :}}}
eto sad je na imaginarnom spisku vise ljudi :}}}}

Ja vec mislila da si zabojavila na nas :P
naravno da nisam..... :}
Walk away and taste the pain
come again some other day
aren't you glad you weren't afraid
funny how the price gets paid
Korisnikov avatar
hipnotic
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 09 Feb 2007, 21:31

Postod Majesty of the Nightsky » 28 Jun 2007, 23:43

Neshto totalno nebitno me je podstaklo da razmishljam o prijatelljstvu... Smatram da mozhe da postoji samo vechno prijateljstvo, jer sve shto je prikazano u prostoru i vremenu je relativno.
Toliko stvari koje predstavljaju zhivotinjsku prirodu ljudske dushe se uvek ispreche izmedju dve osobe...
I uvek je tuzhno kada imate toliko-i-toliko godina i shvatite da prijatelje mozhete da nabrojite na prste jedne ruke ili da ih nemate uopshte....

Ja znam da je porodica i ljubav neshto najvazhnije na svetu. Za sve ostalo je potrebna odredjena zrelost, jer sve dok je dusha "neobradjena" nema iskrenosti
Slika

Life could have been very different but then
Something changed
Korisnikov avatar
Majesty of the Nightsky

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42

Postod coper » 29 Jun 2007, 14:03

Majesty of the Nightsky je napisao:Neshto totalno nebitno me je podstaklo da razmishljam o prijatelljstvu... Smatram da mozhe da postoji samo vechno prijateljstvo, jer sve shto je prikazano u prostoru i vremenu je relativno.
Toliko stvari koje predstavljaju zhivotinjsku prirodu ljudske dushe se uvek ispreche izmedju dve osobe...
I uvek je tuzhno kada imate toliko-i-toliko godina i shvatite da prijatelje mozhete da nabrojite na prste jedne ruke ili da ih nemate uopshte....

Ja znam da je porodica i ljubav neshto najvazhnije na svetu. Za sve ostalo je potrebna odredjena zrelost, jer sve dok je dusha "neobradjena" nema iskrenosti

za ovo prvo sto sam uvecao si mozda i u pravu, ja takodje pocinjem da razmisljam da mozda i oni za koje mislim da su sada pravi, i nisu bas to sto mislim, ali kao i u svemu veliki sam optimista i tvrdim da prijateljstvo se stice, te da cu sigurno naici u zivotu na nekog ko je pravi prijatelj, ipak smo jos uvek takoreci ispred pocetka zivota.

za ovo drugo sto sam uvecao, tu se mozda i ne slazem s tobom kao gore, jer na mnogo mesta porodica ne samo da nije u idealnim odnosima, nego je bolje i da je nema kad je takva.
i ja kazem da porodica treba da bude na prvom mestu, ali sta ako neki prijatelj zasluzuje mnogo vise da se postuje nego npr. rodjeni brat ili sestra, onda to nije bas tako
sa zdravim razumom treba pogledati na takvu npr. situaciju, i onda porodica fakticki nije na prvom mestu
Korisnikov avatar
coper

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

....

Postod lana 81 » 04 Jul 2007, 14:47

Ja imam puno drugova, drugarica, kolega, koleginica ali samo jednog pravog prijatelja.......to je moja drugarica iz detinjstva, to je jedina osoba na ovom svetu kod koje bih sve rekla...........nas dve smo toliko različite, a ustvari toliko iste
lana 81
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 28 Jun 2007, 07:52

Prethodni

Povratak na Razno!