Pravi prijatelji

Sve ono što ne spada ni u jednu gorenavedenu kategoriju.

Moderator: Moderatori

Postod el bitch'zzz » 26 Dec 2006, 01:51

E svaka ti je Njegosheva! :wink:
Bahato se ponasham jer dolazim iz hooda
U brushalteru broj 5 par duda prave chuda...
Korisnikov avatar
el bitch'zzz
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 25 Jul 2006, 04:12

Postod vranic_a » 26 Dec 2006, 02:01

Ma jok, on to smislja u "letu"

Imam par pravih prijatelja, bili su tu uvek, pogotovu kad god su mi trebali, i obrnuto.
Potrebno je puno vremena da se pravo prijateljstvo izgradi.
vranic_a

Postod QTA » 26 Dec 2006, 02:04

A sada imas i Cezara :wink:
Slika
Kad sam dobar, zaista sam dobar. Kada sam zao - jos sam bolji
Korisnikov avatar
QTA

Pridružio se: 09 Feb 2006, 20:20

Postod vranic_a » 26 Dec 2006, 15:53

Ti imas mene. 8)
vranic_a

Postod QTA » 26 Dec 2006, 15:58

E konacno :D
Samo me nesto popreko gledas. Malo osmeha nebi skodilo :wink:
Slika
Korisnikov avatar
QTA

Postod vranic_a » 26 Dec 2006, 21:33

8-[ mmm, dobro.
Slika
Slika
vranic_a

Postod QTA » 27 Dec 2006, 00:20

Ma nema sta pravi prijatelj :wink:
Slika
Korisnikov avatar
QTA

Postod vranic_a » 28 Dec 2006, 16:42

Kazem ti, pravi prijatelji znaju za zezu, jel da? :-({|= :-({|= \:D/ =D>
vranic_a

Postod Julita » 28 Dec 2006, 17:29

E ljudi....ja ne znam sta se desava sa mnom, ili sa ovim svetom....
Kako izgubih veru u ljubav, polako gubim i veru u prijateljstvo... :roll: :cry:

pssss cast izuzetcima .
Mikri vadi kalash
prst na obarachu
nemoj da se zamerash
ulichnom igrachu!
Korisnikov avatar
Julita

Pridružio se: 16 Jul 2006, 18:21

Postod vranic_a » 28 Dec 2006, 18:37

Sto, sta ti se sad desilo.
Pazi sve ide malo uzbrdo, malo nizbrdo, samo treba izdrzati, nije sve tako crno-belo.
vranic_a

Postod hipnotic » 07 Mar 2007, 23:58

mogu da se pohvalim.......imam 4 prava prijatelja,ali bas bas bas prava....ukljucujuci u to i svog brata koji je za mene uvek tu....
dve smrtne drugarice i jedan drug.......
SImona i Milica,drugarice od drugog razreda osnovne pa do dan danas......vise od 10 godina se druzimo,i prozivele sve i svasta zajedno i dobro i lose.........bukvalno sve,i uvek su tu.....bilo sta bilo......i posle svih tih godina,ne znam....ja osecam kad jednoj od njih nije sve ok.....tj ne moram ni da joj kazem nesto niti ona meni,razumemo se inace....pogledom,znam kako disu,isto kao sto one znaju kako ja disem...... :}
drug takodje,xexe Deki,bio je tu onda kad je bilo najteze,tesio me 3 sata na stepenicama kod stadiona.....uvek uvek tu za mene...i ja za njega....nadam se da sam tim ljudima vratila bar pola on onoga sto su oni meni dali....a dali su mnooogo.....tako da....prijateljstvo je nesto najbolje sto moze da ti se desi u zivotu...... :}
Walk away and taste the pain
come again some other day
aren't you glad you weren't afraid
funny how the price gets paid
Korisnikov avatar
hipnotic

Pridružio se: 09 Feb 2007, 21:31

Postod Majesty of the Nightsky » 10 Mar 2007, 20:25

Sestru i brata nikada ne brojim, jer su oni deo mene i ja deo njih, a sama sebe ne mogu da brojim... Nekako smo uspeli da prezivimo svaku svadju i svaki problem i svako dobro zezanje i svaku zurku i sve lepo na svetu zajedno i jedni kroz druge... Jako mi je tesko sto smo razdvojeni, ali dovoljna je i jedna rec na svakih 2 nedelje i razumecemo se... A, mozda mi i odogovara to sto sam najmladja u porodici, pa su njih dvoje + mama&tata uvek okrenuti meni :D

Inace imam samo jednog prijatelja... drustva imam puno, poznanika jos vise, ali samo ja najboljom drugaricom mogu da prezivim sve. I volim te razlike koje nas razdvajaju i spajaju.. Nas dve smo dva razlicita sveta... ona koja je na zemlji, koju mogu da dozivim kao toplu i neznu skroz u crveno-crnoj boji, ona koja grli, mazi, ljubi, koja hoce da mjauce sa mnom, sa kojom mogu danima i nocima da pricam o depresiji u nasim sobama uz cigare, pivo i vodku... ona koja je uvek spremna da cuje neki novi electro-gothic bend koji sam pronasla i da mi kaze sta misli, ona koja za skolski plakat postavi moju sliku i sredi je tako da bude ljubicasta... i mnogo volim sto poklanjamo jedna drugoj sitne gluposti i tako sve i svasta... I veceras moram da joj kazem da je volim.... posto sam joj malopre histerisala preko telefona da nemam sta da obucem veceras, da sam ruzna i odvratna i napadala sam je sto me laze da je suprotno.... :)
Slika

Life could have been very different but then
Something changed
Korisnikov avatar
Majesty of the Nightsky

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42

Postod hipnotic » 10 Maj 2007, 12:27

uh,covece.pa moram da dopunim listu......pa ti crce moje ljubicasto,i ona crwena....... :}}}
eto sad je na imaginarnom spisku vise ljudi :}}}}
Walk away and taste the pain
come again some other day
aren't you glad you weren't afraid
funny how the price gets paid
Korisnikov avatar
hipnotic

Pridružio se: 09 Feb 2007, 21:31

Postod Majesty of the Nightsky » 12 Maj 2007, 02:06

hipnotic je napisao:
uh,covece.pa moram da dopunim listu......pa ti crce moje ljubicasto,i ona crwena....... :}}}
eto sad je na imaginarnom spisku vise ljudi :}}}}

Ja vec mislila da si zabojavila na nas :P
Slika

Life could have been very different but then
Something changed
Korisnikov avatar
Majesty of the Nightsky

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42

Postod coper » 12 Maj 2007, 02:47

pravi drugari ... hahaha
eh da nas zene ne razdvajaju, bilo bi nas mnogo vise pravih drugara.

ali borimo se dalje...

mislim da je tesko imati pravog prijatelja, jer uvek nesto iskrsne da pocnes da sumnjas, kada sam isao u srednju skolicu, mislio sam imacu mnogo prijatelja, sto iz skole sto iz teretane grada sa sporta basketa, raznih hobija, tenisa, preko raznih devojaka, ali ali ali...
lagano kako je vreme prolazilo, sve je broj bivao manji i manji.
najzalije mi je sto je jednog drugara zena okrenula protiv nekoliko njegovih dobrih drugara, pa i mene
mislio sam da je to mnogo glupo, i da je nemoguce, ali sam video jos jednu slicnu situaciju, kod nekih ljudi sa strane. covek je zbog zene zaboravio mnoge prijatelje, jake likove u nasem gradu.

sada posle mnogo godina, do ove dvadeset i seste, slobodno mogu reci da pocinjem da sumnjam i u ove sto su ostali kraj mene, zasto?znam i odgovor, opet je problem sto jednog devojka odvlaci od ostalih drugara, jedan drugar mnogo menja misljenja o zivotu, ja licno se trudim da sticem nove drugare, a istovremeno, ako neko od starih drugara nastoji da se ne druzimo vise, lagodno prihvatim, jer mi ne trebaju ljudi na koje ne mogu da se oslonim u zivotu.

zakljucak: veoma malo prijatelja imam kraj sebe, jer je sve vise nekako potuljenih ljudi, tj. onih koji gledaju samo na sebe, a ja nisam takav i to ne volim. zato se i trudim da takve ljude odbacim od sebe.
Korisnikov avatar
coper

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

PrethodniSledeća

Povratak na Razno!