SMS poruke

Sve ono što ne spada ni u jednu gorenavedenu kategoriju.

Moderator: Moderatori

SMS poruke

Postod lasko » 01 Jul 2006, 14:19

PAZNJA! Ova poruka prenosi srecu i dobro raspolozenje! Dakle, makar na trenutak uzivaj u osecaju da neko uvek misli na tebe...

Ja sam ljubavni virus i nalazim se u tvom kompjuteru i necu izaci iz njega dok ti ne
izades samnom...

...kad jednom umres, tvoje ce se srce rasuti na hiljade zvijezda, i svaki covjek koji pogleda u nebo zaljubit ce se u noc..

…jedan savjet…CUVAJ SE…jedna molba…NE MJENJAJ SE…jedna zelja…NE ZABORAVI ME…jedna laz…NE VOLIM TE…jedna istina…PUNO MI NEDOSTAJES!!!

1.dan Bog stvori svijetlo, a djavo tamu, 2.dan Bog stvori sex, a djavo brak, 3.dan Bog stvori ljubav, a djavo ljubavnicu, 4.dan Bog stvori tebe, a djavo se nasmije.

100 je suza u mojim ocima bilo, 100 je zelja koje mi zivot nije ispunio…malo je ljubavi koje osjecaju svi, a jos manje prijateljica kao sto si ti!
Korisnikov avatar
lasko
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 27 Maj 2006, 19:22

Postod Spartak88 » 01 Jul 2006, 14:57

Hm, sta reci, ima stvarno lepih misli i recenica, ali ja mislim da kada nekom posaljes ovakvu poruku, pokazujes mu samo koliko si ne originalan, zato ja nikada, a nadem se da i necu poslati ovakvu poruku, bar sebe smatram dovoljno originalnim da smislim nesto sam.
Sta hocu da kazem, zamisli da nekoliko puta citas iste misli od razlicitih osoba, pa ne misle svi oni isto, ne znam meni je to glupo.
Korisnikov avatar
Spartak88

Pridružio se: 09 Jun 2006, 16:38

Postod lasko » 01 Jul 2006, 21:27

Lepo je to sto si oginalan ali ne znaju svi pisati lepe sms poruke ako imas daj koju 8)
Korisnikov avatar
lasko

Postod Spartak88 » 01 Jul 2006, 22:26

Mogu da se kladim da se devojkama, barem ne onim glupacama, morate priznati da ih ima nazalost sve vise, vise svidja kada joj voljena osoba ili osoba koja joj se samo svidja posalje nesto sto je sam smislio pa to i ne mora da bude u stihovima i tako to.

Ako te bas mrzi da smisljas poruku onda bolje je poslati neku pesmu. Evo na primer ovo. Ovo su odsecci jedne pesme. Razmisli malo o stihovima, videces koliko su lepsi.

Turn around and smell what you don't see
Close your eyes ... it is so clear
Here's the mirror, behind there is a screen
On both ways you can get in
Don't think twice before you listen to your heart
Follow the trace for a new start
What you need and everything you'll feel
Is just a question of the deal
The experience of survival is the key
To the gravity of love
Try to think about it ...
That's the chance to live your life and discover
What it is, what's the gravity of love
Look around just people, can you hear their voice
Find the one who'll guide you to the limits of your choice
Korisnikov avatar
Spartak88

Pridružio se: 09 Jun 2006, 16:38

Postod daniela » 02 Jul 2006, 18:41

Spartak88 je napisao:Hm, sta reci, ima stvarno lepih misli i recenica, ali ja mislim da kada nekom posaljes ovakvu poruku, pokazujes mu samo koliko si ne originalan, zato ja nikada, a nadem se da i necu poslati ovakvu poruku, bar sebe smatram dovoljno originalnim da smislim nesto sam.
Sta hocu da kazem, zamisli da nekoliko puta citas iste misli od razlicitih osoba, pa ne misle svi oni isto, ne znam meni je to glupo.

Apsolutno si u pravu, takodje vise volim da mi kaze ili posalje poruku na srpskom:

"Trebas mi" nego:"I need you" :!:
Korisnikov avatar
daniela

Pridružio se: 15 Jun 2006, 16:23

Postod lasko » 21 Jul 2006, 16:46

Ma meni su potrebne jer nikad nemogu naci inspiraciju da odgovorim. :(
Zato sam i postavila temu :roll:
Korisnikov avatar
lasko

Postod lasko » 21 Jul 2006, 16:47

Ma meni su potrebne jer nikad nemogu naci inspiraciju da odgovorim. :(
Korisnikov avatar
lasko

Postod daniela » 25 Jul 2006, 01:29

lasko je napisao:Ma meni su potrebne jer nikad nemogu naci inspiraciju da odgovorim. :(

pa evo jedne moje, tebi na dar od srca

Zelim da ti budem vazduh, voda, so i hleb, a ti meni sunce oko kojeg cu da se vrtim.

Druga:
Zelim da ti se desim, da mi budes sudbina, da nam se u prvom poljupcu duse sretnu i da me volis kao nijednu.

Zabranjeno kopiranje. :oops: :!:
Korisnikov avatar
daniela

Pridružio se: 15 Jun 2006, 16:23

Postod QTA » 25 Jul 2006, 19:50

Jooooooj .... sto mrzim da pisem poruke :roll:
Korisnikov avatar
QTA

Pridružio se: 09 Feb 2006, 20:20

Postod Julita » 25 Jul 2006, 20:08

Cuvaj me u malom kutku svoga srca, neka ti moje misli ne remete ni jedan trenutak tvoga zivota, a voli me tek toliko da znas da postojim!
Mikri vadi kalash
prst na obarachu
nemoj da se zamerash
ulichnom igrachu!
Korisnikov avatar
Julita

Pridružio se: 16 Jul 2006, 18:21

Postod malena_LIKI » 03 Sep 2006, 22:30

lasko evo posto ti trebaju neke lepe sms-poruke ja ti imam nekoliko predloziti,pa ti sad ako hoces upotrebi :wink:

[size=18][/size]1. Lepo je znati da postojis u mom zivotu.Nije bitno ni koliko,ni otkad,a ni zasto.Lepo je otvoriti oci i znati da si blizu....

2.Imam jedan jastuk,on je za dvoje,imam jedno srce i ono je tvoje,imam jedan zivot koji nista nevredi,ako sve sto imam ne pripada tebi!!!

3.Pogodi ko te sada silno pozeleo,u cijoj se toploj dusi sneg zabeleo i ko te zeli u svakom trenutku...ma neomora da te ljubim,zelim samo da si tu i da te grlim!!!

4.Na kojoj strani kreveta spavas,cesto pitam sebe, dali ponekad pozelis da sam kraj tebe,cisto da imas sa nekim da se svadjas za cebe!!!!

5.Jednom kad cujes crkvena zvona,znaj da mene vise nema,i kad odu svi sa groba moga ti otidji i tiho se pomoli jer znaj da tu lezi srce koje te i mrtvo VOLI...

6.Ja ne znam gde si...ja ne znam skim si...neznam sta radis,ni kako zivis...gde se svojim korakom kreces,ali znam da iz mog srca nikad izaci neces!!!!

7.Znam da su putevi na ovoj planeti trnje koje bode...da je malo staza sto ka sreci vode...Ja to znam po sebi...ako ima jedna sreca,ja je zelim tebi!!!

8.I ako sam daleko,i ako ne zovem,i ako kazaljke nisu poklopljene,znaj da uvek,ali bas uvek mislim na tebe!!!

uhhhh sad sam vala bas dosta napisala.... :lol: [/b]
Korisnikov avatar
malena_LIKI

Pridružio se: 22 Avg 2006, 15:23

Postod lasko » 23 Okt 2006, 16:23

Hvala Malena_LIKI, skoro sve sam iskoristila :oops: :P :oops:
Korisnikov avatar
lasko

Postod malena_LIKI » 23 Okt 2006, 23:42

super :)))

Sanjaj lepo slatki andele moj,šaljem ti veliki poljubac svoj,ako vec spavaš nek ti andeo divnih snova procita slova ova: nedostaješ mi ljubavi moja.

evo jos jedan....romantican :)
Kada sam dobro,
dobra sam,
ali kada sam zla,
onda sam zaista bolja!!!
Korisnikov avatar
malena_LIKI

Pridružio se: 22 Avg 2006, 15:23

Postod cezar » 30 Okt 2006, 00:07

Jedno malo mace
pocelo da place,
jer ga mace drugo
nije zvalo dugo,
u korpu se svoju
ono tuzno svilo...
MENE MOJE MACE
VEC ZABORAVILO.
U zivotu ako cvikas...
mozes samo da se slikas.
Korisnikov avatar
cezar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 11:05

Postod Julita » 01 Nov 2006, 01:49

lele cezare...kada bi meni poslao tako nesto.....dobio bi odgovor da si truba :twisted:
Mikri vadi kalash
prst na obarachu
nemoj da se zamerash
ulichnom igrachu!
Korisnikov avatar
Julita

Pridružio se: 16 Jul 2006, 18:21

Sledeća

Povratak na Razno!