Zona Sumraka

Sve ono što ne spada ni u jednu gorenavedenu kategoriju.

Moderator: Moderatori

Zona Sumraka

Postod Slash » 11 Nov 2006, 15:57

Dali verujete u vampire,vestice,duhove..Dali vam se nekada desilo nesto neobjasnjivo,dali znate neku wierd pricu? :D Evo ja da pocnem,ovo mi je pricao brat.
Kao bili su on i njegovi drugovi u nekom parku ili gde god(nije ni vazno a i zaboravio sam) i bio je mrak,malo dalje od njih stajala su dva tipa(po izgledu metalci) jedan je bio naslonjen na zid i kosa mu je padala preko lica a drugi im je bio okrenut ledjima tako da nijednom od njih nisu videli lice.I kaze kada su pred prosla neka(verovatno cool) kola oni su se svi okrenuli da pogledaju,i kad su posle sekunde vratili pogled na onu dvojcu tipova njih nije bilo a sa obe strane od mesta gde su stajali bilo je 6-7 metara zida tako da nije imalo sanse da se igde sakriju za to vreme..jednostavno su iscezli :shock:
UP THE IRONS!!!
Korisnikov avatar
Slash
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 22 Jul 2006, 14:48

Postod Majesty of the Nightsky » 11 Nov 2006, 20:11

Jao mi metalci smo zlo Slika
Znam dosta tih istripovanih prica... ne znam koliko verujem u njih, prestala sam da razmisljam o tome. Uglavnom znam da su mi zanimljive i da volim da ih slusam.....
Okultizam sam jedno vreme proucavala, pogotovu starobalkansko vesticarenje, ali sam malo ocistila glavu od tih tripova. To jeste zanimljivo i sve to stoji, ali znate kako, ja sam prokleti ateistaaa.
Slika

Life could have been very different but then
Something changed
Korisnikov avatar
Majesty of the Nightsky

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42

Postod Majesty of the Nightsky » 11 Nov 2006, 20:19

Evo jedne urbane legende....

Jedan moj ortak mi je pricao ovu pricu o liku, koga inace poznajem.

Vracao se sa neke zurke biciklom. Mozda je bilo oko 3 ujutru. Posto je zurka bila van centra, tacnije u naselju pored reke vracao se kroz polje kukuruza (gde inace svi idu preko dana, jer se stedi oko 20 minuta vremena). Vozio je bajs i samo je osetio da ga je nesto pipnulo po ramenu. Naravno da je pomislio da je kukuruz, ali nekoliko sekundi kasnije je osetio da je njegova bicikla dobila na tezini, kao da iza njega sedi osoba od 60 kg. Nije smeo da se okrene od straha, ali je nastavio da vozi dok nije stigao na glavni put. Inace je sve vreme osecao neko dahtanje i tesko disanje iza njega. Lik inace ima 25 godina i metalac je :) Njegova kosa je sutra dan bila bela. Videla sam coveka i kosa mu je stvarno bela, osedeo je od straha....
Slika

Life could have been very different but then
Something changed
Korisnikov avatar
Majesty of the Nightsky

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42

Postod Slash » 11 Nov 2006, 21:43

Ma ono sto sam ja ispricao nema bas neke velike veze sa time sto su tipovi metalci,jednostavo pogodilo se tako.Ne mora sad to da znaci da smo mi magnet za paranormalno :D

BTW sto nece mene nesto tako da uplasi pa da mi kosa pobeli :D
UP THE IRONS!!!
Korisnikov avatar
Slash

Pridružio se: 22 Jul 2006, 14:48

Postod Julita » 12 Nov 2006, 08:09

Ja verujem u te druge dimenzije.........svet duhova.....dobrih i zlih.......Vampiri ne postoje...ta je legenda potekla iz Ceske...jednom sam gledala neku reportazu...ali sam zaboravila kako je nastala ta prica o vampirima :twisted:

Dobri duhovi tj andjeli, prate Boziju rec, ne znaju za izbor, jer samo prate dobro------a zli duhovi tj demoni.......oni su kao mi, mogu da biraju izemdju dobrog i loseg......njima je dosadno....zato vole da zezaju ljude :D Ja sam ubedjena u to....!!!! Sa tim demonima rade vracare i vidovnjaci.......ali to je prica za sebe....da pricam sada o tome...suvisno....i onako mi niko ne bi verovao ;)....................
Mikri vadi kalash
prst na obarachu
nemoj da se zamerash
ulichnom igrachu!
Korisnikov avatar
Julita

Pridružio se: 16 Jul 2006, 18:21

Re: Zona Sumraka

Postod indira » 29 Sep 2008, 14:09

Zelim da pitam da li je neko od vas imao iskustva sa navodno vidovitom Gocom kosovkom koja se uveliko reklamira u Zoni Sumraka?Nista ona ne zna jedino sto zna je da uzme novac na jedan neposten nacin i da narodu maze oci a dok je budala bice i para.Ona samo prica bajke i kad treba novac kaze posalji novac i 1000% ce ti se sve ostvariti,Neka joj ide na dusu Bog dragi sve vidi i jednog dana ce se joj se vratiti koliko je ljudi izvarala.Samo zelim da vas upozorim da ta Goca Kosovka nista nezna a neka svako sam odluci kome da veruje.Jer danas su svi navodno vidoviti dok trebaju novac puno pozdrava Indira.
indira
Kraljevačka beba :)

Pridružio se: 28 Sep 2008, 17:33

Povratak na Razno!