naj vaznija osoba....

Sve ono što ne spada ni u jednu gorenavedenu kategoriju.

Moderator: Moderatori

naj vaznija osoba....

Postod malena_LIKI » 19 Maj 2007, 15:50

koja vam je osoba naj vaznija u zivotu?? Zasto bas ta???

Pored moje Tine je moja sestra naj vaznija osoba u mom zivotu, sve bi dala za nju, uvek je uz mene i podrzava me u svemu sto radim, kad nikog nema, ona je tu, kad me svi iznevere, ona je tu, kad sve nade izgubim, ona je tu da me opet podigne.... i bas zato je naj bolja na svetu. Zelim ovim putem da joj kazem da je volim naj vise i da ne postoji niko i nista sto ce nas ikada rastaviti!!!!
Kada sam dobro,
dobra sam,
ali kada sam zla,
onda sam zaista bolja!!!
Korisnikov avatar
malena_LIKI
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 22 Avg 2006, 15:23

Postod Oziris » 19 Maj 2007, 16:51

Roditelji, pa brat.
Pruzili su mi sve na svetu, izveli me na pravi put, uvek su tu kada mi je tesko, nisu savrseni, ali su pravi. Kao drugovi smo, ponekad mislim da se previse opustim i ne pruzam im zasluzeno postovanje. Mislim da bi bili presretni kada bih upisao doktorske studije, o tome su govorili cesto puta dok sam bio mladji, jer u familiji nema niko ko je dogurao koliko ja.
Nikada me nisu ostavili na cedilu.
Sledeci su tetka i teco.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Pridružio se: 18 Apr 2007, 22:02

Re: naj vaznija osoba....

Postod Julita » 20 Maj 2007, 13:51

malena_LIKI je napisao:koja vam je osoba naj vaznija u zivotu?? Zasto bas ta???

Pored moje Tine je moja sestra naj vaznija osoba u mom zivotu, sve bi dala za nju, uvek je uz mene i podrzava me u svemu sto radim, kad nikog nema, ona je tu, kad me svi iznevere, ona je tu, kad sve nade izgubim, ona je tu da me opet podigne.... i bas zato je naj bolja na svetu. Zelim ovim putem da joj kazem da je volim naj vise i da ne postoji niko i nista sto ce nas ikada rastaviti!!!!

VOLIM te najvise na svetu!
Mikri vadi kalash
prst na obarachu
nemoj da se zamerash
ulichnom igrachu!
Korisnikov avatar
Julita

Pridružio se: 16 Jul 2006, 18:21

Postod hipnotic » 24 Maj 2007, 08:09

pa ako izuzmemo krug porpdice,znaci mama,tata i brat,koji je u stanju da dodje iz bg-a samo da bi me smirio,to su uglavnom ljudi sa kojima se druzim vec sto godine,ne lazem,nije sto ali jeste 11 :}}
necu vise ni da pricam kako su uvek bili tu za mene jer i sami mozete da pretpostavite na osnovu toga da se druzimo 11,bez ijedne svadje :}}}
i kad smo zajedno svi,na okupu,funkcionisemo kao jedna osoba :}}
Walk away and taste the pain
come again some other day
aren't you glad you weren't afraid
funny how the price gets paid
Korisnikov avatar
hipnotic

Pridružio se: 09 Feb 2007, 21:31

Povratak na Razno!