Predsednički izbori 2008.

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Postod coper » 25 Jan 2008, 01:55

najvise bih voleo da se narednih nekoliko dana, a pre drugog kruga, vecina ljudi podseti kako je to bilo do 5.oktobra 2000.godine.

pa ljudi moji sugradjani koji vam je ...
zapitajte se da li ste normalni, ali svi do jednog
setite se kako smo ziveli pre 5.oktobra
setite se redova pred prodavnicama, setite se koliko smo patika i cipela mogli da kupimo u jednoj godini, setite se kako smo isli ulicama smrknutog pogleda, bilo nam je dosta svega, smucilo nam se vise bez demokratije
setite se koliko je policija tukla neduzne, setite se kako ih je tukla
setite se koliko smo djonova morali da s...bemo dok smo setali ulicama u demonstracijama i protestnim setnjama
setite se kako nam je izgledala televizija, setite se sta su nam emitovali na televiziji
setite se koliko smo novca mogli poneti u skolu za dorucak mladi sugradjani
setite se u kojim smo rupama kupovali te dorucke, setite se sta smo kupovali, kako i gde
setite se koliko ste marketa imali u to vreme, setite se kako su izgledali rafovi u prodavnicama, setite se koliko je restorana bilo u to vreme
setite se ko je samo mogao otici u te restorane, setite se svega toga

setite se kako smo se krili za vreme bombardovanja, setite se kako smo morali da bezimo preko mostova, pored kasarna , pored vojnih ustanova
setite se kako nam je bilo dok su nam rodjaci i prijatelji ginuli u ratu u bosni hrvatskoj na kosovu, setite se malo tih vremena

setite se svega sto nam se desavalo, setite se koje bio to vreme na vlasti(to se dobro podsetite, koje bio na vlasti, a ko u podvlasti)
setite se sa koliko muke smo doziveli promene na bolje, setite se i vuka draskovca, i zorana djindjica, i vesne pesic i vojislava kostunice, i dusana mihajlovica i cede jovanovica i borisa tadica i gorana svilanovica i velje ilica i dinkica i djelica i iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii setite se koliko smo i mi gradjani morali truda da ulozimo da se smeni lose u nasoj zemlji.

kada se setite svega ovoga i jos mnogo vise sto nam se desavalo i kako smo ziveli, onda dobro donesite odluku pre nego sto izadjete na izbore u drugi krug. i da li nam je svega toga loseg bilo dosta i da li je vreme da konacno sledimo put evropske unije i normalnog zivota
i dobro razmislite ko nas najpre moze uvesti u evropsku uniju
Korisnikov avatar
coper
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

Postod coper » 25 Jan 2008, 02:14

dodajte tom zakljucku koji mozete da zakljucite kada se setite tog vremena ... jos ovo...

koliko ste mobilnih i fiksnih telefona imali u to vreme po jednoj porodici, da li vam sada i ocevi i majke i vi sami i bake i deke nemaju ili imaju mobilne telefone
da li to sto ste dobili mogucnost da kupite ili vam je sve to neko poklonio

da li imate racunare i da li vam internet vreme neko poklanja ili to morate da placate

da li imate automobile i da li u rezervoare sipate vodu ili gorivo?
da li sipoate gorivo ko nekada po litar dva, najvise tri, ili kao gospodoa vozite na benzinske pumpe?

da li imate mogucnost da kupite garderobu vise ili manje nego pre 5. oktobra?
da li mozete da priustite sebi vise raznovrsnije hrane onda ili sada?
da li mozete ponekad otici u restoran ili kao nekada restorane vidjati samo na televizijama?
da li slucajno primecujete sve te automobile na ulicama gradova, od kojih se sve teze prolazi preko raskrsnice? da li vam to izgleda da standard raste iz dana u dan ili opada?
priznajte koliko ste bili u mogucnosti pre 5.oktobra 2000. godine da se vozite kao prava gospoda u taxiju?

da li mozete doneti pravi sud o tome da li bolje ili losije zivimo, da li idemo pravom cestom ili ne?

dobro razumite da je tranzicija pri kraju, dobro razmislite kako bismo ziveli za jos mozda 2 godine

dobro razmislite o svemu tome, i da li je boris tadic pravi predsednik koji nas postpupno i sigurno uvodi u bolji standard

plate su bile mizerne, hrane u prodavnicama nije bilo, a sada vam je malo to sto imate po 200 300 400 eura plate

da li vam odgovara da budu vece?
pa bice za par godina, bas kao sto su porasle u prethodnih par godina

--------------------------------------------------------------------

sve vas ja razumem. i to da treba da nam bude jos bolje, i to ce nam biti ako nastavimo ovako.

samo vam zameram jednu stvar.......zameram vam to sto ste alavi, nezasiti, neskromni, u svemu tome sto ste doziveli.
zato sto skromni niste ni najmanje koliko bi trebalo da budete, kada biste uporedili zivot pod ovom i drugim vlastima
zato sto ne zasluzujete put boljeg zivota, jer neznate da cenite dosadasnji napredak cele zemlje i naseg standarda

s toga molim borisa tadica, cedu jovanovica, mladjana dinkica, djelica, velju ilica, vojislsava kostunicu, rasima ljajica, madjara i sve ostale, da se jos jednom cuknu u glavu i da se usaglase oko napretka svog naroda, i da nastave put dobrog zivota u nasoj zemlji, da ne ostavljaju prostora za neki novi "5.oktobar" ili "9.mart"

da jos jednom pokazu zajedno koliko je vazan zivot naseg naroda

borise pobedi, tako cemo pobediti svi mi koji zivimo u istoj zemlji kao i ti
pobedice tako i demokratija koju zasluzujemo
pobedice jaka i stabilna srbija
Korisnikov avatar
coper

Postod Gorski_Vuk » 26 Jan 2008, 00:06

Dzabe su vam ti vapaji!!!

Srbija je 20.01. rekla NE nato placenicima, a jos odlucnije ce to potvrditi 03.02. :twisted:

SRBIJA SVIM SRCEM 1 :D :D :D
Korisnikov avatar
Gorski_Vuk

Pridružio se: 18 Nov 2007, 20:21

Postod tiki » 26 Jan 2008, 12:09

coper je napisao:najvise bih voleo da se narednih nekoliko dana, a pre drugog kruga, vecina ljudi podseti kako je to bilo do 5.oktobra 2000.godine.

pa ljudi moji sugradjani koji vam je ...
zapitajte se da li ste normalni, ali svi do jednog
setite se kako smo ziveli pre 5.oktobra
setite se redova pred prodavnicama, setite se koliko smo patika i cipela mogli da kupimo u jednoj godini, setite se kako smo isli ulicama smrknutog pogleda, bilo nam je dosta svega, smucilo nam se vise bez demokratije
setite se koliko je policija tukla neduzne, setite se kako ih je tukla
setite se koliko smo djonova morali da s...bemo dok smo setali ulicama u demonstracijama i protestnim setnjama
setite se kako nam je izgledala televizija, setite se sta su nam emitovali na televiziji
setite se koliko smo novca mogli poneti u skolu za dorucak mladi sugradjani
setite se u kojim smo rupama kupovali te dorucke, setite se sta smo kupovali, kako i gde
setite se koliko ste marketa imali u to vreme, setite se kako su izgledali rafovi u prodavnicama, setite se koliko je restorana bilo u to vreme
setite se ko je samo mogao otici u te restorane, setite se svega toga

setite se kako smo se krili za vreme bombardovanja, setite se kako smo morali da bezimo preko mostova, pored kasarna , pored vojnih ustanova
setite se kako nam je bilo dok su nam rodjaci i prijatelji ginuli u ratu u bosni hrvatskoj na kosovu, setite se malo tih vremena

setite se svega sto nam se desavalo, setite se koje bio to vreme na vlasti(to se dobro podsetite, koje bio na vlasti, a ko u podvlasti)
setite se sa koliko muke smo doziveli promene na bolje, setite se i vuka draskovca, i zorana djindjica, i vesne pesic i vojislava kostunice, i dusana mihajlovica i cede jovanovica i borisa tadica i gorana svilanovica i velje ilica i dinkica i djelica i iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii setite se koliko smo i mi gradjani morali truda da ulozimo da se smeni lose u nasoj zemlji.

kada se setite svega ovoga i jos mnogo vise sto nam se desavalo i kako smo ziveli, onda dobro donesite odluku pre nego sto izadjete na izbore u drugi krug. i da li nam je svega toga loseg bilo dosta i da li je vreme da konacno sledimo put evropske unije i normalnog zivota
i dobro razmislite ko nas najpre moze uvesti u evropsku uniju

=D> =D> =D>
"Gledajte u buducnost i tamo cemo se sastati vi i ja ", pošto ja imam nameru da još živim u buducnosti".
Zoran Djindjic (31.05.2002.)
Korisnikov avatar
tiki

Pridružio se: 29 Nov 2006, 02:21

Postod Gorski_Vuk » 26 Jan 2008, 20:32

Kasno vam je da kukate i molite!!! #-o

Imali ste sansu, prokockali ste je!!![-X [-X

Narodu je dosta, smucili ste mu se!!!

Narod hoce promene!!! :D :D :D

SVIM SRCEM!!! :D :D :D \:D/ \:D/ \:D/
Korisnikov avatar
Gorski_Vuk

Postod Biško » 28 Jan 2008, 00:03

Ne mlatite praznu slamu i ne vaćarite narod više. Narod je polupismen, nevaspitan i lenj. Takav je postao tokom 70-ak poslednjih godina. Takvim su ga napravile komunjare i njihovi *upelisci (čitaj - radikali - na čelu svih ostalih). Doduše, ponajpre je kriv sam taj narod, jer je takve fekalije i iznedrio, čime se ponovo vraćam na drugu rečenicu ovog mog pisanija.

Na žalost je tako, i koliko vidim, ovde je sve manje normalnih. Sve one koji bi da se vrate u srednji vek i da lelemu*aju unaokolo o svetskoj zaveri, nebeskom narodu i sl. baljezgarijama, trebalo bi zatvoriti u tor, podići ogroman zid unaokolo, pa 50 m iza njega još jedan i još jedan, pozaključavati sve, a ključeve baciti.

Pa blejite koliko vam drago. A nas ostale pustite da živimo.

Vas je teško pobediti jer čega se pametan stidi, time se budala ponosi. Vas je teško pobediti jer mi nemamo pendžetirane obraze. Vas je teško pobediti jer što je glava praznija - to bezobraznija.

I zato ne budite ponosni na sebe. Zaista nemate razloga. A, ako smatrate da imate - pročitajte ponovo prethodni paragraf. Pa još jednom, i još jednom, i još... Valjda vam dođe iz *upeta u glavu.
E sad neću ni kako ja hoću!
Korisnikov avatar
Biško
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 01 Jul 2005, 19:51

Postod Gorski_Vuk » 28 Jan 2008, 02:20

:D :D :D :D :D :D :D :D

GOTOV JE !!! BoTa

:D :D :D :D
Korisnikov avatar
Gorski_Vuk

Postod tiki » 28 Jan 2008, 11:44

coper je napisao:dodajte tom zakljucku koji mozete da zakljucite kada se setite tog vremena ... jos ovo...

koliko ste mobilnih i fiksnih telefona imali u to vreme po jednoj porodici, da li vam sada i ocevi i majke i vi sami i bake i deke nemaju ili imaju mobilne telefone
da li to sto ste dobili mogucnost da kupite ili vam je sve to neko poklonio

da li imate racunare i da li vam internet vreme neko poklanja ili to morate da placate

da li imate automobile i da li u rezervoare sipate vodu ili gorivo?
da li sipoate gorivo ko nekada po litar dva, najvise tri, ili kao gospodoa vozite na benzinske pumpe?

da li imate mogucnost da kupite garderobu vise ili manje nego pre 5. oktobra?
da li mozete da priustite sebi vise raznovrsnije hrane onda ili sada?
da li mozete ponekad otici u restoran ili kao nekada restorane vidjati samo na televizijama?
da li slucajno primecujete sve te automobile na ulicama gradova, od kojih se sve teze prolazi preko raskrsnice? da li vam to izgleda da standard raste iz dana u dan ili opada?
priznajte koliko ste bili u mogucnosti pre 5.oktobra 2000. godine da se vozite kao prava gospoda u taxiju?

da li mozete doneti pravi sud o tome da li bolje ili losije zivimo, da li idemo pravom cestom ili ne?

dobro razumite da je tranzicija pri kraju, dobro razmislite kako bismo ziveli za jos mozda 2 godine

dobro razmislite o svemu tome, i da li je boris tadic pravi predsednik koji nas postpupno i sigurno uvodi u bolji standard

plate su bile mizerne, hrane u prodavnicama nije bilo, a sada vam je malo to sto imate po 200 300 400 eura plate

da li vam odgovara da budu vece?
pa bice za par godina, bas kao sto su porasle u prethodnih par godina

--------------------------------------------------------------------

sve vas ja razumem. i to da treba da nam bude jos bolje, i to ce nam biti ako nastavimo ovako.

samo vam zameram jednu stvar.......zameram vam to sto ste alavi, nezasiti, neskromni, u svemu tome sto ste doziveli.
zato sto skromni niste ni najmanje koliko bi trebalo da budete, kada biste uporedili zivot pod ovom i drugim vlastima
zato sto ne zasluzujete put boljeg zivota, jer neznate da cenite dosadasnji napredak cele zemlje i naseg standarda

s toga molim borisa tadica, cedu jovanovica, mladjana dinkica, djelica, velju ilica, vojislsava kostunicu, rasima ljajica, madjara i sve ostale, da se jos jednom cuknu u glavu i da se usaglase oko napretka svog naroda, i da nastave put dobrog zivota u nasoj zemlji, da ne ostavljaju prostora za neki novi "5.oktobar" ili "9.mart"

da jos jednom pokazu zajedno koliko je vazan zivot naseg naroda

borise pobedi, tako cemo pobediti svi mi koji zivimo u istoj zemlji kao i ti
pobedice tako i demokratija koju zasluzujemo
pobedice jaka i stabilna srbija

=D>
"Gledajte u buducnost i tamo cemo se sastati vi i ja ", pošto ja imam nameru da još živim u buducnosti".
Korisnikov avatar
tiki

Postod tiki » 28 Jan 2008, 19:26

Slika

:twisted: :evil: :twisted:
Korisnikov avatar
tiki

Postod tiki » 28 Jan 2008, 19:32

Bori se...ZIVOT JE ZAKON!
Korisnikov avatar
tiki

Postod coper » 30 Jan 2008, 01:04

veceras u upitniku na rts-u 1 vam je Dodik lepo rekao izmedju koga mozete da birate predsednika nase zemlje, tako da ljudi uzmite se u pamet i nastavimo put dobrog za nas i nasu zemlju.

u emisiji su gostovali Milorad Dodik iz republike srpske i Pupovac iz hrvatske i lepo su se izjasnili ko je pravi predsednik za stabilnost u regionu.

i rumun je danas izlozio svoje misljenje.

ljudi pa naseg predsednika svi cene i postuju, javno upucuju podrsku, savetuju nas gradjane kako ne bismo pogresili i smenili do sada najboljeg predsednika koji nas sigurno vodi pravim demokratskim stazama u buducnost.
Korisnikov avatar
coper

Postod Gorski_Vuk » 30 Jan 2008, 22:00

I ja se secam kako je bilo pre 5. oktobra.

Secam se kako je bilo i 5. oktobra(na zalost sam ucestvovao u tim dogadjajima), [-X
ali ne zaboravljam ni kako ste lagali narod posle 5. oktobra. [-X
Skolarine, kupovanje diploma(zanimljivo svi profesori clanovi neke od stranaka DOS-a), zaposlenje samo ako si clan DS, Gej17+...

Nikada nije bilo vise mafije(a), korupcije, praznih obecanja...

SVIM SRCEM ZA PROMENE!!! =D> \:D/
Korisnikov avatar
Gorski_Vuk

Postod tiki » 31 Jan 2008, 00:18

tiki je napisao:Slika

:twisted: :evil: :twisted:

Na ovoj slici se jasno vidi u kojem drustvu mafijasa se nalazi grobar...on je '90-tih vodio ovu zemlju u ratove i bedu :twisted:
Korisnikov avatar
tiki

Postod Pandro » 01 Feb 2008, 15:33

Izborna tisina... Zato tisina!
Korisnikov avatar
Pandro
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 03 Jan 2007, 19:41

Postod tiki » 02 Feb 2008, 22:03

Bori se...ZIVOT JE ZAKON!
Korisnikov avatar
tiki

PrethodniSledeća

Povratak na Politika