Kako ce Srbija izgledati ukoliko grobar pobedi?

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Postod tiki » 02 Feb 2008, 22:05

tiki je napisao:
Slika]

SHESHELJ=NIKOLIC=RAT

ZLO!
"Gledajte u buducnost i tamo cemo se sastati vi i ja ", pošto ja imam nameru da još živim u buducnosti".
Zoran Djindjic (31.05.2002.)
Korisnikov avatar
tiki
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 29 Nov 2006, 02:21

Postod homer » 04 Feb 2008, 02:18

BORIS PREDSSSEEEDNIK.....BORIS PREDSSSEEEDNIK

Zivela demokratska i moderna Srbija!!!!!!!!!!!!!!!!

POBEDA, POBEDA, POBEDA. :lol: :D :D :D :D :D :lol:
Korisnikov avatar
homer
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 18 Jun 2006, 12:21

Postod lav » 04 Feb 2008, 19:04

Blizi Vam se kraj, a da toga niste ni svesni! :D
ZIVELA VELIKA SRBIJA
lav
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 01 Jun 2007, 16:24

Postod tiki » 05 Feb 2008, 01:00

:D :lol: :D :lol: :lol: :D :D zagolicaj me da se nasmejem :lol: :D :D :D
"Gledajte u buducnost i tamo cemo se sastati vi i ja ", pošto ja imam nameru da još živim u buducnosti".
Korisnikov avatar
tiki

Postod coper » 07 Feb 2008, 00:17

coper je napisao:cekam da prodje izborna tisina, pa da vas zasmejem malo, al bar stomak da vas zaboli od smeha :lol: :roll: :lol: cekamo cekamo cekamo cekamo

kaze nikolic na tv duelu, da se mladi ugledaju na mariju serifovic ... :P :P :P :shock: :shock: :lol: :lol: :?: :?: :shock: :shock:
Korisnikov avatar
coper

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

Postod Gorski_Vuk » 17 Feb 2008, 20:41

Pobedio je maneken i ...

Bice zabelezen kao predsednik drzave kojoj su njegovi prijatelji-mentori oteli 15% teritorije!!!
Korisnikov avatar
Gorski_Vuk

Pridružio se: 18 Nov 2007, 20:21

Postod tiki » 17 Feb 2008, 22:04

Bas si smesan...sheshelj i milosevic su prodali Kosovo jos '99!
Korisnikov avatar
tiki

Postod Oziris » 18 Feb 2008, 18:35

Moji ljudi, kako ne razmisljate, pa Kosovo je prodavano kucu po kucu, pola Ribnice je sa Kosova.
Da znate kakve sam price cuo, ljudi iz Srbije su dobijali stanove na Kosovu za DZ, a posle su ih prodavali, to ti je kao da ti je neko dao pare u dzep.
Nadjite mi Srbina koji je kupio kucu ili stan u Albaniji, nemoguce, cak i u sali.

Svi su oni isti, iz opanaka u poslanicke klupe.
Nasu drzavu ne vode ljudi koji su za to ucili skolu.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Pridružio se: 18 Apr 2007, 22:02

Postod coper » 18 Feb 2008, 21:08

Oziris je napisao:Moji ljudi, kako ne razmisljate, pa Kosovo je prodavano kucu po kucu, pola Ribnice je sa Kosova.

onda znamo ko je prodao kosovo
Korisnikov avatar
coper

Postod coper » 18 Feb 2008, 21:11

Gorski_Vuk je napisao:Pobedio je maneken i ...

Bice zabelezen kao predsednik drzave kojoj su njegovi prijatelji-mentori oteli 15% teritorije!!!

kada budes protumacio rezoluciju 1244, detaljno, onda neces moci da izjavljujes tako neke gluposti. za koje ako te ne placa neko, ne shvatam zasto tako pricas.

profesor dimitrijevic je danas na tv-u objasnio da u rez 1244 lepo stoji da je ovo sto je taci uradio juce sastavni deo rezolucije koju su doneli politicari vlasti sa ostalima iz sveta pre 2000.godine.
Korisnikov avatar
coper

Postod Oziris » 18 Feb 2008, 21:36

Dakle ovo je dogovoreno, zasto onda praviti sebi glavobolju.
Okrenuti se podhitno srbijanskoj privredi, jacati ekonomsku moc stanovnika Srbije, i pomoci ljudima koji su ostali dole.
POD HITNO doneti zakon da NI JEDAN albanski gradjanin u Srbiji ne moze kupiti nista, ali NISTA, nikakvu nekretninu, preduzece, nista.
Izolovai Srbiju, od Albanije, i njenih stanovnika, i voditi racuna strogo da se ne ponovi ista greska.

Inace zakon o prodaji imovine Albancima na Kosovu stoji, i postoji, jos od vremena komunizma, samo se ne sprovodi, ili je jeko video intres da taj akt bude zaboravljen, ovo sam saznao nedavno.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Postod coper » 19 Feb 2008, 00:22

Oziris je napisao:Dakle ovo je dogovoreno, zasto onda praviti sebi glavobolju.
Okrenuti se podhitno srbijanskoj privredi, jacati ekonomsku moc stanovnika Srbije, i pomoci ljudima koji su ostali dole.
POD HITNO doneti zakon da NI JEDAN albanski gradjanin u Srbiji ne moze kupiti nista, ali NISTA, nikakvu nekretninu, preduzece, nista.
Izolovai Srbiju, od Albanije, i njenih stanovnika, i voditi racuna strogo da se ne ponovi ista greska.

Inace zakon o prodaji imovine Albancima na Kosovu stoji, i postoji, jos od vremena komunizma, samo se ne sprovodi, ili je jeko video intres da taj akt bude zaboravljen, ovo sam saznao nedavno.

upravo se slazem sa delom koji si napisao, u vezi stecenih iskustva.
ne dozvoliti da se ponovi bilo kakva slicna greska, pa im za npr.30 godina dozvoliti da dobiju i deo srbije pored kosova. znachi, mi nasi su tamo manjina, oni ce biti ovde manjina.
sto se tice preduzeca ili bilo cega, neznam koliko bi tvoj revolt bio dobrotvoran za sve nas, a sada me interesuje jenda vaznija stvar po meni od aktuelnih.... da li u ovim trenucima zvanicnici zaboravljaju na srbe u srbiji? da li ostajemo "sporedni prioritet"?
Korisnikov avatar
coper

Postod Gorski_Vuk » 19 Feb 2008, 12:52

"Grobar" nije pobedio, pobedio maneken...

A na sta vam sada Srbija lici , uplaseni narod je glasao Manekena, nece vise.
Korisnikov avatar
Gorski_Vuk

Pridružio se: 18 Nov 2007, 20:21

Postod Oziris » 19 Feb 2008, 15:21

Po oveme vidim da si neki klinja ili cak nedovoljno obrazovan istorijskim cinjenicama, a i bas nesto ne pamtis '90.
Sta, treba da se izolujemo, pa u otimacinu kod komsije, kupimo pistolje, za pojas pa u neku bastu, da budemo face, jel tako?
To je onaj fazon vesele '90.
Kroz istoriju, kako smo ono zavrsili pod Turcima u XV veku ( 1400 i neke godine) a kako smo se oslobodili od njih? kako se secam istorije, Turska je priznala negde u XVIII veku Srbiju i njeno osamostaljenje, a granice koje je Evropa priznala u Berlinu 1878. Tada kosovo nije bilo u Sastavu Srbije, uslo je u njen sastav tek 1912 Balkanskim ratovima. Ali naravno to je srpska teritorija bez obzira sto nije bilo u okviru granica. Za sve ovo zasluzne su tadasnje velike sile, Austrougarska, Rusija i Francuska, koje su bile na strani Srbije. Vojvodina ulazi u Sastav Srbije tek posle II svetskog rata, po istom principu kako Kosovo sada odlazi od nas, ali tada nije postojalo UN, niti SAvet Bezbednosti, niti "svetski zakon" koji sada ne vazi za nas. Albance je Titio pustio na Kosovo '70 ih godina, i sve ovo vreme velike sile su na strani Srbije odnosno YU.
Sada nastaje veliki problem, svi, i sve sile su PROTIV nas, ZBOG CEGA????
Sta smo to uradili pogresno, a mora da jesmo?
Ne mozemo sami nista bez velike pomoci sa strane.
Pa i da ponovo zaratimo, a cime bi se to branili, prosli bi gode od Iraka, premijer bi nam bio Bler, a predsednik opstine Solana, pa okupirali bi nas za krace vreme nego sto je bombardovanje trajalo, jer su vec tu.

Nismo mi toliko ekonomski jaki za to sto ti hoces, ili mozda hoces haos i anarhiju, placku, i da se resis nekih komsija mozda koji ti idu na zivac sto se pogresno cesljaju.

'33 godine 1 srpski dinar= 2 nemacke marke, znaci Srbija jaca od Nemacke, a bilo je tvrdo '41.

!0 godina u ratovima, i izolaciji, je sasvim dovoljno.

Nego odgovor na ovo je traziti Republiku Srpsku.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Postod Oziris » 19 Feb 2008, 15:34

Gorski_Vuk je napisao:Pobedio je maneken i ...

A ko je bio na vlasti '99 kada su Ameri usli na Kosovo, i ko je to potpisao???
A ko je do tada suravao sa tim ljudima, kako se secam ta stranka je bila bliska sa dotadasnjom vlasti.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

PrethodniSledeća

Povratak na Politika