forum.kraljevo.com

Forum posetilaca internet prezentacije www.kraljevo.com
Danas je 20 Nov 2019, 18:46

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 107 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jan 2008, 12:20 
Pravi kraljevčanin :)
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2007, 20:21
SVIM SRCEM

:D :D :D broj 1

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 19 Jan 2008, 21:50 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2006, 02:21
tiki je napisao:
Slika

NE, novim ratovima...

Slika

NE, zlocinima...

Slika

NE, GROBARU SRBIJE

ŽIVOT JE ZAKON!

:twisted: :twisted:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 20 Jan 2008, 12:41 
Korisnikov avatar

SVIM SRCEM!!!
Broj 1

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 21 Jan 2008, 01:09 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42
mozda bi on i mogao da pobedi u nekim izborima, ali u urbanoj srbiji se to nece desiti, tako da mozemo da zaboravljamo ovu temu lagano

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 21 Jan 2008, 20:05 
Korisnikov avatar

Tomislav Nikolic ubijao u hrvatskom selu Antin?

Meštani se sećaju

Marija Matanović jedna od preživelih očevidaca događaja u Antinu tvrdi da su u zločinima prednjačili pripadnici dobrovoljačkih jedinica Vojislava Šešelja: ,,Pored jedinica nekadašnje JNA bile su dve vrste četnika – Arkanovi i Šešeljevi koji su došli iz Srbije. Njih su vodili lokalni pravoslavci i pokazivali im kuće koje treba da pljačkaju, ljude koje da ubiju“, kaže za B92 Marija Matanović.

Tragedija Antina počinje krajem septembra 1991. kada u mesto ulaze jedinice tadašnje JNA i pripadnici paravojnih formacija. Preživeli očevici ovih događaja tvrde da su pripadnici paravojnih jedinica odmah po ulasku u selo počeli sa ubijanjem, mučenjem i pljačkom. Tokom nekoliko meseci posle ulaska paravojnih jedinica u Antinu je ubijeno tridesetak uglavnom starijih ljudi.

Prisustvo Tomislava Nikolića u ovom mestu krajem 1991. godine potvrđuju i sagovornici B92, iako ne mogu da preciziraju tačan datum njegovog boravka u Antinu.

Marija Matanović tvrdi da je Nikolića videla u susednoj kući.

Sa druge strane, Strinić Rozalija tvrdi da je Nikolić boravio u njenom dvorištu. „Proslo je dosta godina od tada, on se promenio, ali sada kada pogledam – to je on. Ja znam da on tvrdi da nije ubijao, ja ne mogu da kažem da li jeste ili nije, ali ti ljudi su mrtvi i neko je to uradio. Ko? O tome još uvek niko ne želi da govori“ kaže za B92.

NIKADA GROBAR NA CELU SRBIJE :twisted:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2008, 00:11 
Korisnikov avatar

Ko jos veruje televuziji U-92 ? :?: :?: :?: [-X [-X [-X

Ako nastave sa tim prljavstinama i lazima, samo ce smanjiti broj Borisovih glasaca, a revoltirati izvestan broj onih koji nisu glasali da daju glas Tomislavu Nikolicu!!! :!: :!: :!:

SVIM SRCEM U DRUGOM KRUGU!!! =D> \:D/ =D> =D> \:D/

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2008, 01:47 
Kraljevčanin omladinac
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2006, 12:21
Citiraj:
Marija Matanović tvrdi da je Nikolića videla u susednoj kući.

Sa druge strane, Strinić Rozalija tvrdi da je Nikolić boravio u njenom dvorištu. „Proslo je dosta godina od tada, on se promenio, ali sada kada pogledam – to je on. Ja znam da on tvrdi da nije ubijao, ja ne mogu da kažem da li jeste ili nije, ali ti ljudi su mrtvi i neko je to uradio. Ko? O tome još uvek niko ne želi da govori“ kaže za B92.

NIKADA ZLOCINAC (GROBAR) NA CELU SRBIJE!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 22 Jan 2008, 15:02 
Kraljevčanin omladinac
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jan 2008, 17:37
Slika

BORI SE...ZIVOT JE ZAKON!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 23 Jan 2008, 13:38 
Korisnikov avatar

U prvom krugu predsedničkih izbora u Kraljevu je na glasanje izašlo oko 59% upisanih birača. Nikolić je dobio 39% :D :D :D , Tadić 29%, Ilić 19,5%, Mrkonjić 6% a Jovanović 4% glasova. Ostali imaju manje od 1%.

SRBIJA SVIM SRCEM :D :D :D

03.02. broj 1
:D :D :D

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 23 Jan 2008, 23:25 
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2006, 04:12
Eeee pusti srbine, kratke li si pameti!!!

Je*o vas Nikolic u mozgove retardirane!

Puca mi ***ka za sve politicke opcije - sve do jedne! Svi su govna!

Ali breee koji radikali ljudi, dal' ste normalni???

:evil: :evil: :evil:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 24 Jan 2008, 01:17 
Korisnikov avatar

dzoni_kv je napisao:
Slika

BORI SE...ZIVOT JE ZAKON!

ZIVOT JE ZAKON!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 24 Jan 2008, 15:18 
Korisnikov avatar

Citiraj:
"Nikolić deli odgovornost za RTS"

Beograd -- Porodice stradalih radnika RTS-a ocenile su da bi sud trebalo da ispita odgovornost Tomislava Nikolića za taj događaj.

Porodice radnika Radio-televizije Srbije stradalih u NATO-bombardovanju ocenile su danas da bi u sudskom procesu trebalo da bude ispitana odgovornost predsedničkog kandidata Srpske radikalne stranke Tomislava Nikolića za stradanje članova njihovih porodica aprila 1999. godine.

Kao član tadašnjeg Upravnog odbora RTS-a i potpredsednik vlade, Nikolić je bio dužan da, u skladu sa vladinom ratnom naredbom, zajedno sa direktorom te kuće Dragoljubom Milanovićem, sprovede evakuaciju zgrade Televizije, naveli su roditelji i rođaci stradalih radnika na konferenciji za novinare.

Oni su ukazali da je i funkcioner SRS-a Aleksandar Vučić imao dvostruku obavezu da evakuiše RTS, kao član Upravnog odbora Televizije i ministar informisanja, ali da je on evakuisao ministarstvo na čijem je čelu bio, dopustivši da radnici ostanu u zgradi za koju je postojala pretnja da će biti bombardovana.

Roditelj jednog od poginulih radnika, Zoran Janić, rekao je bi u obnovljenom sudskom procesu morala biti rasvetljena uloga Nikolića, Vučića i ostalih u komandnom lancu koji su bili upoznati sa naredbom vlade o evakuaciji ljudi i tehnike iz objekata koji su mogli biti bombardovani.

"Nikolić se obraća Milanoviću da će mu pomoći, kao saučesnik u istom zločinu", rekao je Janić, komentarišući izjavu Nikolića, koji je rekao da "nije ubeđen" da je direktor RTS-a odgovoran za pogibiju radnika RTS-a.

Majka jednog od stradalih, Žanka Stojanović, podsetila je da su porodice podnele ministru odbrane Draganu Šutanovcu dokaze o transkriptima službe za izviđanje i posmatranje Vojske Savezne Republike Jugoslavije koja je imala informacije da su avioni NATO-a krenuli da bombarduju RTS.

"To je predočeno Šutanovcu, i nadamo se da će taj postupak krenuti", rekla je ona, upitana da li porodice imaju neka uveravanja da bi moglo biti pokrenuto novo suđenje za pogibiju radnika RTS-a, za koju Milanović trenutno izdržava desetogodišnju kaznu na koju je osuđen.

Ona je pozvala Nikolića da, kako je rekla, ne dira nezaceljene rane roditelja i porodica koje još krvare i poručila majkama Srbije da razmisle kome će u drugom izbornom krugu dati glas i da li će posle živeti kao ona i "druge obeležene majke".

Nikolić je juče izjavio da nije ubeđen da je direktor RTS trebalo da provede i jedan dan u zatvoru i da bi, u slučaju da bude izabran za predsednika države, preispitao presudu Milanoviću, jer misli da se "na jednom čoveku apsolutno bezazlenom iskalio gnev" vlasti.

Grobara i Pickoustog treba uhapsiti zbog ovih zlocina :twisted:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 25 Jan 2008, 12:29 
Korisnikov avatar

Slika

](*,) ](*,) ](*,)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 25 Jan 2008, 14:33 
Big boss!
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36
Tih, sto ne mogu da imam mozak ovog sa transparentom samo na par dana, da se slatko odmorim 8)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: 25 Jan 2008, 21:20 
Korisnikov avatar

Slika

Taj zagrljaj dovoljno govori o tome u kakvim odnosima su bili radikali i sps u vreme devedesetih, pa tako nam je svima jasno sta je cilj grobara, zeli da nas ponovo vrati u to vreme, sto je ravno samoubistvu. Kad pomislim na to koliko je glasova dobio, pomislim na to da moramo da se angazujemo mnogo vise i da svako u svom okruzenju podstice svoje drustvo da izadje i glasa, jer 3. februara ne smemo ostati po strani.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 107 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat [ DST ]