Od nas zavisnika! Gazda Ceda...

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Od nas zavisnika! Gazda Ceda...

Postod Р4тн1к » 10 Jan 2008, 10:16

GAZDA ?EDA

U ispovesti za Kurir bivi telohranitelji lidera LDP svedo?e o njegovoj bahatosti, drogiranju u kolima, razbacivanju novcem, maltretiranju odanih saradnika

BEOGRAD - Otac sam dvoje dece, radio sam kao policajac i zbog ?istog obraza svoje porodice i li?nog morala morao sam da odem od ?edomira Jovanovi?a, koji je od nas, njegovih telohranitelja, traio da se ponaamo kao razularena banda, u ekskluzivnoj ispovesti za Kurir tvrdi Vladimir Ma?ei? (33) iz Zemuna, doskoranji telohranitelj lidera LDP.
On i njegov kolega Dalibor Janjui? (33), koji je tako?e dao otkaz Jovanovi?u, kau da su odlu?ili da iznesu pravu istinu o lideru LDP, uz koga su bili skoro 24 sata dnevno, jer ih je ohrabrio otvoreni intervju koji je naem listu dao biznismen Nikola Sandulovi?.

Drogiranje
- Smetali su nam njegovo ponaanje i zahtevi da se ponaamo kao kriminalci, da plaimo ljude po ulicama... Bolo je o?i i njegovo bahato razbacivanje novcem, dok narod jedva sastavlja kraj s krajem - kau Ma?ei? i Janjui?.
Ma?ei? je uz Jovanovi?a bio od prolog septembra, a Janjui? od 2004, s tim to je jedno vreme obezbe?ivao i Vladimira - Bebu Popovi?a. Napustili su ga juna ove godine.
- Posle glasina da je narkoman, svih sumnji i i problema koje je pravio, zatekli smo ga kako mr?e na zadnjem seditu dipa. Zaustavili smo auto i rekli: Ovo je kraj! Posle toga celo obezbe?enje je ?edi dalo otkaz. Urlao je, histerisao, pretio svojim vezama u policiji i odbio da nas isplati. Uzeli smo dip i rekli da ?e ga dobiti nazad kad nam isplati poteno i krvavo zara?ene plate. Doneo je novac posle samo dva sata i mi smo mu vratili dip - tvrde Ma?ei? i Janjui?.
Oni kau da se Jovanovi? i pre toga ponaao ?udno.
- Bio je hiperaktivan. Spava po samo nekoliko sati, a normalnom ?oveku je potrebna konjska snaga da izdri taj tempo. Jednom su nas ispred restorana Ke pasa zaustavili policajci zbog rutinske kontrole. ?eda je po?eo da histerie, da ih vre?a i da se sva?a. ?unuo je neto kroz prozor, a zatim izaao iz auta i sjurio se sam u restoran - pri?aju bivi ?edini telohranitelji.
Osim toga, tvrde oni, lider LDP je povremeno nosio pitolj.
- Ali, najvie nam je smetala njegova bahatost. Traio je od nas da vozimo kao manijaci, da ule?emo u makazice, se?emo kolone vozila, prolazimo kroz crveno svetlo... Kada bi nas policija zaustavila, sva?ao se i vre?ao ih, pa je tako i nama pravio probleme - pri?aju Ma?ei? i Janjui?.
Oni, me?utim, otkrivaju i drugu stranu Jovanovi?eve li?nosti - njegovu ljubav prema luksuzu i raskonom ivotu.
- ?eda je stalni gost Dake, Mitologije, Lagusta, Dorijana Greja, Pastisa... U ovim restoranima je ostavio desetine hiljada evra. Njegovi skromniji dnevni trokovi nisu bili manji od 1.000 evra. Na ru?kove je ponekad vodio i po petnaestak svojih prijatelja. ampanjac moet i dom perinjon, od 250 i 500 evra, tekli su u potocima. ?eda ne tedi ni na garderobi, pa smo mu svakih nekoliko dana kupovali italijanska odela i cipele, a ima i kolekciju od nekoliko izuzetno skupih satova. Najjeftiniji sat je vredan 20.000 evra - pri?aju ogor?eno njegovi bivi telohranitelji.

Bebin kofer
Na pitanje otkud Jovanovi?u tolike pare, kau da ?eda svakodnevno obilazi svoje finansijere.
- Novac mu kaplje sa svih strana. Preuzimanju novca nismo prisustvovali, ali je pred nama brojao pare iz koverti i torbi. Kroz ruke mu prolaze bukvalno milioni! On i Beba su se ?esto sastajali u najve?oj tajnosti. Ponekad bi u mimohodu, iz automobila, razmenjivali torbe. Da li je u njima bio novac ili neto drugo, ne znamo - kau Ma?ei? i Janjui?.
Oni isti?u da su prihvatili da obezbe?uju ?edu veruju?i da je sledbenik ideje 5. oktobra i politike koju je vodio Zoran ?in?i?.
- Vremenom smo shvatili ko je on. Kada bismo pomenuli pokojnog ?in?i?a, rekao bi nam: Pustite Zorana, on je deo prolosti. Sada je moje vreme. Tvrdimo da ?eda vie nema kontakte s porodicom pokojnog premijera - pri?aju nai sagovornici.
Prema njihovim re?ima, Jovanovi? je bahat i prema svojim saradnicima, a smu?ilo im se i njegovo sprdanje sa bira?ima.
- Jednom nam je, tokom predizborne kampanje po?etkom godine, pokazao uljeve na rukama i rekao kako je zezao seljake: Pokaem im ruke i kaem: Vidite, i ja se mu?im - ogor?eno zaklju?uju bivi telohranitelji lidera LDP.

DAO 300.000 ZA BLINDIRANI AUDI

?edomir Jovanovi?, tvrde nai sagovornici, svoje obezbe?enje pla?a li?no, i to u keu.
- Zanimljivo je da smo uvek dobijali nove nov?anice sa serijskim brojevima koji idu jedan za drugim. Na obezbe?enje mese?no daje od 7.000 do 10.000 evra. Tome treba dodati i dva dipa od po 20.000 evra i blindirani audi A8 sa sedmim stepenom blinde, koji kota oko 300.000 evra - tvrde Jovanovi?evi bivi ?uvari.

Izvor: Kurir http://www.kurir-info.co.yu/clanak/k...007/gazda-ceda
-------------------------------------------------------------------------------------

:shock: :shock:
Sveti Filaret Moskovski "Ljubi neprijatelje svoje, neprijatelja Bozijih se gnusaj, a neprijatelje Otacastva satiri"
Korisnikov avatar
Р4тн1к
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 10 Avg 2007, 17:40

Postod Р4тн1к » 10 Jan 2008, 10:23

Ево још нешто, драги моји ЛДП-овци, само за вас!

---------------------
Albanci iz Bujanovca i Preeva za ?edu
Sreda, 9. januar 2008. 15:10

Predstavnik optinskog odbora Liberalno-demokratske partije (LDP) u Bujanovcu Seljimi Seljami izrazio je o?ekivanje da ?e svi albanski bira?i koji budu u?estvovali na predsedni?kim izborima glasati za kandidata LDP-a ?edomira Jovanovi?a.

Seljami je rekao da Jovanovi? "uiva veliku simpatiju Albanaca" u tim optinama
(Beta)
---------------------

Има ли ко коментара?
Да не помињем и то да ће сви хомосексуалци редом гласати за ЛДП.
Ако су вам Шиптари, хомосексуалци, анархисти и наркомани лепо друштванце и желите да се сврстате уз њих само изволите!!!
Што се мене тиче, нека хвала... 8)
Sveti Filaret Moskovski "Ljubi neprijatelje svoje, neprijatelja Bozijih se gnusaj, a neprijatelje Otacastva satiri"
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Pridružio se: 10 Avg 2007, 17:40

Postod BIlly_Gambino » 10 Jan 2008, 12:19

Ja sam licno za Velju i Tadica, ali nikako za Radikale!! Kada bih birao izmedju LDP-a i SRS-a, naravno da bi izabrao LDP, jer su svi drugi bolji od Tomislava Nikolica pa cak i Cedimir Jovanovic... :!:
Gambino made his own family policy: "Deal and Die"
Korisnikov avatar
BIlly_Gambino

Pridružio se: 30 Avg 2007, 02:58

Postod tiki » 10 Jan 2008, 12:48

Slika

Sreca je za Srbiju sto ce ovaj koljac biti osudjen na par decenija...ovakvi nam stvarno nisu potrebni :twisted:
"Gledajte u buducnost i tamo cemo se sastati vi i ja ", pošto ja imam nameru da još živim u buducnosti".
Zoran Djindjic (31.05.2002.)
Korisnikov avatar
tiki

Pridružio se: 29 Nov 2006, 02:21

Postod alazovic » 10 Jan 2008, 13:03

Р4т&a je napisao:Има ли ко коментара?
Да не помињем и то да ће сви хомосексуалци редом гласати за ЛДП.
Ако су вам Шиптари, хомосексуалци, анархисти и наркомани лепо друштванце и желите да се сврстате уз њих само изволите!!!
Што се мене тиче, нека хвала... 8)

Evo recimo meni su recimo oni sasvim OK drutvo!
Imam prijatelje me?u prve tri pomenute grupacije i ne bi ih menjao ni za ta na svetu... Drai su mi od ve?ine kraljev?ana koji pljuju i svata bacaju po ulici, piaju iza ?oka, kradu nov?anike po crkvama, bacaju petarde u vatru u koju se polae badnjak, teturaju se pijani oko Milutina prljavi i neokupani, svaka im je druga re?enica psovka...

Mislim da sam dobar deo gra?ana Kraljeva pomenuo... E vie volim moje prijatelje, koji uzgred imaju raznorodne politi?ke stavove!

Pozdrav,
L.A.

p.s. Da ne bude da sam izostavio i poslednju grupaciju, meni je "narkoman" jedan od nadimaka iz ranijih vremena koje ponosno nosim :) Naravno da nema veze sa osnovnim zna?enjem, pri?a o tome kako sam dobio nadimak je fina, uklju?uje i predstavnike vlasti iz devedesetih, a ja je ovde ne?u ispri?ati 8)
Life will find the way...
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36

Povratak na Politika