Aktuelno - akcija Za vojsku sa OBRAZOM

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Postod Р4тн1к » 07 Feb 2008, 14:13

Пошто овде, очигледно причам са лаицима, морам да нагласим једну ствар коју сте превидели.

Нема ништа лоше у јакој и часној војсци, наиме, иста се и формира да се не би ратовало! То је суштина, треба више читати и учити, а мање паметовати и понављати пропагандне фразе!

Наравно, акција није имала никакве везе са изборима.

:idea:
Sveti Filaret Moskovski "Ljubi neprijatelje svoje, neprijatelja Bozijih se gnusaj, a neprijatelje Otacastva satiri"
Korisnikov avatar
Р4тн1к
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 10 Avg 2007, 17:40

Postod lav » 07 Feb 2008, 16:10

Laici je mnogo ozbiljna rec za njih!
Kako pricati ozbiljno o ovome sa nekim ko nosi guske po bolnici!!! :D :D :D
lav
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 01 Jun 2007, 16:24

Postod homer » 07 Feb 2008, 16:15

Ne ponosim se time sto sam sluzio redovnu vojsku, i sto sam nosio pusku, ali kada mi takvi balavci kao sto ste vas dvojica nesto prebace onda stvarno imam utisak da sam bio neko mudo zbog toga sto sam nosio uniformu :)
Korisnikov avatar
homer
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 18 Jun 2006, 12:21

Postod LePetitPrince » 03 Mar 2008, 00:24

Vojska treba biti stvar slobodnog izbora tj karijere. Zasto bi jedan pekar sluzio vojsku i to jos da mu ne plate. To ljudi treba da bude placeno i da ide onaj ko to sam hoce i u vojsci treba da se nauci nesto pametno a ne da se ljudi muce i da crnce uzaludno dok ih neki nadrkani desetari inace kompleksasi i gubitnici prve klase ponizavaju kako bi se osecali makar malo vrednijim i dali svom zivotu makar malo smisla. Sve neki debeli ljudi oficiri, pogledajte profesionalnu vojsku na zapadu. Berlisnki zid je pao josh odavno a vojska sa OBRAZOM, daleko bilo, ne zadovoljavate osnovne standarde, 90% vas ne bi primili u marince, pali biste kod psihologa, vi iz OBRAZ-a, draga gospodo :)
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Postod Gorski_Vuk » 04 Mar 2008, 00:24

"marince"
neka hvala, pa zar to nisu americke jedinice???

Ovde se govori o Srbskoj vijsci a ne o americkoj.

Mada bi neki od vas voleli da se sada americki vojnici sepure po srbiji i Kraljevu!!! [-X
Korisnikov avatar
Gorski_Vuk

Pridružio se: 18 Nov 2007, 20:21

Postod Oziris » 04 Mar 2008, 12:31

Morao bih da pitam moderatora, zbog cega dozvoljava registraciju neobrazovanim, i nezrelim neandertalcima, LEVACIMA, na ovom forumu???
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Pridružio se: 18 Apr 2007, 22:02

Postod alazovic » 05 Mar 2008, 12:40

I sam se ponekad zapitam :oops:
Life will find the way...
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36

Postod Oziris » 05 Mar 2008, 22:57

Nemoj da crvenis, nego zna se sta je ciniti, necu 90-te ponovo da mio neki levaci ovde promovisu.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Postod lav » 06 Mar 2008, 19:51

A sta bi ti? Da neces mozda da ovi lopovi i bitange zavladaju Srbijom? E nece moci!!!
lav
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 01 Jun 2007, 16:24

Postod Oziris » 06 Mar 2008, 21:48

Najveca lopovcina ti je trenutni premijer. A radi isto sto i Milosevic 90ih, ne da stolicu, po cenu stradanja naroda.
Ako nisi znao, taj premijer koji se ujedinjuje sa SRS ti vlada ovom drzavom, i uredjuje unutrasnja pitanja, pa Jocic ti je iz njegove stranke. Dakle MUP-om upravlja DSS. SAmo mogu da kazem da pogledas evro-84din, stala inostrana ulaganja. Dobro je guverner i do sada drzao kurs. A isti taj premijer pregovara sa Gaspromom da proda NIS za 900miliona, a godisnji prihod nisa je 1200miliona, sa Veljom, pa vidi ko ti rusi privredu, a sad se svi ujedinjuju sa SPS-om. DS je prikane blokiran, i ne mogu nista da urade vec par godina. Samo premijera da promenimo i ne brigaj nista.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Postod coper » 08 Mar 2008, 05:11

nemoj tako za ruse, pa oni su nasi prijatelji ](*,)
Korisnikov avatar
coper

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

Postod coper » 08 Mar 2008, 05:19

ja glasam za evropu, a stanje u drzavi ... lagano postajemo ruska "filijala"

i sto je najgore, niko se ne bori protiv toga, nikolicu je to jedino resenje da ostane da manipulise narodom koji zivi u srbiji (to mu bas onako ide od ruke, demagog za medalju), kostunici da ostane u udobnoj fotelji, a ovi nasi otprilike da se i ne bore mnogo protiv toga.
dosta sam zauzet ovih dana, pa bih molio nekoga da me obraduje nekim textom sa tv-a ili nekog medija, gde je saradnja sa rusijom dovedena u pitanje, bar malo da se obradujem.

ljudi hajdemo u evropu, bicemo blizi americi tako. ko voli na istok da ide, neka ide. ima da bira kina rusija palestina, samo izvol'te.
Korisnikov avatar
coper

Postod coper » 08 Mar 2008, 05:23

a zaboravih jos jedno pitanje.....

jel ta vojska sa obrazom naziv za neku novu sektu?
Korisnikov avatar
coper

Postod Oziris » 08 Mar 2008, 14:02

coper je napisao:nemoj tako za ruse, pa oni su nasi prijatelji ](*,)

To ti kazem, videlo se 1914, 1941, i 1999.
Nego mi nije jasno koliko decenija je potrebno nasem narodu da shvati da nam Rusija NIKADA nije pomogla, pa neka mi navede jedan primer ili rat, ili nesto.
Nisam ja bas za Engleze, Francuze ili Amere, ali u svakom ratu su nam oni bili najveci saveznici, 1914- Francuzi, a 1941 Englezi.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Postod Р4тн1к » 08 Mar 2008, 14:10

Слажем се да нам руска влада није помагала баш у последњим ратовима, али, народ је био уз нас и многи су дошли да учествују у рату! Што се не може рећи за западне народе (мада има пар примера).

А када је то нама САД, Немачка или Енглеска помогла?!

Бомбардовањем Београда у Другом светском рату?
Потурањем комунизма у Србију?

Или тако што нас је гурнула у рат да би заштитила себе (В.Британија)! Потврђена информација! Немојте сада да причате бајке и приче.

Поготову не бајке о нашим великим пријатељима - САД, Немачка, Енглеска, Француска, Финска... Смешно и то врло.

Наравно да постоје и људи у тим земљама који воле Србе и Србију, али не и приближно толико колико има таквих људи у Русији.

Свети Сава нас је поучавао да не будемо НИ ИСТОК НА ЗАПАДУ НИ ЗАПАД НА ИСТОКУ! Свети Сава је итекако знао шта прича!
Sveti Filaret Moskovski "Ljubi neprijatelje svoje, neprijatelja Bozijih se gnusaj, a neprijatelje Otacastva satiri"
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Pridružio se: 10 Avg 2007, 17:40

PrethodniSledeća

Povratak na Politika