Aktuelno - akcija Za vojsku sa OBRAZOM

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Postod Gorski_Vuk » 08 Mar 2008, 20:18

Oziris je napisao:
coper je napisao:nemoj tako za ruse, pa oni su nasi prijatelji ](*,)

To ti kazem, videlo se 1914, 1941, i 1999.
Nego mi nije jasno koliko decenija je potrebno nasem narodu da shvati da nam Rusija NIKADA nije pomogla, pa neka mi navede jedan primer ili rat, ili nesto.
Nisam ja bas za Engleze, Francuze ili Amere, ali u svakom ratu su nam oni bili najveci saveznici, 1914- Francuzi, a 1941 Englezi.

Prvo, gospodine Oziris, Vi pokazujete izuzetnu neobrazovanost!!!
Bas ta Rusija je 1914 usla u rat zbog SRBIJE , iako je bila iscrpljena prethodnim ratovima i unutrasnjim problemima(pobuna mornara npr...), pa je je zato si strefila komunisticka posast koja joj je poslata iz zapadne Evrope.

1941. Srbija odnosno Kraljevina SHS, nije bila u dobrim odnosima sa SSSR (razlike u politickom sistemu), a nasi zapadni "saveznici" su nam bas pomogli....
Dusan Simovic koji je predvodio puc protiv Kneza Pavla je (kao sto je svima poznato) bio agent Britanske obavestajne sluzbe...

1999. je bio idiot Boris Jeljcin na vlasti, zapadna marioneta... A sta su nam tada radili ti vasi zapadni "prijatelji"???
BOMBARDOVALI :twisted:

A to sto su nas navodno pomagali Francuzi u 1.sv ratu, oni su svaki metak, pusku, top , granatu... debelo naplatili sa ogromnim kamatama ... dug je otplacivan do 1934.godine
Na Solunskom frontu su pustili prvo Srbe da ga probiju pa su oni isli iza Srbske vojke,...navodno francuska konjica nije mogla da stigne Srbsku pesadiju...

U svakom slucaju kada si imao casove istorije u osnovnoj skoli mora da si bio bolestan, a prema pokazanom obrazovanju se vidi da u srednju skolu nisi ni isao :D
Korisnikov avatar
Gorski_Vuk
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 18 Nov 2007, 20:21

Postod Oziris » 08 Mar 2008, 23:29

AHA, pa dobro, ajde sada ovako:
Molim te da mi neke stvari objasnis.
I dobiju radikali na izborima 11. maja, i formiraju vladu, stvore vlast u Srbiji, sta dalje:
1. Sta sa jacinom dinara u svetu.
2. Sta ce biti sa akcijama na berzi?
3. Sta ce biti sa privatizovanim preduzecima kod kojih je privatizacija uspela?
4. Sta sa ulozenim kapitalom sa zapada?
5. Kako ce te povecati standard?
6. Sta sa Kosovom, kako planirate da ga "vratite" u okvire Srbije?
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Pridružio se: 18 Apr 2007, 22:02

Postod Majesty of the Nightsky » 09 Mar 2008, 04:36

Gorski_Vuk je napisao:U svakom slucaju kada si imao casove istorije u osnovnoj skoli mora da si bio bolestan, a prema pokazanom obrazovanju se vidi da u srednju skolu nisi ni isao :D

Po kojim kriterijumima si to zakljuchio?
Slika

Life could have been very different but then
Something changed
Korisnikov avatar
Majesty of the Nightsky

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42

Postod Oziris » 09 Mar 2008, 19:22

Ja nisam procitao ni u jednoj zvanicnoj skolskoj literaturi, o tome ko je ciji agent.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Postod Biško » 10 Mar 2008, 02:06

...pa je je zato si strefila komunisticka posast koja joj je poslata iz zapadne Evrope

Потурањем комунизма у Србију?

Dakle, čujete li vi sebe?! Sve i da je ovo tačno (a nije), 'bem ti idiotske, mentalno zaostale i degenerisane narode kojima se ovako lako manipuliše, pa im se potura ovo ili ono.

Htedoh reći, ne mlatite praznu slamu više. Te voli nas ruski vrh, te ako nas vrh ne voli, onda nas ruski narod obožava. Osvrnite se malo oko sebe. Sve poklone, donacije i pomoć bilo kakve vrste, sve što se gradi, popravlja ili obnavlja, a ne finansiramo mi sami, potpisuju ti isti omraženi vam "zapadnjaci". Hajde pronađite makar jednu jedinu rusku donaciju, poklon ili bilo šta drugo, bilo gde u Srbiji.

Rusi su uz nas (ako vam odgovara da u tu glupost verujete) samo i isključivo zbog sopstvenog interesa i koristi. Kada završe poso, pustiće nas niz vodu, kao što je to uvek do sada i bilo.

Mućnite malo glavom - na svetskoj sceni nema ni ljubavi ni mržnje, samo interesi. Ko se tu nije snašao, nego je još i uz vetar piškio, taj je prošao kao mi.

...
E sad neću ni kako ja hoću!
Korisnikov avatar
Biško
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 01 Jul 2005, 19:51

Postod coper » 10 Mar 2008, 02:38

dzabe brate, treba da izumru mnoge genreracije koje su pristrasne rusiji, pa tek onda ostatak moze pravilno donositi zakljucke.
misleci da rusi nas vole, mnogo ljudi u srbiji same ruse voli, ali je razlika sto oni nas vole zbog interesa, a mi njih svim srcem :D :!:
Korisnikov avatar
coper

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

Postod coper » 10 Mar 2008, 02:50

Od Aljaske do Meksika prostire se država,
Van vremena i prostora, misli da je najveća.
Polja šume livade, gradovi i planine,
To su naše slavne Sjedinjene Države. :wink:
Korisnikov avatar
coper

Postod coper » 10 Mar 2008, 02:59

Gorski_Vuk je napisao:1999. je bio idiot Boris Jeljcin na vlasti, zapadna marioneta... A sta su nam tada radili ti vasi zapadni "prijatelji"???
BOMBARDOVALI :twisted:

uopste zapad ne bih na srbiju bacao bombe da tadasnju glavnu politiku nisu vodili seselj i milosevic, a ima sanse da se to ponovi.
otprilike cemo imati i mi sansu da se radujemo posle 11.maja, jer postoji sansa da se normalan evropski put srbije nastavi, kako bi se izbegli ponovni konflikti sa zapadom. zato strpljivo i optimisticki se nadamo da ce srbija nastaviti put koji je zamisao, micunov i djindjicev
Korisnikov avatar
coper

Postod Oziris » 10 Mar 2008, 18:42

Ne vredi, pitao sam koliko puta sta su to u istoriji uradili za nas, i koje su donacije dali, covek ne moze da odgovori.
Nego malopre cuh kako je jedan "brat" sa istoka psovao majku srpsku radnicima u jednoj fabrici.
Kosovo je prodavano kucu po kucu, da je dole bilo vecinsko stanovnistvo srpsko, nebi do ovoga doslo, zao mi je nasih ljudi koji su sada dole.

Moj deda je za radikale, i veliki nacionalista, ali kada ga pitam sto nije ostao u Srbiji da radi i zaradi, pa da napravi ovoliku kucu, i formira ovoliko domacinstvo, nego je otisao u Nemacku da radi i radio tamo 29 god. i on ostane bez teksta.
Najveci "nacionalisti" su van nase drzave.
Ja zivim u Sumadiji, NIKADA necu prodati svoju kucu.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Postod LePetitPrince » 18 Mar 2008, 23:56

Nikada neces prodati svoju kucu u srcu Sumadije koja je napravljena NEMACKIM novcem. Hahahahaha, Zivela NEMACKA :))) burazeru zakaci nemacku zastavu za shljivu u Sumadiji ako imas malo postovanja i skrupula. To je danashnja Srbija, odakle dolaze pare da mi ovde "zhivimo" i da kao imamo drzhavu, nas drzhavom chini to shto su oko nas DRZHAVE inache pola Srba je otishlo i skucilo se tamo GDE JE BOLJE. Umesto sto ti je deda napravio kucu bolje da te je odveo u Nemacku, to ti je kao ona kineska poslovica, NEMOJ DA MI DAJESH RIBU NEGO ME NAUCI DA PECAM. Najsmeshnije je to shto je tvoj deda za RADIKALE, nemam komentara, koga sve Nemci pushtaju u Nemachku da izvlachi pare, nije ni chudo shto imaju loshe mishljenje o AUSLANDER-ima. Zamisli ti da je neki Kinez napravio kucu u Kini od srpskih para i da tamo kenja protiv Srbije, hahahaha ko josh pravi kucu od dinara.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Postod Oziris » 20 Mar 2008, 16:16

Najgore sto covek ne konta to, nije mi jasno ni malo zbog cega.
mada ja kontam.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Postod LePetitPrince » 07 Apr 2008, 16:43

Pa naravno da ne shvata, najgori zlochin komunista je to shto indoktriniraju narod josh od shkolske klupe. Najtezha indoktrinacija je bila u Kini gde su klinci josh u obdanishtu nosili drvene pushke mada ni ovde nisu bili nezhni. U Srbiji ima dosta ispranih mozgova, opasno je shto je dosta njih i dalje u vojsci, policiji i birokratskom aparatu. Mutirali su u neki prihvatljiviji oblik ali duboko u sebi su i dalje komunjare. U normalnim drzhavama je dovoljno 50% + 1 da bi se oborila neka vlast koju narod ne zheli a kod komunjara trebaju decenije i da popizdi 90% nacije da bi ih se otresli. Zamisli samo kakav bi bio svet da su Amerikanci bili samo malo slabiji u Hladnom ratu. Jesu oni globalni policajac i greshe ali nikad ne bih menjao Ameriku kao supersilu broj 1 za Rusiju, Kinu ili bilo kojeg drugog pretendenta.
Korisnikov avatar
LePetitPrince

Pridružio se: 29 Jun 2005, 19:06

Postod Р4тн1к » 08 Apr 2008, 15:19

Комунизам = демократија

то јест начин индоктринације је сличан, само је у демократском случају боље разрађен - имали су од кога да науче. :wink:
Sveti Filaret Moskovski "Ljubi neprijatelje svoje, neprijatelja Bozijih se gnusaj, a neprijatelje Otacastva satiri"
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Pridružio se: 10 Avg 2007, 17:40

Postod Oziris » 08 Apr 2008, 19:12

Procitaqj ti malo o komunizmu da vidis sta je ne da lupas!!!

A inace za vreme tog komunizma mnogi ljudi, pa i moji roditelji su nesto proziveli i videli, sto mi nikada necemo.
Za vreme istog, Tito je dobio 49 milijardi dolara da bi vagao izmedju Rusije i USA. Tada je on bio u ne dobrim odnosima sa Moskvom, a nama se stanje pogorsalo kad smo odlucili da nam je Moskva prijatelj.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Postod Р4тн1к » 10 Apr 2008, 11:16

Oziris je napisao:Procitaqj ti malo o komunizmu da vidis sta je ne da lupas!!!

A inace za vreme tog komunizma mnogi ljudi, pa i moji roditelji su nesto proziveli i videli, sto mi nikada necemo.
Za vreme istog, Tito je dobio 49 milijardi dolara da bi vagao izmedju Rusije i USA. Tada je on bio u ne dobrim odnosima sa Moskvom, a nama se stanje pogorsalo kad smo odlucili da nam je Moskva prijatelj.

Прочитао сам ја много тога, али видим да теби фали познавање историје и политике, али не брини, све се то може средити, само је потребно одвојити времена за књигу! Видим да афирмативно говориш о комунизму, а сада си као неки демократа, што само доказује моју условну једначину. :wink:

Оставите се људи решења која немају алтернативу! Алтернативе су неопходне!
Sveti Filaret Moskovski "Ljubi neprijatelje svoje, neprijatelja Bozijih se gnusaj, a neprijatelje Otacastva satiri"
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Pridružio se: 10 Avg 2007, 17:40

PrethodniSledeća

Povratak na Politika