Aktuelno - akcija Za vojsku sa OBRAZOM

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Postod Oziris » 10 Apr 2008, 18:50

Procitaj ti, komunizam je na strani naroda, i ne dozvoljava velike statusne razlike, vec svi da imaju ravnomerno i isto. To sto su idioti sprovodili komunizam je druga stvar, prava ideologija, nikada nije sprovodjena.

Ja ti garantujem, za 50-100 godina, zapisi negde za unuke, da ce biti ponovo radnicke revolucije, i da ce se komunizam vratiti.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 18 Apr 2007, 22:02

Postod Р4тн1к » 11 Apr 2008, 09:25

Oziris je napisao:Procitaj ti, komunizam je na strani naroda, i ne dozvoljava velike statusne razlike, vec svi da imaju ravnomerno i isto. To sto su idioti sprovodili komunizam je druga stvar, prava ideologija, nikada nije sprovodjena.

Ja ti garantujem, za 50-100 godina, zapisi negde za unuke, da ce biti ponovo radnicke revolucije, i da ce se komunizam vratiti.

Не дао Бог комунизам да се врати. Знам ја добро шта је комунизам, веруј ми, читао сам. И национал-социјализам је на страни народа, па не видим да га подржаваш?! Исто се може рећи да су га спровели погрешни људи и да није заживео у правом облику и што је најважније да је једини систем који је свргнут ратом и пре него што је уобличен и формиран.

Закључак. Дубља анализа је потребна.

"vec svi da imaju ravnomerno i isto" - НЕТАЧНО

не да сви имају исто, већ да сви имају једнаке могућности и шансе. Видиш како грешиш... Није страшно. :wink:
Sveti Filaret Moskovski "Ljubi neprijatelje svoje, neprijatelja Bozijih se gnusaj, a neprijatelje Otacastva satiri"
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Pridružio se: 10 Avg 2007, 17:40

Postod Oziris » 11 Apr 2008, 13:32

Da svi uzmu koliko im je potrebno!!!!

Ali narod je halapljiv, neki bi uzeli vise, pa je RAVNOMERNO jedino resenje.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Postod Р4тн1к » 14 Apr 2008, 11:31

Скоро сваки систем се може замислити као добар у теорији, али основна ствар при одабиру система за свој народ није копирање туђег или слепо "набацивање" већ постојећег теоријског, већ дубока анализа друштвено политичке ситуације, и онда према тој анализи применити систем који би био одговарајући за задато време и место. Разумеш? Србима и Србији не одговара ни комунизам ни демократија у већ виђеној форми, најблаже речено. Србија вапи за правим решењем, а не плагијатом или наметнутим решењем (модерним).
Sveti Filaret Moskovski "Ljubi neprijatelje svoje, neprijatelja Bozijih se gnusaj, a neprijatelje Otacastva satiri"
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Postod Oziris » 14 Apr 2008, 23:12

Za koje se resenje zna da je pravo????????????????
Demokratija, ova ovde nije dobra, socijalizam u Srbiji je naopako sprovodjen, vec 50-60 godina. Najgore od '90-e, MNOGO tih ljudi je ostalo na mestima koje su tada imali, ili je napravljena rotacija, a mnogo ih je preslo u DSS, SRS, SDP, itd.

Bio sam prisutan kada je vodjena jedna diskusija, moj ujak je pre dve godine doveo delegaciju privatnika iz Slovenije, u cilju nalazenja partnera za rad ovde, i saradnju izmedju firmi, utisak na kraju posete je bio " ovde se i dalje okrece petokraka" - nista se nije iskoristilo, niko nije mogao da najde nacin za ulaganje ovde. Zbog misljenja koje ti imas, da ti objasnim, za tebe oni bi nas iskoriscavali, a ja njih vidim, kao potencijalna nova radna mesta, manjak radne snage, cena rada ide gore. Cist zakon ponude i traznje.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Postod Oziris » 14 Apr 2008, 23:23

Moj deda je u Nemackoj 80-ih imao platu 4000DM, posao u fabrici hemije, gurao kolica, nesto presipao, ne znam tacno sta i kako. Danas to radno mesto ima platu 1200e ( 2400DM po proporciji kada je prevodjena marka u evro)
Zbog cega, pa 70ih se u Nemackoj javio manjak radne snage, svi su grabili da nadju radnika, i tada je vecina nasih otisla u inostranstvo uopste, i placani su dobro, jer nije imalo radnika, skuplje je bilo izgubiti ga nego platiti ga. Danas imaju previse radnika sa strane, Arapa, Turaka, Indijaca, ExYU, svi su nastavili da idu tamo, pojavio se visak radne snage, i cena rada je opala.

Ulaskom Srbije u EU mi samo mozemo dobiti, jer ce doci do izjednacenja zarada, polako, nama ce porasti zarade, a njima opasti, jer u ovom trenutku mi imamo jeftinij radnu snagu, i njima se isplati da prebace ovde firmu, ali ce tamo ljudi ostati bez posla. Pa njimanije u intresu da mi udjemo u EU
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Re:

Postod Р4тн1к » 12 Jul 2008, 13:19

coper je napisao:ako malo bolje razmislim i ja bi isao kada bi ponovo zavladala ta ratnicka vlast.

Јел си отишао? :D

Ево ти га, Дачић министар унутрашњих послова. Баш лепо :mrgreen: [-X
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Re: Aktuelno - akcija Za vojsku sa OBRAZOM

Postod coper » 26 Jul 2008, 03:19

ja sam bio strpljiv i sacekao taj 21.juli, a mogao si i ti, jer ipak mi imamo pogresna misljenja o pojedincima. :lol:
pre svega, ko sada pokusava da napravi ratno stanje ili nekakvo drugacije slicno tome, mislim na demonstracije bez razloga, to je nama svima dobro poznato.
hehe, kapiram ja i tebe i ostale koji podrzavaju one koji prave nemire u srbiji.
ali bas taj dacic je ispao sada pravi demokrata, i pravi srbin, i naravno ne sme se reci nista drugo u ovom trenutku, osim svaka mu cast. ipak dokazuje da radi za srtbiju i srbe.

a to sto je on ministar policije, ne mari :wink:
oni koji vode racuna o najvaznijem u zemlji su ekonomisti, oni jedino mogu da odvedu zemlju u propast, sto se desavalo pre 2000. i sto je moglo da se desava sada, da ste vi pobedili. ali ovako nema sanse.
cak i najbolje moramo da stavljamo na druga ministarska mesta(djelic), jer imamo mnogo dobrih ekonomista.
oni nece dozvolit da srbija ponovo propadne.
Korisnikov avatar
coper

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

Postod kv_boy » 30 Jul 2008, 00:58

tiki ja neam veze sa politikom, ali umem neke stvari da shvatim... ako ni ti ne znaš... PLS ćuti :) ok?

DS sloboda idealan život... neće biti [-X

svi to isto obećavaju... ali... kada dodju, nikom ništa... mada me se i ne tiče. iam 16 god i neću da otvaram ove topice više :D
Slika
Slika
Where Gaming Reaches next level
Korisnikov avatar
kv_boy
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 19 Nov 2007, 11:25

Postod tiki » 30 Jul 2008, 01:02

kv_boy je napisao:iam 16 god i neću da otvaram ove topice više :D

Tako je, idi pi mleko pa se javi za par godina kada nesto budes ukapirao...
"Gledajte u buducnost i tamo cemo se sastati vi i ja ", pošto ja imam nameru da još živim u buducnosti".
Zoran Djindjic (31.05.2002.)
Korisnikov avatar
tiki

Pridružio se: 29 Nov 2006, 02:21

Postod kv_boy » 31 Jul 2008, 00:06

osećam omaložavanje, ali ti ne razmišljaš za svoje godine kao što bi trebalo -.-' svejedno pametniji popušta...
Slika
Slika
Where Gaming Reaches next level
Korisnikov avatar
kv_boy
Kraljevčanin junior

Pridružio se: 19 Nov 2007, 11:25

Postod Р4тн1к » 01 Avg 2008, 15:23

Тики, теби изгледа ни млеко није помогло (или га ниси конзумирао у довољним количинама)... Најгоре је кад човек помисли за себе да је нека величина и погорди се својим ништавним знањем :wink:

ДС + СПС = државна репресија

полиција има одрешене руке (Ивица и марица)
судство није независно (!)
дужничко ропство је реактуелизовано
свако је крив док не докаже да је невин (тотално сулудо)
да не набрајам...

За слободну Србију и људска права!
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Prethodni

Povratak na Politika