STOP HAGU!

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

STOP HAGU!

Postod lav » 08 Feb 2008, 01:44

Kao sto svi vec znaju u Hagu trenutno traje sudjenje prof. Dr Vojislavu Seselju, predsedniku SRS.
On ga terete po optuznici za progon, ubistva, mučenje, deportacije, prisilno premeštanje, okrutan tretman, pljačku i bezobzirno uništavanje naselja u Hrvatskoj i BiH, kao i za proterivanja Hrvata iz vojvođanskog sela Hrtkovci, 1991-93. godine.
Medjutim kao sto se moglo i pretpostaviti tuzilastvo se od pocetka sudjenja naslo u velikim problemima zbog nedostatka bilo kakvih validnih dokaza.
Tako su pala u vodu svedocenja redom americkog sociologa Entoni Obersala, izdajnika Gorana Stoparica i "slavisticara" Iv Tomica( sta je to samo on verovatno zna)!
Sve u svemu tuzilastvo je na pocetku sudjenja pretrpelo veliki i ozbiljan udarac!
ZIVEO VOJISLAV SESELJ I VELIKA SRBIJA
lav
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 01 Jun 2007, 16:24

Postod tiki » 08 Feb 2008, 12:02

Sve u svemu tuzilastvo je na pocetku sudjenja pretrpelo veliki i ozbiljan udarac!

Samo se ti nadaj :lol: :D :lol: nece vise crveni vojvoda krociti na srpsko tlo :( :lol: :( :D
"Gledajte u buducnost i tamo cemo se sastati vi i ja ", pošto ja imam nameru da još živim u buducnosti".
Zoran Djindjic (31.05.2002.)
Korisnikov avatar
tiki
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 29 Nov 2006, 02:21

Postod coper » 08 Feb 2008, 13:19

Da je taj bio slavisticar mislio sam da to znam sta je, kao i da znam sta je slavistika, sve dok me ti nisi uverio da jedino “sta je to samo on verovatno zna”.
Ja sam mislio da je to akademska disciplina koja se bavi slovenskim podrucjima i slovenskim jezicima. Mislio sam da je u bliskoj vezi sa filologijom i lingvistikom, a sad si me ti razuverio u to jer si mi dokazao da samo on zna sta je to :(

:D

ja sam vise za malu srbiju, ali evropsku koja ce ziveti normalno i sa svim susedima ljudski druzeljubivo.
jedino u takvim okolnostima cemo i ti i ja moci normalno da odemo i u zagreb i u sarajevo i u pristinu i svuda okolo tih gradova. sve vise sticem utisak da u zivotu mi nije cilj samo da vidim srbiju :lol:
Korisnikov avatar
coper

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

Postod lav » 08 Feb 2008, 14:33

Dobro vreme ce pokazati sta ce biti, ali ce Seselj na kraju pobediti, za svoje dobro i dobro Srbije!
Sto se tice ovog Tomica mislio sam da ne zna sta je po nacionalnosti, a ne po struci!
A sto se tice nase drzave ona treba da bude samo veca nikako manja, a sto se tice odlaska u pomenute gradove svako ima mogucnost, zivimo kao u nekom slobodnom drustvu pa izvolite ko kako voli.
lav
Kraljevčanin omladinac

Postod lav » 08 Feb 2008, 14:35

Dobro vreme ce pokazati sta ce biti, ali ce Seselj na kraju pobediti, za svoje dobro i dobro Srbije!
Sto se tice ovog Tomica mislio sam da ne zna sta je po nacionalnosti, a ne po struci!
A sto se tice nase drzave ona treba da bude samo veca nikako manja, a sto se tice odlaska u pomenute gradove svako ima mogucnost, zivimo kao u nekom slobodnom drustvu pa izvolite ko kako voli.
lav
Kraljevčanin omladinac

Re: STOP HAGU!

Postod coper » 08 Feb 2008, 16:13

lav je napisao: i "slavisticara" Iv Tomica( sta je to samo on verovatno zna)!

ja sam pomislio da si mislio na struku. :wink:
Korisnikov avatar
coper

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

Povratak na Politika