Kosovo je nezavisno

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Postod Gorski_Vuk » 21 Feb 2008, 23:31

Isti ovi koji su sada razbijali po Beogradu su palili Saveznu Skupštinu i RTS pre 8 godina.

I nisu došli sa strane već su to baš Beograđani!!!
Korisnikov avatar
Gorski_Vuk
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 18 Nov 2007, 20:21

Postod Oziris » 21 Feb 2008, 23:46

Privatna firma? - mora da je nesto kao sto je bila Profit u KV-u, a svi znamo sta je to bilo.
Koji li ti fakultet studiras, mora da je BK, ili Megatrend, u suprotnom bi nesto i naucio pa ne bi bio tako ogranicen.
A vidim i "vasi" prijatelji Rusi su nam mnogo pomogli da se Kosovo ne odvoji, posto govoris o "nasim" prijateljima, a i pomogli su '99 kada nam je onaj famozni S300 bio najpotrebniji, a mogli su da podvucu crtu, kao i sada kad god hoce, ali ....
Inace moji prijatelji su oni koji mi obezbede posao kada zavrsim ovaj faks, da radim i posteno zivim od svoga rada, a ne zanima me da li su oni Rusi ili Nemci, veruj to su mi prijatelji.
Vi slobodno zatvarajte drzavu kao'90ih a ja palim preko grane gde se radi, i ne zna se za politiku, ja hocu da zivim od rada ne laznih ideala.

A to sto ti pricas o ratovima u Bosni i Hrvatskoj, nemas pojma i ne vidis dalje od nosa, a da je tada bio pametan nas narod kao sto i sada nije, pa da uhvati Milosevica, Tudjmana, i Izadbegovica ako se ne varam, i da ih streljaju jednog po jednog.
Zar ne shvatate koliko zla sada pravite ljudima koji su dole.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Pridružio se: 18 Apr 2007, 22:02

Postod coper » 22 Feb 2008, 00:11

:lol: hahahahahhahahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahahahahaha :lol:
e nisam se skoro ovako slatko nasmejao, ima covek privatnu firmu a hoce radikale hahahahhahahhahahahahhahahahah ma idi bre, ovo nije normalno.

pa koji ces izvoz uvoz da radis kad ti oni dodju?
da neces da izvozis nesto u rusiju?
covece pa oni imaju sve.
koliko dugo ti radi ta firma? jel si radio i "90-ih"? pa racionalno mozes da rasudis da li je dobro vratiti se u proslost
Korisnikov avatar
coper

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

Postod coper » 22 Feb 2008, 00:13

Gorski_Vuk je napisao:Isti ovi koji su sada razbijali po Beogradu su palili Saveznu Skupštinu i RTS pre 8 godina.

I nisu došli sa strane već su to baš Beograđani!!!

svi su rekli da su radikalno ruski huligani ovih dana pripadnici dobi najcesce 18 - 20 godina.
znahci bili vredni malisani u 10 godinica :P
Korisnikov avatar
coper

Postod coper » 22 Feb 2008, 00:16

hajde sada lepo odgovorni koji su pozvali narod na demonstracije sada lepo da ih zaustave da ne prave vise stetu i nasilje.
pa nemoj samo da kazu da se nisu nadali ovakvom ishodu. bas bi radikali pozvali na miting da nisu znali ishod :roll: pa to bi samo mogao da poveruje neki iq ispod 90
Korisnikov avatar
coper

Postod Majesty of the Nightsky » 22 Feb 2008, 01:42

A sada niste vi ti koji su hteli protest, sada kada je izbilo sr^nje?

Po meni je ovo uzhasno... pronashli su ugljenisano telo u americhkoj ambasadi.... :|
Slika

Life could have been very different but then
Something changed
Korisnikov avatar
Majesty of the Nightsky

Pridružio se: 30 Maj 2006, 02:42

Postod alazovic » 22 Feb 2008, 10:03

A Nike i Puma?

Strašno, stvarno bruka i sramota!
Life will find the way...
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36

Postod alazovic » 22 Feb 2008, 11:47

Hit dana - Kosovo za patike :cry:

http://www.youtube.com/watch?v=5VWZoKWBYXE
Life will find the way...
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36

Postod Oziris » 22 Feb 2008, 13:11

coper je napisao::lol: hahahahahhahahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahahahahaha :lol:
e nisam se skoro ovako slatko nasmejao, ima covek privatnu firmu a hoce radikale hahahahhahahhahahahahhahahahah ma idi bre, ovo nije normalno.

pa koji ces izvoz uvoz da radis kad ti oni dodju?
da neces da izvozis nesto u rusiju?
covece pa oni imaju sve.
koliko dugo ti radi ta firma? jel si radio i "90-ih"? pa racionalno mozes da rasudis da li je dobro vratiti se u proslost

Covek ima "privatnu firmu", mozda je to neka ne vladina organizacija, a finansira je CIA, NASA, Pentagon.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Postod Majesty of the Nightsky » 22 Feb 2008, 14:46

alazovic je napisao:Hit dana - Kosovo za patike :cry:

http://www.youtube.com/watch?v=5VWZoKWBYXE

Treba ih uhapsiti, kao i sve koji su sinoc bili na ulicama i razbijali!!!!!!!! I za sve je kriv premijer i njegovi radikali!! Koshtunjavi je rekao "Srbija je pokazala shta misli o Kosovu i Metohiji."
A, shta je to, demoliran grad.

Beograd je Srbija i kraj!!!!

I, i dalje mi nije jasno zashto je protest organizovan u Beogradu, a ne u Prishtini... Mislim i to je Srbija, mogli su tamo da zhare i pale... ali, ups... nisu smeli..

Slika

Something changed
Korisnikov avatar
Majesty of the Nightsky

Postod Gorski_Vuk » 23 Feb 2008, 21:43

Ti što su krali i razbijali izloge prodavnica nisu bukvalno isti ljudi od 5. oktobra, ali im je profil isti.
Mnoge od vas pamćenje slabo služi čim se ne sećate kako su revolucionari nosili fotelje, slike, tepihe, kalašnjikove, ... koje su pokrali 5.oktobra.[-X
Za vas je to bilo normalno, a za mene nije ni sada ni tada bilo normalno.
Da li je neko tada priveden, kažnjen zbog krađe???

Do 5. oktobra sam se borio da se skine Milošević sa vlasti, mislio sam da su žuti bolji od njega, ali sam ubrzo skapirao da su još gori!!!

Sada jedino još računam da Radikali mogu nešto promeniti na bolje!!!

A to što imam firmu a podržavam Radikale, pa ne moraju samo žuti da imaju privatne firme!!!
Imam i svoju NVO ali ne dobijam pare od CIA, USA, Soroša ... te njihove pare su rezervisane za LDP , DS, LSV, Kandićku, Vučo, Biserko,...

I ne bežim od odgovornosti! odgovoran sam što nisam imao motku (išao sam na miran protest, 2000. sam bio pripremljen sa odgovarajućim rekvizitima) pa da sa njom malo mlatim one kretene koji su krali i brukali onaj veličanstven skup!!!
Korisnikov avatar
Gorski_Vuk

Postod Gorski_Vuk » 23 Feb 2008, 21:52

''I, i dalje mi nije jasno zashto je protest organizovan u Beogradu, a ne u Prishtini ?''
Vaši zapadni prijatelji su juče blokirali put ka Mitrovici!!!
Vrlo brzo će svi putevi u Srbskom Kosovu i Metohiji biti deblokirani!!! :D :D :D
Korisnikov avatar
Gorski_Vuk

Postod Majesty of the Nightsky » 23 Feb 2008, 21:52

Slika

Something changed
Korisnikov avatar
Majesty of the Nightsky

Postod dzoni_kv » 23 Feb 2008, 22:37

Slika

Na ovoj slici se jasno vidi policajac u civilu koji prati demostrante koji su se uputili pre ambasadi SAD...jasno je da Kalasnjikov zeli nasilje na ulicama kako bi uveo vandredno stanje i kako bi se obracunao sa politickim neistomisljenicima :twisted:
Sovu treba UHAPSITI i nastaviti put ka EU :twisted:
Korisnikov avatar
dzoni_kv
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 08 Jan 2008, 17:37

Postod Oziris » 23 Feb 2008, 22:46

Sova????
Ko je taj???

Ove demonstracije obaraju cenu akcija, neko ce lepo proci,ko je ono trebao da kupi akcije NIS-a?
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

PrethodniSledeća

Povratak na Politika