Kosovo je nezavisno

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Postod coper » 24 Feb 2008, 00:30

ma da, sada niko nije kriv. pa koje pozivao na demonstracije?
zar vas nije sramota da sada bezite od posledica svojih ideja?
je li radikali i "kostunci" i oni dacicevi? sad kao niste vi koji ste forsirali nasilje? pa ko ono pricase da ce biti obracuna na ulicama, na mitingu?
ko ono rece da ce biti prebrojavanja na ulicama?
hajde sada ..... muskarcine, prihvatite posledicu kao sopstvenu odgovornost.
moja ideja je bila da se ne ide na te demonstracije, jer je jedini moguci ishod bio upravo taj koji se desio. pa sila analiticara i novinara je predpostavljalo sta ce da se desi, samo radikali i ostali se pravili ludi, kao ma necemo mi to da dozvolimo, a jedan odred gurnuli da razbija grad.
Korisnikov avatar
coper
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

Postod dzoni_kv » 24 Feb 2008, 00:31

Oziris je napisao:Sova????
Ko je taj???

Ove demonstracije obaraju cenu akcija, neko ce lepo proci,ko je ono trebao da kupi akcije NIS-a?

Onaj sto gaji macke :D
Korisnikov avatar
dzoni_kv
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 08 Jan 2008, 17:37

Postod tiki » 24 Feb 2008, 00:44

Deo najave 321. emisije Pescanik na radiju b92 (22. 02. 2008.)

Sinoćna Koštuničina arhetipska narodna pobuna protiv moćnika pretvorila se u divljanje čopora mladih srpskih pokoljenja. Srpski nacionalizam sinoć je doživeo svoj logičan kraj. Kosovski mit se sinoć tako lako transformisao u krađu patika, piva i boksova cigareta.

Vučići, Koštunice i Kusturice su nam sinoć demonstrirale kako to treba da izgleda početak potrage za otetom otadžbinom, kako treba da izgleda potraga za gralom koji će vratiti slavu predaka i snagu narodu koji, samo naizgleda izgleda kao da je na izdisaju.

Jedan od najslavnijih srpskih grobara se sinoć na bini kleo u Boga a njegovo strašilo Vučić, mali maroder koji je huškao ljude na klanje, a on skupljao skupocene parfeme i kvadrate stanova po Beogradu, optuživao je da su za sinoćno nasilje krivi oni mediji i pojedinci koji priznaju da je Kosovo nezavisno i time provociraju njegov narod.

Koštunica je sinoć šištao, glumeo, podvriskivao o nepravdi, a njegovo strašilo, novopečeni Srbin, Emir Kusturica, podsmevao se nama poturicama, podsmevao se strahu nas koji za male pare prodajemo srpstvo. Mi smo postali loši Srbi za male pare, a on veliki Srbin za velike. Njemu naravno nije do srpstva, nego je besan zato što nije uspeo u Holivudu i zato sinoć kosovskom mitu suprotstavlja holivudski.

Svi se pitamo kuda vodi ovo što je sinoć počelo. Šta u stvari hoće Koštunica: koncentracionu vladu, vanredno stanje ili je prošao sve te faze i sada je prosto samo žedan krvi. Da li je na njegovom oltaru dovoljna žrtva ono ugljenisano telo iz američke ambasade.
"Gledajte u buducnost i tamo cemo se sastati vi i ja ", pošto ja imam nameru da još živim u buducnosti".
Zoran Djindjic (31.05.2002.)
Korisnikov avatar
tiki

Pridružio se: 29 Nov 2006, 02:21

Postod coper » 24 Feb 2008, 02:19

smem da se kladim da kostunica ne bi tako delovao, mislim da bi se kulturno povukao, da ne postoji nikolic i vucic, a ne zna se ko je od njih dvojice potuljeniji (pa jbt, obmanuli su demagogijom preko 2 miliona ljudi), pa sada, kada su videli da je vecina srba za demokratiju i evropu, onda hajde bogamu necemo vise da ga kudimo i optuzujemo, njemu gori pod nogama, pa cemo onako kako mi to najbolje umemo, potuljeno da ga navlacimo da ne da vlast, da se bori zajedno sa njima.
Korisnikov avatar
coper

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

Postod homer » 24 Feb 2008, 11:44

dzoni_kv je napisao:Slika

Na ovoj slici se jasno vidi policajac u civilu koji prati demostrante koji su se uputili pre ambasadi SAD...jasno je da Kalasnjikov zeli nasilje na ulicama kako bi uveo vandredno stanje i kako bi se obracunao sa politickim neistomisljenicima :twisted:
Sovu treba UHAPSITI i nastaviti put ka EU :twisted:

Kalasnjikov je demonstrantima dao zeleno svetlo da ruse i pale :evil:
Korisnikov avatar
homer
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 18 Jun 2006, 12:21

Postod Oziris » 24 Feb 2008, 20:19

ko je sad i taj sa mackama, ne vodim bas racuna o tolikim glupostima, Kostunjavi?
A ko je kalasnjikov?
Hajd' neko na PM
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Pridružio se: 18 Apr 2007, 22:02

Postod dzoni_kv » 25 Feb 2008, 00:08

@Oziris

Sova, mackar, kalasnjikov...

Slika

:lol:
Korisnikov avatar
dzoni_kv
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 08 Jan 2008, 17:37

Postod Oziris » 26 Feb 2008, 00:05

Pa da, kostunjavi.
Slusah ga nesto malopre, i kao da cujem odjek iz '90ih.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Pridružio se: 18 Apr 2007, 22:02

Postod homer » 03 Mar 2008, 02:06

tiki je napisao:Deo najave 321. emisije Pescanik na radiju b92 (22. 02. 2008.)

Jedan od najslavnijih srpskih grobara se sinoć na bini kleo u Boga a njegovo strašilo Vučić, mali maroder koji je huškao ljude na klanje, a on skupljao skupocene parfeme i kvadrate stanova po Beogradu, optuživao je da su za sinoćno nasilje krivi oni mediji i pojedinci koji priznaju da je Kosovo nezavisno i time provociraju njegov narod.

Koštunica je sinoć šištao, glumeo, podvriskivao o nepravdi, a njegovo strašilo, novopečeni Srbin, Emir Kusturica, podsmevao se nama poturicama, podsmevao se strahu nas koji za male pare prodajemo srpstvo. Mi smo postali loši Srbi za male pare, a on veliki Srbin za velike

Sve ludak do ludaka :evil: :twisted: :evil:
Korisnikov avatar
homer
Kraljevčanin omladinac

Pridružio se: 18 Jun 2006, 12:21

Postod Gorski_Vuk » 04 Mar 2008, 00:29

U Pescaniku je stvarno sve ludak do ludaka!!!
Korisnikov avatar
Gorski_Vuk

Pridružio se: 18 Nov 2007, 20:21

Postod tiki » 04 Mar 2008, 01:04

@Gorski_Vuk

Vrati se u pecinu :lol:
"Gledajte u buducnost i tamo cemo se sastati vi i ja ", pošto ja imam nameru da još živim u buducnosti".
Korisnikov avatar
tiki

Postod Gorski_Vuk » 08 Mar 2008, 12:22

Što se pećine tiče, uskoro idem u jednu... nego pazi da i debe ne povedem, jer te ne bi pustili da ponovo pobegnes iz nje :D :D :D
Korisnikov avatar
Gorski_Vuk

Pridružio se: 18 Nov 2007, 20:21

Postod tiki » 08 Mar 2008, 12:52

Pozuri :D mozda naletis na Mladica :lol:
Korisnikov avatar
tiki

Prethodni

Povratak na Politika