RAMUS HARADINAJ

Sve o kraljevačkoj političkoj sceni...

Moderator: Moderatori

Postod coper » 10 Apr 2008, 00:21

i jos nesto oziris....
eto kakvu buducnost imaju da ponude radikali ako budu na vlasti. da li si ukapirao neke stvari?

njima je auto klase za srednji stalez 10 godina star koji vredi 2000 eura u nemackoj. zar to nije suludo, das jendu ipo platu i imas auto srednje klase.pa ljudi smejte se malo planu radikala i buducnosti koju nam nude :D :D :D

ne drugari, mi hocemo da auto za srednji stalez bude 20000 eura a ne vasih hebenih 1000-2000.

jedino nas ovakvi ministarski potezi vode ka tom standardu, ali mislim da ce i ceda da ima jake i dobre predloge kao clan buduce vlade :wink: .
Korisnikov avatar
coper
Pravi kraljevčanin :)

Pridružio se: 26 Maj 2006, 01:42

Postod Р4тн1к » 10 Apr 2008, 11:07

coper je napisao:i jos nesto oziris....
eto kakvu buducnost imaju da ponude radikali ako budu na vlasti. da li si ukapirao neke stvari?

njima je auto klase za srednji stalez 10 godina star koji vredi 2000 eura u nemackoj. zar to nije suludo, das jendu ipo platu i imas auto srednje klase.pa ljudi smejte se malo planu radikala i buducnosti koju nam nude :D :D :D

ne drugari, mi hocemo da auto za srednji stalez bude 20000 eura a ne vasih hebenih 1000-2000.

jedino nas ovakvi ministarski potezi vode ka tom standardu, ali mislim da ce i ceda da ima jake i dobre predloge kao clan buduce vlade :wink: .

Хоћу и ја много тога, али реалност је друга ствар. Нисам присталица идеје да треба да живимо у сновима. Ви хоћете? Који сте то ви? Ви који сте свих ових година били власт? Видим добро сте урадили, маса људи и даље ради за плате ниже од 12.000 динара, цене су ненормалне, да не дужим, ко има очи и ко хоће тај може да изврши (макар аматерску) анализу. А ко жели професионалну анализу мораће мало и да се помучи. Ја не желим да живим у сновима. Бољи живот је могућ! И то, не за 25 година.... :?
Sveti Filaret Moskovski "Ljubi neprijatelje svoje, neprijatelja Bozijih se gnusaj, a neprijatelje Otacastva satiri"
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Pridružio se: 10 Avg 2007, 17:40

Postod Oziris » 10 Apr 2008, 18:46

Molio bih te da mi objasnis, na koji je nacin moguc bolji zivot, kako ce ga radikali postici, kako ce na koji nacin, kakav je plan za sve to i za spas Kosova????

Tebi, i u radikalnoj zemlji je san da vozis nov auto po najboljim standardima, koji kosta 15000 evra, a u normalnom svetu je to REALNOST.

A normalno ti je da vozis polovnjak 10g star ha?????
Kako, da cujem kako ce da bude bolje kad radikali dodju, sta ce da urade?????
To za platu ne lupaj, kod nas ti je cisto skidanje kajmaka, jer ne postoji inspekcija rada, i ako postoji ne radi kako treba, a svi politicari su vlasnici firmi, pa im se ne isplati da minimalac bude 20000din, sto je realno i moguce.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Pridružio se: 18 Apr 2007, 22:02

Postod coper » 11 Apr 2008, 00:54

Р4т&a je napisao:
coper je napisao:i jos nesto oziris....

Хоћу и ја много тога, али реалност је друга ствар. Нисам присталица идеје да треба да живимо у сновима. Ви хоћете? Који сте то ви? Ви који сте свих ових година били власт? Видим добро сте урадили, маса људи и даље ради за плате ниже од 12.000 динара, цене су ненормалне, да не дужим, ко има очи и ко хоће тај може да изврши (макар аматерску) анализу. А ко жели професионалну анализу мораће мало и да се помучи. Ја не желим да живим у сновима. Бољи живот је могућ! И то, не за 25 година.... :?

a mi na vlasti 8 meseci :D
Korisnikov avatar
coper

Postod Р4тн1к » 11 Apr 2008, 09:22

Поново, замолио бих те (Озирис) да не говориш о мени и о томе шта ја мислим из простог разлога зато што не знаш какво је моје размишљање. Неозбиљно је да ти сада излажем неке програме и планове како би и шта би СРС урадио, зато што ја нисам представник СРС-а. Што се тиче мојег размишљања посети сајт Отачаственог покрета Образ, или још боље Образ Форум који се налази на следећој адреси - obraz.forumotion.com. Све информације можеш наћи на интернету :wink: наравно ако те истински занимају. Направи себи алтернативу.

Копер, демократске промене трају и више од 8 месеци колико ја знам... Још једна битна ствар је та да Срби нису спремни за демократију (ако нам је уопште и потребна) и то није хипотетички, већ је доказано (не само Срби, већ и многи други). Погледај праксу - гласачко право се добија по навршетку 17-те године. Велика већина омладине нема појма ни за кога да гласа ни које су им могућности. Навео сам пример омладинаца зато што се (претпостављам) углавном крећемо у таквим круговима и претпостављам да и ти добро знаш како размишљају особе тих година старости. Избори самим тим нису реални, зато што најмање 50% гласача нема благе везе са политиком и падају на маркетинг, пропаганду итд.
Sveti Filaret Moskovski "Ljubi neprijatelje svoje, neprijatelja Bozijih se gnusaj, a neprijatelje Otacastva satiri"
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Postod Oziris » 11 Apr 2008, 13:41

Vidis, porebno je narodu obrazloziti, nacin, i porgram vodjenja, u taj takozvani bolji zivot. SRS nije objavio taj program, nije objasnio narodu, na koji nacin i kako ce da ga spasu ( od samoga sebe prvenstveno), ali pricaju o tome, kao i o spasavanju Kosova, malo mi je prica prazna, a narod nije dubokouman da zapita isto ovo pitanje, zbog toga sam protiv ovakvih stranaka, koji samo pricaju, ali nista ne rade.

Razmisli i ti malo, jedinu demokratsku stranku u Srbiji, spoticu navodni prijatelji, kvazi demokratska stranka Srbije, nije nikako demokratska, i vezuje i obara, sve sto moze da se uradi za narod, pa oni upravljaju policijom, i EPS-om, a NS NIS-om, pa najvece inflacije su izazvane ovim firmama.

A za omladinu, je tacno, ali ta kultura i moralne vrednosti se :
1. Sticu u kuci, i kucnim vaspitanjem, roitelji su krivi za to. Ja nisam narkoman, lopov, na kraju sam sticanja fakultetske diplome, a vaspitan po patrijarhalnim vrednostima.
2. Socijano stanje je usko vezano za ekonomsko pitanje, sto je ekonomija slabija, pad moralnih vrednosti veci. Inace pmatim da je 90ih bilo mnooogo vise sponzorusa nego danas. A i mnogo vise lopova.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Postod coper » 12 Apr 2008, 00:23

batice ovo za sponzoruse si lupio ko s tresnje da si pao, izvini ali definitivno nije tako.
Korisnikov avatar
coper

Postod coper » 12 Apr 2008, 00:38

vuk to sto pricas za omladinu jesi u pravu 50%.

vidi ovako danas u ovom trenutku omladina moze da izjebe velike stvari kod glasanja i izbora 11.maja. kako?
ovako.....
mnogi od njih su stasali da tek po nesto shvataju ali tek posle 2000. godine. sta hocu reci?
mogu sjebati rezultate izbora jer ce nekolicina njih da glasa za radikale, a oni su bili mnogo mali i nemaju pojma kako radikali vladaju, i kako upravljaju zemljom. kapiras? mi se toga vrlo dobro secamo, i zato cemo braniti srbiju od radikala

a to sto kazem da si u pravu samo 50%, je zbog ovoga.
2000. godine kod smene vlasti, omladina nije umela naravno da proceni politicare ( to je ipak ne moguce, jer smo svi u tim godinama jako mladi i nista neznamo), tako da jedini motiv za tu smenu vlasti je bila zivotna tj, ekonomska situacija.
svedoci smo da smo u skolu mogili nositi znatno malo novca za trosak ili dorucak, danas se moze poneti i za trosak i za dorucak.
obucu i odecu smo imali mnogo manje da kupujemo nego sto danas vrsnjaci iz nasih tadasnjih godina kupuju.
izlasci i da ne pricam o tome. uzas je bio defiitivno.
e tako su omladinci u 2000. znali da procene da je situacija losa, jer su bracu ili sestre morali da prate na fakultete u druge gradove,a zbog toga trpeli jos vise zbog novca. roditelji su za plate kupovali samo cigarete. ko je umeo da se snadji imao je po neki dzak brasna. ko je umeo jos vise da se snadje imao je i za koju litru za gorivo za kola.

danas ta deca od 18 godina i mladji zive "milion" % bolje nego sto smo mi ziveli. i oni neznaju sta znaci nemati, pa mogu da useru sve rezultate na izborima sada.
oni su skloni da mogu biti obmanjeni, a radikali drguacije i ne mogu dobiti biracko telo. to su problemi koji mogu da zadese srbiju danas.
e zato je to 50% tacno sto si pricao.
Korisnikov avatar
coper

Postod Oziris » 13 Apr 2008, 14:19

coper je napisao:batice ovo za sponzoruse si lupio ko s tresnje da si pao, izvini ali definitivno nije tako.

Ne znam, cini mi se da je manje danas, jer su u vecoj mogucnosti da zarade, i lakse da dodju do polsla pa im i manje treba sponzor - isao sam logikom zdravog razuma, ne obracam paznju na takve stvari, jer svako voli da ima nekoga mocnog pored sebe da mu ugadja, ali sponzorusu razdvaja nedostatak emocija, i cist intres. Zavisi kako se gleda, u svakom slucaju, nije faktor.

Stvar je sto si u pravu, danas klinci ne znaju kako je kupovati benzin u flasama, i ostalo. A niko da se potrudi da objasni koliko Srbija i narod gubi NE ulaskom u EU. A samo me zanima kako ce biti bolje ako se posvadjamo sa svima i distanciramo?
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Postod Р4тн1к » 14 Apr 2008, 11:48

Решење твог неразумевања, то јест разјашњавање истог се може наћи у већ постојећим књигама, понајвише историјским. Од кад је света постоје суверене и независне државе, а сада се неко прави паметан и пласира теорију да је немогуће живети ван ЕУ!!! Застани на секунд и размисли, где нас то гурају? Нико не каже да морамо да се свађамо са било ким, али је примитивно размишљање да не можемо да се развијамо и живимо као самостална држава. Толико земаља је ван ЕУ, па се опет развијају лепо. Морамо да имамо АЛТЕРНАТИВЕ, не једну него више њих!
Korisnikov avatar
Р4тн1к

Postod alazovic » 14 Apr 2008, 13:18

Azijska unija, Afrička unija, Antarktička unija, ili možda Okeanijska unija?
Australijska ne može - priznali su Kosovo!

Oooo božeeeeeeee :cry:
Life will find the way...
Korisnikov avatar
alazovic
Big boss!

Pridružio se: 30 Dec 2004, 13:36

Postod Oziris » 14 Apr 2008, 23:02

Tacno, ja cu ti reci jednu, NORVESKA.
Ima ih nesto vise od 4 mil, pa ipak oni pomazu nama, a ne mi njih.
EEEeee, ono sto si zaboravio, oni nemaju siptare, pa nisu imali ratove, izvini, ali oni nisu imali porebe da biraju, a da su imali Krajinu, pa Bosnu, Kosovo, birali bi EU.

Ajde ovako, jedan mali TEST, probaj da se izolujes od kolega na poslu, sa pola se posvadjaj, a sa pola raskrsti i distanciraj se, pa nam javi za mesec dva, kako se provodis u toj firmi.
A, daaa, tebi i ne treba firma, ni radno mesto, beres pare sa drveta, ili imas stampariju u podrumu.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Postod coper » 15 Apr 2008, 00:04

sto to kazes nisu imali siptare pa nisu imali ratove, ispada da su samo oni ratovali.
pa nisu valjda sami sa sobom?

a to d ali mi mozemo da se razvijamo bez clanstva u EU? mozemo, ali kako, isto kao i do sada, mnogo sporo, a imamo sansu da to bude mnogo brze. kao slovenija sada i rumunija i sve ostale.

a lako je navesti norvesku svajcarsku englesku i ostale jake zemlje.
njima ne treba EU, ali oni se razvijaju sve godine, a mi nismo mogli tako da radimo svoj posao i razvijamo se jer smo imali "devedesete", milosevicevu ekonomiju i radikale u vladi.
da ste se malo kucnuli u glavu ovaj odgovor biste svi imali .
Korisnikov avatar
coper

Postod Oziris » 15 Apr 2008, 23:25

coper je napisao:sto to kazes nisu imali siptare pa nisu imali ratove, ispada da su samo oni ratovali.
pa nisu valjda sami sa sobom?

Ma ratovi sa siptarima i ostalima nam je skrcalo ekonomiju sa sve sankcija zbog ratova.
pert em hru
Korisnikov avatar
Oziris

Prethodni

Povratak na Politika